16. Evropsko veteransko prvenstvo v atletiki - Ljubljana, 23. julij do 3. avgust 2008
Uporabniški avatar
 INOT
#137644
Kakšen števec krogov misliš?
Uporabniški avatar
 MatjazV
#137654
Ročni semafor za štetje krogov in zvonec za zadnji krog, so nekaj običajnega na takšnih in podobnih tekmovanjih. Problem nastane, ko nas ta hitri tekači rudnajo za kakšen krog ali dva. Jaz si pomagam s Polarjem, saj si na vsakem krogu merim vmesni čas.

Ne bom pa imel nič proti, če mi kdo od TF gledalcev sproti sporoča, koliko krogov je še do cilja :).

LP, MatjazV
Uporabniški avatar
 INOT
#137656
MatjazV napisal/-a:Ročni semafor za štetje krogov in zvonec za zadnji krog, so nekaj običajnega na takšnih in podobnih tekmovanjih.
MatjazV

Le kdo bi si mislil, da AZS premore takšne pripravice :shock: :twisted:
Upam, da jih bodo tudi uporabili jutri :lol:
Uporabniški avatar
 zz topka
#137659
Inot, ti kar dam zelo prav, glede tega, da si jezen na Slovensko Bistrico in AZS.
Res ni bilo nobeni stvari podobno, kar se je dogajalo...

Smo pa imeli npr.čez dva tedna v Novi Gorici Odprto prvenstvo Primorske v teku na 5000m in tu so šteli , lepo, pridno, kroge.
A, glej ga zlomka, kljub vsemu štetju, je prav pri meni gospa " pozabila" pocahnat en krog.
No, k sreči je štelo več njih, pa še sama sem si, tako, da na koncu ni bilo nič narobe.
Vsekakor je najbolje imeti s sabo nekoga, ki mu lahko zaupaš, da ti prav šteje...
Pa čeprav si plačal za to, da ti ne bi bilo treba šteti...
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#137687
tae napisal/-a:
Obivankenobi napisal/-a:Jaz tudi nastopam jutri, ob 12.10 - 10 km, tudi na pomožnem stadionu... :oops:

Lp! :wink:


Takrat bom po mojem ravno na službeni malici, bom pa v mislih s tabo, če bo kaj pomagalo. Ampak ta ura nastopa je pa res čisto mim.

Bobr, a imaš ti tako fleksibilno službo, da lahko kadarkoli zgineš ali imaš ravno dopust ?

Po mojem bo to tudi eden izmed dni letošnjega leta za popravljanje podatkov v "lestvici kratkašev." Vreme boste imeli pa idealno za rekorde.

Držimo pesti za vse nastopajoče forumovce in Slovence.


Tae, ni problema, itak so ti štarti ob urah, ko so ponavadi ljudje v službah, drugače pa hvala :cast: :cast1: za spodbudne besede...
 hitrohodec
#137693
topka, ne se bat, ker tokrat Ti bom tudi jaz stel kroge (in prehode na vsak krog, ker je treba tokrat izboljsati drzavni rekord!)
Sicer pa na takih tekmovanjih ne sme biti organizacija pomanjkljiva, ker to (ze pred pricetkom tekmovanj) strogo preveri evropska zveza EVAA. Po navadi je na tekih (in hoji) na stezi od 5000m naprej na cilju po en sodnik, ki steje kroge (in jim to sporoca) vsakih najvec 5 tekmovalcem.
Videli boste, da je Slovenska bistrica astronomsko dalec!
 ton
#137766
Nu, so kake informacije o Matjažu? In srečno, Obivan!
Uporabniški avatar
 Laufer
#137773
MatjazV odtekel po planu, samo vroče je bilo. Tako kot so se bali, so bili problemi pri štetju krogov. :shock:
Pogovarjal sem se z Marko Škerlebom, ki je odtekel kar 2 kroga viška, pa ga vseeno ni bilo med tistimi z rezultati.

Obivankenobi ravno teče, imajo cca 25 min zamudo glede na predvidene starte.
 kovit
#137778
Laufer napisal/-a:MatjazV odtekel po planu, samo vroče je bilo. Tako kot so se bali, so bili problemi pri štetju krogov. :shock:
Pogovarjal sem se z Marko Škerlebom, ki je odtekel kar 2 kroga viška, pa ga vseeno ni bilo med tistimi z rezultati.

Obivankenobi ravno teče, imajo cca 25 min zamudo glede na predvidene starte.

:roll: :roll: :roll: pa kako more človk odtečt dva kroga več...pa sej maš ja uro na roki in vse se vrti v rangu sekund ne pa minut.Držimo pesti za Obija :)
Uporabniški avatar
 Laufer
#137781
Ti že veš, samo sodniki niso ravno pri sebi. Jim je že sonce v glavo udarilo. :lol:
 kovit
#137786
Laufer napisal/-a:Ti že veš, samo sodniki niso ravno pri sebi. Jim je že sonce v glavo udarilo. :lol:

jah je treba met mal izkušenj :) ...odlaufat po svoje pol se pa mal spričkat s sodniki... :? :D
Uporabniški avatar
 Laufer
#137789
Fantje jih imajo kar veliko. Da vidim tebe, ti lagano po Rožniku v senčki, tile se pa matrajo po sončku, dajo vse od sebe in ni čudno da ne vejo koliko ima kdo do konca.
Na progi jih je bill 33 :shock: naenkrat in potem kaos, koliko je kdo pretekel.
A se nisi ti nekaj oglašal za prostovoljca :twisted:

:shock: samo da ne bo kdo na maratonu rekel, še en krog :roll:
Uporabniški avatar
 dannae
#137797
:juhuhu: matjaž in obivankenobi!!!! :juhuhu:


Laufer napisal/-a: :shock: samo da ne bo kdo na maratonu rekel, še en krog :roll:

:rol: :rol: :rol: al pa dva :shock:

Laufer & kovit \":argue:\" napisal/-a: :twisted:

kovit, laufer :nono:
kva je zdej to... rada se mejta... :lol:
Uporabniški avatar
 Laufer
#137800
dannae napisal/-a:
kovit, laufer :nono:
kva je zdej to... rada se mejta... :lol:


Če ti tako praviš potem pa samo za kovita Slika

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA