16. Evropsko veteransko prvenstvo v atletiki - Ljubljana, 23. julij do 3. avgust 2008
Uporabniški avatar
 tae
#137802
Dana, danes si pa pravi mirovnik. :D
Uporabniški avatar
 bobr
#137803
Matjaž je po štartu obija neznano izginil. Laufer ti si tudi mrknil tako da je obi imel domačo podporo in mene.
Nekje do polovice je obiju še šlo potem pa je tempo naraščal nekje do 1:50 na krog. Vročina je tudi njega zdelala tako da ni ravno dosegel PB ali svoj cilj. Važno da je prišel v cilj v enem kosu in da ni odstopil :!:
Slike sledijo v kratkem.
Uporabniški avatar
 Laufer
#137805
Sem dobil klic in sem se moral narisati v službi. Višja sila :oops: . Pogovorjal sem se z Erotom glede dresov in Matjažem.
 kovit
#137810
Laufer napisal/-a:
dannae napisal/-a:
kovit, laufer :nono:
kva je zdej to... rada se mejta... :lol:


Če ti tako praviš potem pa samo za kovita Slika

pa kdo prav da se nimava rada :evil:
ja sej veste da se je najbolša ljubezen pol k se mal skregaš :D
Uporabniški avatar
 jozet
#137836
bobr napisal/-a:Obljubljene slike.


Bobr hvala za slike, toliko svojih fotografij iz teka nisem še nikoli videl. Se vidi, da sem bil počasen. Čestitke vsem, ki ste prišli do konca, štart ob 12:30 je bil zares v pravi vročini, pa še veter nam ni prizanašal.
Spoznal sem še nekaj forumcev, če se ne motim, si bil Obivankenobi s številko 35279, moja je bila 35284.

Tale vetrček je pa sedaj kar lepo napodil oblake nad Slovenijo in Ljubljano. Ja, bo popoldan malo več osebnih rekordov padlo.

Pozdav, Jože
Uporabniški avatar
 zdejan
#137843
Bobr super slike!
Obivankenobi, hvala za lepe želje pred startom. Hvala vsem forumcem in tekačem Štajersko-Koroškega pokala, ki so me vzpodbujali ob progi.
Na žalost se mene vidi samo na eni sliki, ob startu, na zadnjem mestu. Hvala bogu, le nisem bil zadnji na koncu, sem se pa ob prijavi prijavil na to mesto. Bilo je vroče in vetrovno, tako da sem zaostal skoraj štiri minute za željenim rezultatom. Vidim pa, da nisem bil edini. Tudi z osebnim rekordom pač ni bilo nič.
Uporabniški avatar
 IvanČ
#137844
Za mano je prvi uradni nastop na atletski stezi v veteranski kategoriji. Z uvestitvijo sem zadovoljen, s časom ne najbolj. Bilo je, vsaj zame veliko prevroče. Naš start v M40 je zamujal kar 25minut, ker so meli v kat. M45, ki je tekla pred nami pravo zmedo štetja krogov. Sem pogledal rezultate za to kategorijo : Matjaž Vrhunc čas 40:29,76 Županc Milan 40:30.08. Za Matjaža vem ziher da je laufal okrog 36:35. Tako mi je sam rekel.Tu nekaj ne bo štimalo ali pač.

Torej led je prebit , upam, da na maratonu ne bo tako toplo.
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#137848
Ja, za menoj je moj prvi nastop na evropskem prvenstvu, ki si ga bom predvsem zapomnil po tem, da lahko tudi na krajši razdalji tečem daleč pod svojimi trenutnimi sposobnostmi. V bistvu sem kar malo šokiran :shock: :oops:, saj tako slabega časa za moje pojme le nisem pričakoval :twisted: :roll:, ugotavljanje razlogov, zakaj je do tega prišlo je verjetno precej zakomplicirana zadeva, čeprav je verjetno tukaj glavni krivec najbolj vreme, saj mi očitno kombinacija vročine z vetrom ne leži najbolj :?, kar sem že precej dobro občutil že na polmaratonu v Radencih, kjer so bile podobne razmere..., verjetno je pa precej prispevala tudi psiha, saj na takšnem tekmovanju še nisem tekmoval...
Že pred samim štartom sem imel kar slab občutek, zato sem začel precej zadržano, prve tri kilometri sem tekel okoli 3.55/km in se nisem preveč matral, vendar je postajalo zmeraj bolj vroče in namesto, da bi pospeševal, vsaj do 3.50/km, je hitrost iz kilometra več ali manj padala, tako, da sem zadnjih nekaj krogov imel občutek, da se še komaj premikam... :lauf: :nono:. Veliko sem tudi konzumiral vodo, se polival po glavi, vendar to ni kaj dosti pomagalo :shock:, da bi se vsaj približal željenemu rezultatu...
Imel sem tudi nekaj zvestih navijačev, tako, da hvala moji boljši polovici :heart, aljoši ter bobru ter vsem ostalim ob progi za spodbujanje ter slike, saj ni dosti manjkalo, da bi odstopil :cenz: :nono:
Čestitke vsem, ki ste danes v teh razmerah pretekli 10 km in se vidimo naslednji teden na novi preizkušnji - 5km ter upam, da na kakšnih bolj primernih vremenskih razmerah :lol:

Lp! :wink:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#137860
Hoj,
očitno bo treba tole tekmo čimprej pozabiti, saj je šlo danes marsikaj narobe, še vreme je ponagajalo z močnim soncem.
Tekel sem na 10 km in na štartu se nas je zbralo okoli 30. Zaradi vročine sem po petem krogu vsakič izkoristil priložnost za osvežitev z vodo. V zadnji tretjini teka se je začela zmešnjava s štetjem krogov. Še sreča, da mi je bobr sproti štel in sporočal število preostalih krogov. V cilju je bilo precej zmede, saj so bile uvrstitve in časi posameznih tekmovalcev precej pomešani. Jaz sem tekmo končal z rezultatom 36:39, zvečer pa na netu med rezultati najdem povsem drug čas. Tudi uvrstitve so pomešane- Barič je bil v cilju dejansko za menoj, Županec pa me je prehitel... Ne vem če ma sploh smisla tole komentirat naprej.

Rad bi se vam zahvalil za super podporo in navijanje med tekom, še posebej ani* in bobru.

FOTKE by ana*

Se vidimo, če ne prej, na štartu maratona.

LP, MatjazV
 ton
#137862
Bravo, Matjaž, in buhjihnimarad, da takole zameštrajo rezultate. Vso srečo na maratonu.
Uporabniški avatar
 INOT
#137864
MatjazV napisal/-a:Hoj,
očitno bo treba tole tekmo čimprej pozabiti, saj je šlo danes marsikaj narobe, še vreme je ponagajalo z močnim soncem.
Tekel sem na 10 km in na štartu se nas je zbralo okoli 30. Zaradi vročine sem po petem krogu vsakič izkoristil priložnost za osvežitev z vodo. V zadnji tretjini teka se je začela zmešnjava s štetjem krogov. Še sreča, da mi je bobr sproti štel in sporočal število preostalih krogov. V cilju je bilo precej zmede, saj so bile uvrstitve in časi posameznih tekmovalcev precej pomešani. Jaz sem tekmo končal z rezultatom 36:39, zvečer pa na netu med rezultati najdem povsem drug čas. Tudi uvrstitve so pomešane- Barič je bil v cilju dejansko za menoj, Županec pa me je prehitel... Ne vem če ma sploh smisla tole komentirat naprej.

Rad bi se vam zahvalil za super podporo in navijanje med tekom, še posebej ani* in bobru.

FOTKE by ana*

Se vidimo, če ne prej, na štartu maratona.

LP, MatjazV


Žalostno, da organizatorji niso sposobni izpeljati tekmovanja tako kot treba. Škoda, da niste vložili protesta po tekmi.
Vsekakor pa vsem sodelujočim čestitke.
Uporabniški avatar
 vencelj
#137871
Tole pa zgleda, da bo vseeno malo čudno...do dvanajst cela pet so nas v šoli učili štet; 12,5 krat 400 je 5000, bo menda vsaj na 5000 zadeva v redu- da se bodo čez slab teden bolj potrudili :? :shock:
Je pa res, pri tistem kroženju enostavno nehaš spremljati kroge- vem z DP- kot :cenz: delaš tiste kroge in se prepustiš sodnikom na milost in nemilost...
To ni zame, še EP dam skozi, potem se bom podal v raziskovanje naravnih lepot Slovenije...celo življenje bom imel dovolj dela.

lp, vencelj
Uporabniški avatar
 bobr
#137889
No jaz sem bil čisto zraven teh "števcev" celih 25 matjaževih krogov. Vam povem ti ljudje niso ravno usposobljeni za to delo. Verjamem da 30 tekačev spremljat 25 krogov na progi ni lahko a hudiča naj se organizirajo da bo lahko. Ene 7 števcev se je matralo + kamera + senzor v cilju in še so zajebal. Ko sem jih vmes vprašal kok ima še krogov matjaž še zase niso vedeli, samo z rameni so skomigali. Potem je moja zdrava pamet proti koncu govorila "če je Rus prehitel matjaža za 2 kroga potem jih ima še X+2" :) Toliko o merjenju.
To me je izučilo tako da sem obiju dobesedno pisal kroge in to kar s časom. Če bo čas vam pridem delat družbo na 5km in pokazat števcom kako se meri :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA