Največji enodnevni tekaški dogodek vam omogoča, da tečete s celim svetom. Si želite biti zraven, ko bo tekel ves svet?

Moderator: Nike_plus

 Jru
#148256
... dve majčki imam v dobrem, ko pridejo zamijavkam...
 anolop
#151052
Khm... jst še vedno čakam... :? Pa ostali?
 ana*
#151182
..še čakam :( ..da me poštar razveseli s kakim najkijevim paketom :D &upam, da bo za vse kmalu!

papa*

Ana*
 grepol
#151216
ana* napisal/-a:..še čakam :( ..da me poštar razveseli s kakim najkijevim paketom :D &upam, da bo za vse kmalu!

papa*

Ana*


Malo dolgo vse skupaj traja, ne vem kaj imajo 1 mesec za delat. :x
Uporabniški avatar
 damajanty
#151227
Še malo, pa bo :) ...bodo pa zato supergi tolk bolj fajni :wink:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#151298
Jaz tud še čakam.

MatjazV
Uporabniški avatar
 Classix
#151302
Da ne odpiram novi topic, bom zasmetil kar tukaj...še vedno se čakajo tudi spominska priznanja iz maratona Treh src v Radencih. Zadnji info...publikacija je natisnjena in gre skupaj z priznanji na pot v naslednjem tednu, se pravi še kakšen mesec kasneje kot lani...

LP
Matjaž
 ana*
#152046
..Z VESELJEM VAM SPOROČAM, da me je dans naš poštar res presenetil: z NAJKIJEVIM PAKETOM:)..
ŠE ENKRAT HVALA NIKEplus.si teamu, ki nas je res The Best nagradil!

:D :D :D

Tekaški pozdrav,

Ana*
 grepol
#152188
Jaz sem tudi dobil najkice elite 4, modre. Prav enake teniske že imam od prej in so odlični.

Lp
 Gregi
#152191
Dobil sem tekaško opremo... fino... Žal gre do pozne pomladi v omaro. Hvala Nike+ ekipi!
Uporabniški avatar
 MatjazV
#152282
Tud jest dobil tekaški dres in hlačke. Bom verjetno že naslednji teden preizkusil.

Lp, MatjazV
 Jru
#152286
...majčka (edn.) je prispela, čeprav naj bi dobil dve (eno za sodelovanje na teku 31.8. na human race in eno za slovenski tekaški izziv).

Čakam torej še eno...

Lep dan,

jru
 grepol
#152392
Če bo imel kdo kakšno majčko Human Race velikosti M odveč, bi jo odkupil.
 mausi
#153247
:D :D tudi jaz dobila majčko - thx, sem bila presenečena...lepo

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA