Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 Ksenija
#161878
moj moto je - dostojno bom zastopala barve Polžkov- počasi se daleč pride !!!
Uporabniški avatar
 lenči
#161879
Uh, kakšne priprave, če ne drugače miselne :lol: :laola . Jutri se bomo imeli fino, super, the best, naj in oh in sploh. Seznam ekip bom imela s sabo, tako, da bomo lahko uradno vse poštimali. Če pa komu ne bi uspelo, pa naj javi 040 613 318.
Lepo pančkajte
Uporabniški avatar
 lenči
#161880
Uh, čakajte, kakšno spančkanje, saj je šele devet. Sorry, saj vem, jaz tudi ne grem spat, delam plan :wink: :lol: . Aja, pa cunje je treba pripravit? Hm, kdaj potem moram sploh vstat?OK, zdaj pa malo misli na jutri, drugače bo kriza.
Ne bom nič zjutraj jedla, da bom lahko vso tisto pecivo potem poizkusila :ignore:
Uporabniški avatar
 Ksenija
#161881
haha, Lenči je zmedena ;)
to je pa zato, ker pripravljaš presenečenje....
lenči, nočko,lepe spanje, pa budilko si pripravi ;)
Uporabniški avatar
 Loni
#161882
niki napisal/-a: Točno tako je z mano.. od prvega stavka do zadnjega :D
no samo še dodala bi, da mi čas in zdravje nagajata :roll:


Niki, jutri je nedelja, dan, ki ni namenjen kakemu pretiravanju. Torej - vse v stilu polžev. Viva cukr na 1000 in en način, na hitrosti bomo delali drugič - drugo leto, pa bo.
Uporabniški avatar
 lenči
#161883
Jaz jutri ne morem pretiravat, me ritne mišice opozarjajo :oops: , da sem včeraj na fešti zelo resno vzela razgibavanje :shock: in trenirala dve uri skupaj :wink: :lol: . In jutri grem uživat, srečat vse stare in nove znance in se imeti fino.
Ksenija, jaz nisem :oops: :-- , samo plan za trening maratona sem delala :ignore: :lol: :wink:, pa me je kar malo :?
To bo jutri fino in fajn in čudovito :laola
 Larchi80
#161885
eeeeeej polžke kam sploh to moreva pridt s Ksenijo?? da se ne bova lovile po Veleju :rol:
Uporabniški avatar
 Ksenija
#161887
Larchi80 napisal/-a:eeeeeej polžke kam sploh to moreva pridt s Ksenijo?? da se ne bova lovile po Veleju :rol:


in v Izoli pristali ;)
sej maš zemljevid ;) a hočeš še kaj :))))
Uporabniški avatar
 Ksenija
#161889
Larchi80 napisal/-a:jap mikro lokacijo :rol:

če naju ne bo, nisem kriva jst... ona bi mikro...
Uporabniški avatar
 lenči
#161890
Ksenija napisal/-a:
Larchi80 napisal/-a:jap mikro lokacijo :rol:

če naju ne bo, nisem kriva jst... ona bi mikro...

Ne se hecat, bo Laufer hud :twisted: :ignore: , ker ne pogledate na njegove zemljevide dovolj ....mikro :rol: :lol:
Če pa ne vidite dobro, pa rezervne učke gor :shock: :--
 Larchi80
#161892
Pa neeee noooo, ne se hecat no :rol: . Kam sploh moreva pridt? Vem da v Veleje. Sej sama proga me ne zanima, bom raje jutri umrla, boljše da je presenečenje haha
Uporabniški avatar
 lenči
#161893
Larchi80 napisal/-a:Pa neeee noooo, ne se hecat no :rol: . Kam sploh moreva pridt? Vem da v Veleje. Sej sama proga me ne zanima, bom raje jutri umrla, boljše da je presenečenje haha

Očitno res preveč pišemo na tej temi, ampak veš, vse je na 23 strani :hehe: :rol: . Progra je pa itak čudovita, lepa, predvsem pa kratka :wink: :lol: (pa še nikoli tam nisem tekla :-- )
Uporabniški avatar
 niki
#161896
Loni napisal/-a:
niki napisal/-a: Točno tako je z mano.. od prvega stavka do zadnjega :D
no samo še dodala bi, da mi čas in zdravje nagajata :roll:


Niki, jutri je nedelja, dan, ki ni namenjen kakemu pretiravanju. Torej - vse v stilu polžev. Viva cukr na 1000 in en način, na hitrosti bomo delali drugič - drugo leto, pa bo.


OK zmenjeno :D
Sej pri hrani sem pa hitra :wink:
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA