Največji enodnevni tekaški dogodek vam omogoča, da tečete s celim svetom. Si želite biti zraven, ko bo tekel ves svet?

Moderator: Nike_plus

Uporabniški avatar
 activean
#138656
Čudovit opis!
sedaj razumem sistem in vem zakaj se gre...
točno to sem potreboval.

najlepša hvala
:)
Uporabniški avatar
 jelenček
#138668
No, meni pa še vedno nekaj ni jasno. :?:

Če imam zapestnico, a vseeno potrebujem tudi posebne superge? Ker imam prav fajn superge za tečt , ki jih zdaj ne bi menjala. Bi pa rada sprobala to čudo :D .
Imam pa Iod shuffle, ki mi je zakon za tečt.

hvala.
jelenček
 Jru
#138681
Nabavil sem tole zadevo:

http://www.amazon.com/Assorted-Colors-C ... _sv_edpp_i

kar zadeva teka z ipodom (in chipom) deluje; je pa res, da še nisem poiskusil s chipom od zapestnice (starega chipa mi namreč zapestnica ne prepozna - tudi če uporabljam nike plus teniske).

Danes popoldne naredim torej par korakov z novim chipom in adidaskami z dodatkom ki je na linku zgoraj in javim ali zadeva funkcionira.

Kot pa sem že rekel; ipod+chip mi normalno deluje tudi z adidaskami (in dokupljenim "žepkom" iz linka) in ne vidim razloga, zakaj ne bi tudi zapestnica, saj gre za enak sistem.

Pozdrave,

jru
 Gregi
#138804
.... kot sem že napisal v enem drugem članku me bo pot za časa Nike+ human race-a zanesla v London, pa na vse pretege iščem varianto, kako bi se prijavil. A moraš imeti UK address, UK GSM številko, UK credit card address, pa še majčko je baje treba teden prej dvigniti v Nike Town-u v Londonu... So mi sporočili, da bi me lahko prijavil v UK stanujoč kolega, če privoli... Pa nobenega ne poznam od tam... tudi nikogar nisem našel, ki bi se prijavil in prijavil še mene zraven :(
 Jru
#138843
Preizkušeno:

zapestnica deluje tudi z adidas (ne-nike plus) copatami in z žepkom na vezalkah.


pozdrave,

jru

p.s. na tekih za Dolenjski pokal teče tudi (zelo prijazen) angleški par, ki že 2 leti živi v Beli krajini, mogoče se lahko preko novomeških maratoncev povežeš z njima...
Uporabniški avatar
 zlopi
#138848
... sej nočem motiti navdušenja, ampak najprej kupiš od Nike-ja copate, pol pa še dodatno opremo, pol pa vam Nike tudi dovoli, da delate reklamo v njegovem imenu, krasno :lol:
Lp, zlopi
 maj
#139149
A če kupiš BMW-ja in ga vsak dan razkazuješ po mestu je pa v redu ? Zdi se mi da je proizvajalec naredil dobro potezo od katere bo mnogo ljudi imeli veliko koristi ali pa vsaj užitkov..Sicer so pa moje investicije razpršene tudi na Adidas, Asics..itd. ( po abecednem vrstnem redu :wink: )
Uporabniški avatar
 zlopi
#139153
maj napisal/-a:A če kupiš BMW-ja in ga vsak dan razkazuješ po mestu je pa v redu ? Zdi se mi da je proizvajalec naredil dobro potezo od katere bo mnogo ljudi imeli veliko koristi ali pa vsaj užitkov..Sicer so pa moje investicije razpršene tudi na Adidas, Asics..itd. ( po abecednem vrstnem redu :wink: )

... a ja, ker si ne moreš kupit BMW-ja :lol:
Lp, zlopi
Uporabniški avatar
 ero
#139211
:) nekateri imao pač radi igračke, ki te lahko celo motivirajo. Garmini, Polarji, Nike+, ...

drugi zbirajo pa mobitele, vikende na morju, znamke, ... OK, bom nehal, da ne zabljuzim preveč.

resno vprašanje - prek Amazon.com nameravam kupiti 10 žepkov za Nike+ čip. zase rabim dva. torej jih ostane osem. kandidati za nakup, ste za? bolje, da jih kupim 10 naenkrat, kot da vsak naroča po enega...
Uporabniški avatar
 MatjazV
#139238
Ero,

prosim, en žepek zame. Hvala

Matjaž
 superga
#139254
Ero,
V nekaj dneh jih dobimo tudi v TS. Zaenkrat črne. Cena mislim, da je 7 eur.
l.p.
superga
 Jru
#139256
Ero;

od tega proizvajalca sem kupil "armband" = prevezo za na roko, ki drži ipod, v kompletu sem dobil "gratis" tudi žepek (mogoče se komu splača to). Imam pa kupon (kodo) za 10% popust (samo) za prevezo za ipod 3. generacije, ki ga rade volje podarim, vendar vidim, da imajo to "akcijo" omenjeno tudi na netu:

Special Offers and Product Promotions
Buy from Grantwood Technology:
Save 10% each on Grantwood Items offered by Grantwood Technology when you purchase 1 or more. Enter code GRANTIOP at checkout. Here's how (restrictions apply)


Zgleda pa tako:
http://www.amazon.com/Tuneband-Grantwoo ... pd_sbs_a_3

Imam že dva žepka, zato jih trenutno ne rabim.

Hvala na ponudbi in lep dan,

Jru
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA