16. Evropsko veteransko prvenstvo v atletiki - Ljubljana, 23. julij do 3. avgust 2008
 jermana
#138663
Prijavljeni maratonci za nastop v maratonu na EP za veterane, ki bo,v nedeljo, 3. 8. 2008, s startom ob 7. 30 uri na stadionu v Šiški, morate v prijavnici dvigniti startne številke in v SOBOTO ( od 8. 00 - 19. 00 ) oddati kartonček v prijavnico. Kartonček dobite ob prevzemu štartne številke. Prav tako morate prevzeti čipe ( za plačilo 5 €), oziroma prijavite svoje, če jih imate.
TO JE POMEMBNO OBVESTILO. ČE TEGA NE UREDITE V SOBOTO, VAM V NEDELJO NE BODO DOVOLILI ŠTARTATI.
Za dodatne informacije me lahko pokličete: ANA JERMAN 031 336290

Po tekmi vas pričakujemo na zaključni slovesnosti, ki bo na stadionu.

Se vidimo, srečno

Ana Jerman
Uporabniški avatar
 ero
#138683
Ana, najlepša hvala za obvestilo in vabilo!

Tako je. Včeraj sem imel krajšo debato z Nemko, ki dela na potrditvah (mali šotor pri gornjem vhodu na glavni stadion). Kljub temu, da je bila presrečna, da sva govorila nemško, mi je ni uspelo prepričati, da bi potrditveni kartonček prevzela prej :(

OK, v soboto bom opravil formalnosti še za Inota, za katerega moram dvigniti vse skupaj. To lahko naredim še za koga, če so njegovi papirji še nedvignjeni.
Uporabniški avatar
 Laufer
#138684
ero napisal/-a:OK, v soboto bom opravil formalnosti še za Inota, za katerega moram dvigniti vse skupaj. To lahko naredim še za koga, če so njegovi papirji še nedvignjeni.


Za Inota sem že jaz vse uredil. Oddati moram samo še kartonček. Mogoče misliš na Mirota :!:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA