16. Evropsko veteransko prvenstvo v atletiki - Ljubljana, 23. julij do 3. avgust 2008
Uporabniški avatar
 MatjazV
#137891
vencelj napisal/-a:Tole pa zgleda, da bo vseeno malo čudno...do dvanajst cela pet so nas v šoli učili štet; 12,5 krat 400 je 5000, bo menda vsaj na 5000 zadeva v redu- da se bodo čez slab teden bolj potrudili :? :shock:
Je pa res, pri tistem kroženju enostavno nehaš spremljati kroge- vem z DP- kot :cenz: delaš tiste kroge in se prepustiš sodnikom na milost in nemilost...
To ni zame, še EP dam skozi, potem se bom podal v raziskovanje naravnih lepot Slovenije...celo življenje bom imel dovolj dela.

lp, vencelj


Ja vencelj, se strinjam s tabo. To tudi zame ni več izziv. Sem se komaj prepričal za nastop na 10-ki, predvsem zato, da bi po dolgih letih spet imel en uradno zabeležen rezultat na stezi. Ker sem videl kaj se je dogajalo na DP, sem se z bobrom zmenil, da mi šteje kroge. Na žalost se je potem zgodila ta zmešnjava v cilju. Po tekmi, ko smo razpravljali s časomerilci in sodniki, smo s skupnimi močmi uredili rezultate. Sem bil zraven, ko smo pravilno poravili rezultate za Škrlepa in Robiča. Tudi pri mojem rezultatu so si zapisali mojo štartno številko in sem mislil da je zadeva urejena, zato se tudi nisem pritožil. Ampak potem, v uradnih rezultatih, je pa izpadlo nekaj čisto drugega. Škoda, mislim, da na stezi ne bom več tekmoval.

LP, MatjazV
Uporabniški avatar
 Sebi
#137892
Očitno bi rabili ob progi več Bobrov 8)
Uporabniški avatar
 bobr
#137893
Mah kje, ne hvala. To je prevelik pritisk potem ha ha. "Našim" z veseljem pomagam, sam pa komaj čakam da pridem med veterane :wink:.
Uporabniški avatar
 Laufer
#137926
V sredo pridem na 5000m in vzamem kakšnega da mu štejem kroge.
Uporabniški avatar
 shash
#137949
Najprej vsem veteranom čestitke - čeprav rezultati niso čisto nič veteranski. Bravo, bravo.
Ampak tole s štetjem krogov je pa čist mim. Organizator naj nam zrihta prosti dan v službi, pa pridemo iz tekaškega foruma štet kroge :wink: .

Tistim, ki tečete še v kaki disciplini pa še naprej obilo uspeha.

LP
Uporabniški avatar
 Mija
#137962
ja, organizacija očitno res šepa. mogoče bi morale staroste na AZSju počasi razmislit o temu, da bi svoja mesta prepustili mlajšim in predvsem sposobnejšim ljudem. :roll:

da pa le ne bo imelo vse tako slabega prizvoka, vas opozarjam (če ste slučajno spregledali) na določene meritve (gostota kosti, kri, TMG....), ki vam jih lahko v sklopu EVACSa zastonj naredijo v kontejnerjih pred stadionom. bojda so kar koristne stvari.

in seveda veliko sreče vsem, ki boste še nastopili. :!:
Uporabniški avatar
 ales
#138007
Danes je tekmoval naš šprinter Lojze. Odtekel je fenomenalnih 12.48, a sam ni bil najbolj zadovoljen. Napovedujem da bo to po madžarskih tablicah en boljših rezultatov forumovcev. Po tekmi se je celo nekaj mudil pri fizioterapevtih - stare poškodbe press.
Uporabniški avatar
 zz topka
#138023
Saj vem, da ni za sem tole vprašanje, a si vseeno drznem:
Kako pa je s parkiranjem tam okoli stadiona?
Je parkirni ali moram priti še uro prej, zato, da dobim parking?
Uporabniški avatar
 Laufer
#138028
ales napisal/-a:Danes je tekmoval naš šprinter Lojze. Odtekel je fenomenalnih 12.48, a sam ni bil najbolj zadovoljen. Napovedujem da bo to po madžarskih tablicah en boljših rezultatov forumovcev. Po tekmi se je celo nekaj mudil pri fizioterapevtih - stare poškodbe press.


LojzeP :cast1:
 hitrohodec
#138058
Saj res, pred Vaso petko in se mnogo pred maratonom imamo v ponedeljek tekmo na 5000m v hitri hoji. Ker je letosnja slovenska udelezba rekordna (na startu sta 2 zenski - topka ter Puharjeva) in rekordnih 6 moskih bi zelo prav prislo vzpodbujanje (in glede na kar se je zal dogajalo v cetrtek tudi stetje krogov) tudi ubogih hodacev! Tezko bo sicer priti do kolajn (sam sem komaj pred 3 dnevi pricel spet trenirati po poskodbi, ki sem jo "fasal" pred mesecem dni, zaradi cesar bo na kolajno verjetno treba nekoliko pocakati) toda vzpodbujanje pa le pripomore, da das vse od sebe.
Krizev pot pa nas caka v cetrtek, ko bo na cesti pred stadijonom tekma v hoji na 10km za zenske (s topko) ter na 20km za moske (z 3 nasimi atleti - 2 med M55 ter Versecem med M45). Prav moja kategorija M55 (kjer nastopa se "domacin" Peter Rondaij) bo najbolj zrtvovana, saj startamo skupno z M60 ob 15.00! Proga 20x1000m brez metra sence - ce bo jasno bodo koga peljali v bolnico! V skrajnih vremenskih pogojih so sicer obljubili tus na progi toda dokler ga ne vidim ne verjamem zato nam bo se najbolj pomagalo bodrenje ob progi! Hvala ze vnaprej!
Uporabniški avatar
 MatjazV
#138060
Hoj,

brez skrbi, pridemo navijat tudi za hodače. Tudi za osvežitev bomo poskrbeli, če bo potrebna.

LP, MatjazV
 tanprist
#138154
Hoj!
Za ženski del teka boste tudi poskrbeli? Mislim na 400m - jutri ob 13.25. :?:
Trener me je namreč pustil na cedilu... :? zato bo vsaka vzpodbuda ob progi dobrodošla.

Tanja
Uporabniški avatar
 ero
#138156
Tanja,

pridem, če le ne bo službenih obveznosti!

še malce provokativen predlog za vse razočarane 10kaše - ste zato, da organiziramo TF desetko na stezi? čisto interno, dogovorimo se za čas in kraj (kak večer na Slovanu, ŽaKu ali v Tacnu), odtečemo, sami štejemo in štopamo in imamo prave rezultate. pa še zabavo, vzpodbudo in dobro voljo zraven :)
Uporabniški avatar
 tae
#138177
ero napisal/-a:
še malce provokativen predlog za vse razočarane 10kaše - ste zato, da organiziramo TF desetko na stezi? čisto interno, dogovorimo se za čas in kraj (kak večer na Slovanu, ŽaKu ali v Tacnu), odtečemo, sami štejemo in štopamo in imamo prave rezultate. pa še zabavo, vzpodbudo in dobro voljo zraven :)


ero, to zadevo so predlagali že v "moji" lestvici kratkašev. To bi bilo super. Zadeva bi morala biti dovoljena za vse, ne glede na leta (saj veš, jaz še nisem veteran). Skratka, jaz sem zraven. Upam samo, da se zadeve ne boste lotili že v avgustu, ker me ni.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA