Največji enodnevni tekaški dogodek vam omogoča, da tečete s celim svetom. Si želite biti zraven, ko bo tekel ves svet?

Moderator: Nike_plus

Uporabniški avatar
 bobr
#139481
ERO: Jaz naročam 1 kos, barva Gray.

Hvala za trud.
Uporabniški avatar
 bobr
#140300
Jaz sem si premislil, vzamem 2 žepka :wink:
 antilopa13
#141261
Ero, je mogoče še kakšen žepek na voljo? Bi vzela kar dva :D
 Gregi
#141511
Yo!!! Uspelo mi je... Angažiral sem Slovenski Nike, UK Nike in ja.... zvrtal sem varianto in zdaj sem zraven! Tekel bom v Londonu!!! Komaj čakam...
Tako sem vesel, da si bom privoščil malo reklame... Nike uslužbenci so carji! Take prijaznosti in pripravljenosti pomagati že dolgo nisem srečal... Hvala Nike Sloveniji in UK... !! :laola
Uporabniški avatar
 damajanty
#141902
Super Gregi, sem vesela zate! Zdaj lahko samo še odštevaš dneve :wink:
 sephadex-75
#142448
Zdravo!
Upam, da ne bo nic narobe ce se s svojim problemom na vas obrnem tukaj.
Koncno sem tudi jaz kupila iPOD in cip, vendar mi nikakor ne uspe zastartati. Vedno mi napise, da sensor ni najden. Mogoce kdo ve v cem bi lahko bila tezava, ker ne vem kam bi se se lahko obrnila? Hvala
 ivancek26
#142503
aless47 napisal/-a:Tisti žepki za copate niso o.k. Sam sem tudi si naredil enega in uporablja ipod za merilec dokler mi po 25h uporabe ni baterija crknila. Ker se pa pri nike ipodu ne da menjati baterije je potrebno teg zavreči v smeti.
Ja sem ga odpru in noter je piezo kristal kateri deluje na silo (ko ga pritisneš pride do spremembe napetosti). Zato je zelo pomembno da je ta senzor v copatu in ne na njem. Zato je meni tudi pri teku ko sem povečal hitrost on kazal da tečem počasneje. Sedaj pa imam polarja in je zadeva dosti bolj profesionalna.

L.P.


Nike+ uporabljam na tak način, da senzor zataknem za vezalke.
Razlika med razdaljo, ki jo pokaže Nike+ in razdaljo, ki jo izmeri Garmin 405 je cca 100 do 200 m na 10K. Torej kaže kar pravilno, tudi če ni v Nike copatu.

lp,
Uporabniški avatar
 lucky
#142513
sephadex-75 napisal/-a:Zdravo!
Upam, da ne bo nic narobe ce se s svojim problemom na vas obrnem tukaj.
Koncno sem tudi jaz kupila iPOD in cip, vendar mi nikakor ne uspe zastartati. Vedno mi napise, da sensor ni najden. Mogoce kdo ve v cem bi lahko bila tezava, ker ne vem kam bi se se lahko obrnila? Hvala


Na senzorju je tipka za vklapljanje/izklapljanje. Včasih pomaga. Sicer pa ko iPod išče senzor, moraš malo hoditi ali pa poskakovati, da začne senzor delovati.
 sephadex-75
#142601
Ja, skakala in hodila sem, pa mi je se zmeraj po nekaj minutah napisalo, da iPOD ne zazna senzorja. Pa tudi s tistim vklopom/izklopom ni bilo nic bolje. Bom se enkrat probala. Sem pa rekla, da bom se tu vprasala, ker imate vec izkusenj ce mi bo znal kdo pomagati.
Uporabniški avatar
 PUHKO
#142609
Mogoče kdo ve kje bi lahko kupil iPod Nano 1st and 2nd Generation Black Neoprene Armband??

Hvala za pomoč!
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA