Moderator: lenči

#148911
Glavna šefica kuhinje srečno prispela domovSlika in se sladka z grozdjem.

Naj povem, da fotk še nisem uspela pripraviti, to še sledi in jih bom dodala.

Navodila za prihod so bila odlična (hvala Tanjusha Slika ), slike so nedvoumno kazale, kdo moram kam Slika . Prostor idealen za piknike, okolica pomirjujoča, družba odlična.

Šefica kuhinje poslala polžke tekat, da so dovolj lačni prišli nazaj in pospravili goro hrane Slika Slika.

Taborni ogenj nas je prijetno grel, pa tudi okoli kuhinje so se polžki radi zadrževali. Baje je tam bil poseben dodatek v obliki prijetnih vonjav Slika .

Solatka, Tanjusha, Frikica, D.m.r., Asparagus, Majcha, Mausi, Bjkulinka, Marko, Miha - nekateri z družinami drugi sami, tretji s prijatelji, hvala lepa za prijeten dan, čudovito druženje in kot smo dejali

prihodnje leto Piknik polžje sekcije zopet bo.
Uporabniški avatar
 Bjkulinka
#148915
Prav lep dan :!: Najprej sem odtekla Županov tek na Brdu, pojedla odličen pasulj, malo pošnofala po kranjskem Merkatorju in za posladek zavila še na Polžji piknik pogledat, kako tele luštne punce , ki jih že nekaj časa opazujem na forumu, zgledajo v živo. :clap: Sicer si nisem točno zapomnila katera je katera, bom počasi zložila skupaj, je bilo pa prav prijetno. Lenči-ti si že ena legenda ratala, pa Tanjusha je vso to navigacijo spedenala v nulo...pa luštne otročičke imate, pa še fajn desce za povrh, da o kosmatincih sploh ne pišem. Hvala vsem skupaj, je prav pasalo it malo na gorenjski konec. Upam , da ste vsi srečno prispeli domov.
Uporabniški avatar
 Frikica
#148916
Jaz pa dodajam slike. Govorila ne bom preveč, saj slike povedo vse.


KLIK DO SLIK


Aja, če hoče kdo kako sliko, naj mi sporoči in mu pošljem na mail.
Uporabniški avatar
 lenči
#148917
Takole, slikice so pripopane, ogledujete si jih pa na že znanem naslovu

http://picasaweb.google.com/alenka131

Glavni prehranjevalni del so pofočkali drugi, tele, ki jih je posnel naš fotograf med tekom pa so seveda zgodovinske :lol: .

Pa seveda Polžja torta je tudi bila (hvala Majcha).

Kot je že Frikica napisala, za fotke pa javite, da pošljem po mailu.


Bjkulinka, iskrena hvala za legendo :lol: :wink: , ob tako dobri družbi postanemo vsi nekako vrhunski.

Kako fensi bi šele zgledalo, če bi prišle tudi ostale polžke.

Posebna pohvala našima dvema moškima predstavnikoma, res sta prava asa :clap: .
Nazadnje spremenil lenči, dne 27 Sep 2008, 21:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 majcha72
#148919
Midva z mladičkom sva srečno prispela.
Glede na to, kako navdušeno je pripovedoval domačim se je imel res fino.
Jaz lahko rečem, da tudi.
Res ste krasni, polžke in polžki, pa vaše družince tudi. Upam, da se vidimo v kratkem, vsaj na kakšni tekmi, tisti, ki smo bližje pa morda tudi netekaško kdaj naletimo drug na drugega.
Prostor krasen, Lenči je kuharska carica, pehtranova potica od Asparagus je bila za vseh deset prstov obliznit. Edino zakurjeno je bilo prešvoh - za posedanje okrog mize je bilo kar prehladno. :wink:
Tekaška trasa luštna, zame malo skrajšana, ker se mi je pridružil sine, ki pa je bil "utrujen" in sva se predčasno vrnila v bazo.
Dvignila sem tudi svojo majčko - prav fletne so. Z velikim veseljem jo bom nosila! Menda mi "zelo paše", so rekli moji fantje doma. :oops:
Otroci so se lepo pobrali, kot da jih ni. Malo z žogami, malo ob raziskovanju okolice, na koncu so izumili še imenitno jed - na palici nad ognjem popečeš kos kruha, ga namažeš z Nutello in poješ - seveda ga med jedjo ne snameš s palice. Priporočam kot izvrstno animacijo. :lol:
Fotke snamem, ko bo prilika in pošljem udeleženim po mejlu. Polžja šefica naj jih pa potem prilepi v kakšen spletni album.

Pa še vprašanje za preostale forumaše: ko sem sinu po poti razlagala, kaj je pravzaprav Polžja sekcija je vprašal "a mate zajčjo sekcijo tudi"? No, tahitri, kako je s tem? ;)
Uporabniški avatar
 niki
#148925
Ja prav fajn ste videti :clap:
In tako kot se za tekaški forum spodobi niste samo jedli, ste tudi tekli. :juhuhu: Pohvalno :D

No jaz upam, da je bil to piknik eden iz med mnogih, ki še pridejo in da se vam bom lahko tudi jaz naslednjič pridružila. :toast:
Uporabniški avatar
 majcha72
#148927
lenči napisal/-a:Pa seveda Polžja torta je tudi bila (hvala Majcha).


Hja, okrog torte... Ni bla tolk žalostna, kot je videt na sliki. Vsi tisti ovinki in makadam do piknikplaca so polžka mal zmatrali...
"Taprav" je med mojimi fotkami, posnet včeraj zvečer. Bom potem prijazno poprosila za zamenjavo. Ker tisto res ni ničemur podobno...
Uporabniški avatar
 Ksenija
#148951
sem večkrat pomislila na vas in vaše druženje... vesela slikic. vidim da ste uživali!
 Tanjusha
#148953
27. 9. 2008 ... ura je 10.11. Hitro sibam urediti se zadnje oznake, da se moji polzki ne izgubijo. Zagledam na poljski cesti rdec avto - kaj me tako cudno opazujejo, si mislim? Mariborska registracija ... pa ja niso ze nasi? Ja, bili so nasi stajerski polzki, ki so jo od doma mahnili ze ob 8h, mislec, da do gorenjske prestolnice potrebujejo vsaj 3 ure voznje :)
Pocasi zacnejo prihajati se ostali, z naso kuharsko mojstrico Lenci na celu. Ta je takoj hitela postavljati kuhinjo, da ja ne bomo ostali praznih ust in zacela s peko. Moski del - "robinzoni" - se je medtem lotil akcije "ogenj". Tam zgoraj je namrec nekdo pozabil na ogrevanje, ceprav smo ga narocili ze avgusta! Otroci so se zabavali po svoje - nekateri so igrali nogomet in pri tem pridno nabirali madeze trave, da bodo mamice lahko sprobale nov persil, drugi so igrali odbojko, badminton ... Babe smo, kot je to v navadi, naredile krogec okoli Lencine kuhinje in pridno vrtele svoje jezike, se prestopale z ene noge na drugo ter cakale, kdaj bo ze kosilo. In potem je padel ukaz kuharice: pejte laufat!!!! In smo sle, sabo pa smo vzele fotografa Franca, ki je nase polzkanje pridno dokumentiral. Naredile smo prav lusten krogec in prisle ravno prav za pojedino. In kaksna pojedina je bila to! Sledila je se Alenkina poticka in Majina torta ter cvek do vecernih ur, ko smo se vsak odpravili v svojo smer ... pocivat :roll:
Uporabniški avatar
 Asparagus
#148963
Vrhunska organizacija Lenči in Tanjushe :cast: in dobra volja vseh udeležencev je zaslužna, da nam ni manjkalo prav ničesar. Tekli smo ravno toliko, da smo vmes klepetali in prišli nazaj z nasmehom na obrazu :D In kaj je boljšega, kot če te na cilju čaka obložena miza :D :D :D
Še bolj z veseljem bom šla na organizirane teke, zdaj ko vas še več poznam! Najine slike sledijo, po mail-u ali na forumu. Tiste fotke, ko smo "v akciji", so tudi meni zelo všeč.

Še enkrat lep pozdrav vsem, prijetno nama je bilo v vaši družbi. :D

Alenka
 mausi
#148976
"mišja druščina" se pridružujemo splošnemu mnenje, da je bil pinkik fenomenale, pehtranova potička zaluži 10+ da o ostalih dobrotah sploh ne govorim, Lenči tvoje palačinke - ne vem, a je bil dodatek konoplje ali še kaj drugega kar si vmešala :wink: bile so njami...
pečen kruh na ognju z nutelo je bil pa za tamalo itak "tanartabulš"

da ne dolgovezim, hvala organizatorkama, kuharici, vsem udeležencem...

Mi že potrjujemo udelžbo na naslednjem pikniku!

slikice pa sledijo...
Uporabniški avatar
 solatka
#148998
Še jaz, še jaz... :lol:

Po vseh ovinkih sem tudi jaz dospela do doma.

Moram reči, da mi ni žal, da sem izkoristila "vikendpaket" za Polžke.
Lepo vas je bilo spoznati, vse skupaj in vsakega posebej.

Hrana tako dobra, da še sreča, da je piknik trajal samo en dan. :oops: :lol: Družba fenomenalna. Kaj še hočemo boljšega?

Za naslednji piknik se pa javim, da bom s podmladkom pekla twist. :)

Torej, se vidimo naslednje leto.
Uporabniški avatar
 d.m.r.
#149035
Vsem pohvalnim besedam na račun organizacije se v celoti pridružujem tudi jaz. Tanjusha in Lenči - vse sta porihtale "v nulo", kdor zna pač zna, ne? Bravo, punci. :laola
Otroka sta se od srca nasmejala :D še preden smo prispeli na cilj - navdušil ju je polžek s čelado, ki nas je ob cesti pripeljal do piknikplaca. Podobno navdušen je bil tudi naš šofer :driver: , saj so bila navodila za pot nedvoumno jasna in podprta s slikovnim materialom.
Vesela sem, da sem vas spoznala polžki, bili ste zelo prijetna družba :wink: :!:
O kuharici je bilo že vse povedano , naša Lenči nam je s :heart napekla dobrot za en dan nazaj in enega naprej!
Tisti, ki niste bili včeraj z nami še verjetno ne veste, da ima Polžja sekcija od piknika dalje tudi uradnega fotografa (na teku leti z nami in lovi naše tekaške poze)... :lol:

Res prijeten dan je bil!
Lp, Dominika
Uporabniški avatar
 markor
#149124
Ohoj polžki!!
Tudi jaz naj malo "dodam" - in se res vsem, ki ste sodelovali pri organizaciji zahvalim za lep dan. :laola
Vse je "štimalo", še ogenj je gorel.. :lol:
Škoda edino, da smo morali "izpustiti" torto - nam je bilo vsem žal.. :(
Se vidimo!
lp
m

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA