Največji enodnevni tekaški dogodek vam omogoča, da tečete s celim svetom. Si želite biti zraven, ko bo tekel ves svet?

Moderator: Nike_plus

 Nike_plus
#137013
J S T napisal/-a:Hvala za odgovore.
To je potem res to, kar potrebujem...

Ekipa Nike_plus - torej 70 EUR -20% za TF ;) ??? ;)

lp Jana

Zapestnice NIKE+ Sport Band lahko kupite v Tomas sportih in Intersportih po Sloveniji.

Žal vam mi ne moremo zagotoviti popusta, ker zadeve ne prodajamo. O tem odločajo prodajalci.

Hvala in lep Nike+ pozdrav!
 J S T
#137019
;)
Ga že imam :) Danes so ga dobili v TS. Komaj čakam jutri!
lp Jana
Uporabniški avatar
 Vreme
#137026
Torej upam, da sem pravilno razumel, kupim Zapestnico NIKE Sport Band za 70 evrov in nič drugega. Tako imam zagotovljeno praktično kompletno spremljanje in analiziranje mojih tekov. Drži???
 Nike_plus
#137036
Pravilno ste razumeli. Z zapestnico Nike+ Sport Band in športnimi copati, kamor vstavite čip lahko tekači merijo čas, hitrost, razdaljo in porabljene kalorije med tekom. Z brezplačno registracijo, pa lahko na spletno stran nikeplus.com prenesejo svoje tekaške rezultate in si izdelajo podrobnejšo analizo, si določijo cilje, program treninga in se povežejo z največjim tekaškim klubom na svetu.
Nazadnje spremenil Nike_plus, dne 18 Jul 2008, 23:23, skupaj popravljeno 1 krat.
 acjome
#137037
Torej ne potrebujemo tekaških copat Nike+, ali pač?
 Nike_plus
#137039
Tekaške copate Nike+ potrebujete, ker imajo le ti v levem copatu pod vložkom posebno mesto, kamor vstavite čip.
 Jru
#137050
Grandwood technology pocket zadeva deluje. Za tek z adidasovimi copati uporabljam "žepek", obenem pa imam tudi (nove) nike plus copate, kjer dam chip v zato predvideno mesto.

Rezultati se znajo nekoliko razlikovati, zato je dobro, če ob menjavi tenisk na stadionu umeriš chip. (to se vsaj da z ipodom, kako je z zapestnico ne vem). Na začetku sem poskusil s chipom v štumfu, vendar se to ni izkazalo za najbolj praktično, saj sem bil na trnih, da ga izgubim, poleg tega pa se je chip premikal, tako da je bila izmerjena razdalja močno dvomljiva, predvsem v tekih po neravnem terenu.

Če hočeš zanesljive rezultate svetujem tek le z nike plus copatami, če te pa ne moti kak procent odstopanja pa lahko brez problema uporabljaš tudi druge copate z dokupljenim "žepkom" (in ne rabiš vedno znova kalibrirati chipa).


Nakup sem opravil preko amazona; vse skupaj me je prišlo cca 10eur, s tem, da je bila (jasno) poštnina dražja od vrednosti nakupa.


Pozdrave, J
 acjome
#137060
wind, Jru, hvala za odgovor. :D

lp, M
 Nike_plus
#137898
Seveda, ce vam tekaske copate NIKE+ ne ustrezajo, lahko to resite tudi na druge nacine, kot je napisal Jru. Problem nastane pri tocnosti, kar pa je mozno resiti s "kalbibracijo"
 Nike_plus
#137899
Pozdravljeni,

Do Slovenskega tekaskega izziva nas loci se en teden. Pripravite tekasko opremo in komplet Nike+, ker 1. 8. 08 zacnemo zares!

Ce se niste prijavljeni si priskrbite svoj komplet NIKE+ in se prijavite na tekmovanje. To storite tako, da na e - naslov human.race@nikeplus.si posljete naslednje podatke: ime in priimek, naslov, telefon, datum rojstva in vas e-mail naslov, s katerim ste se prijavili na NIKE+ strani

Že sedaj pa poteka tekmovanje evropskih mest. Zmagalo bo mesto, ki bo v 55 dneh preteklo največ kilometrov. Pomagajte Ljubljani, ki je trenutno na 14. mestu do zmage in se prijavite na: http://nikeplus.nike.com/nikeplus/?promoID=EUPL_EM_def_challenge&l=all_challenges,2028818580&locale=euen_eu

Trenutni rezultati tekmovanja:
1. Budapest - 786 km
2. Wiesbaden - 528 km
3. Pecs - 457 km
.
.
14. Ljubljana - 81 km

Skupaj nam lahko uspe in premagamo velikanska evropska mesta!
Uporabniški avatar
 Loni
#137906
Glede na to, da meni Nike copati absolutno ne ustrezajo, tečem v Asicsovih ali Adidasovih, a bi se kje našel kdo, ki bi mi zadevo v praksi obrazložil - beri pokazal, kako se namontira in deluje. Ker sem malce v dvomih, kako in kaj je z neoriginalno opremo.
 Jru
#137990
Glede na to, da meni Nike copati absolutno ne ustrezajo, tečem v Asicsovih ali Adidasovih, a bi se kje našel kdo, ki bi mi zadevo v praksi obrazložil - beri pokazal, kako se namontira in deluje. Ker sem malce v dvomih, kako in kaj je z neoriginalno opremo.


Nobena umetnost: ne-originalen je samo prostorček, kamor daš chip, treba je samo sneti vezalke in potem med vezalke napeljati "žepek", v katerega vstaviš chip. Žepek se kupi na amazonu ali pa ga z malo šivalnih spretnosti narediš sam.

Potem na ipodu (ali na računalniku v primeru zapestnice =jo že imam!) nastaviš na kalibracijo, odtečeš v naprej določeno razdaljo (npr. 400m - en krog).

Zadeva pri meni funkcionira, je pa res, da se lahko pojavi manjše odstopanje (tako pri nike plus kot tudi pri drugih teniskah), verjetno zaradi tega, ker je chip skalibriran na "idealne" razmere na stadionu in ne na npr. tek v hrib ali dolino, ko delaš krajše oziroma daljše korake.

S tem sistemom sem pretekel že dobrih 400km; razmerje med uporabo med nike plus in adidas teniskami pa imam približno 50:50.

Kot sem že napisal sem si kupil tudi zapestnico in zaenkrat (po pretečenih 400m) je vse cool. Edina kritika je ta, da očitno ne prepozna starega chipa (tistega, ki ga že nekaj časa uporabljam z ipodom).

Upam, da sem pomagal;

Jru
 lucar
#140296
Ni pa čip narejen kot npr. na ljubljanskem maratonu, da ga lahko zvežeš kar med vezalke?

p.s. ti si dal 10€ za žepek, ne tudi za čip zraven ane? :/
 grepol
#148183
Pozdravljeni!

Me zanima če je že kdo prejel nagrado od slovenskega tekaškega izziva? Jaz bi naj dobil nikice+, upam da čimprej.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA