Moderator: lenči

#153393
Dragi Polžki in Polžke,

da nam tudi med zimskimi meseci ne pade motivacija in bi iskali vzroke, zakaj bi tekli,

uradno zbiram prijave za naj in sploh in oh ekipo

POLŽJA SEKCIJA I
za Barbarin tek v Velenju 7.12.2008

Pogoj za tek v ekipi je majčka polžje sekcije. Zakaj? Naj se vidi, kako smo aktivni in sploh super :laola .

Zakaj tista I na koncu? Kaj pa če nas bo več ? Potem bomo imeli še pa ekipo II :juhuhu: .

Prijave:
1. Lenči
2.
3.
4.

Vrstni red teka bomo dogovorile-i :wink:. Za kakšno drugo idejo pa vnaprej hvala :wink:
 docca
#153395
Js sem 2.
Izpolnjujem pogoje.
 Tanjusha
#153399
Lenci, za kaksen tek pa gre? Dej no malo napisi :)
 docca
#153401
Tole kopiram:

Objavljeno: 23. 10. 2008, 8:08 Naslov sporočila:

--------------------------------------------------------------------------------

"Tek bo potekal v obliki štafetnega teka mešanih ekip. Ekipa šteje štiri člane, od tega mora biti vsaj en pripadnik nežnejšega spola. Vrstni red določi ekipa sama, vsak tekač preteče 3,6 km.
Tek se prične ob 10.00 uri na pomožnem stadionu ob Škalskem jezeru. "

Ups, sem bila malo nerodna. Rabimo štiri člane ekipe, vsak teče 3.6 km, če bo tako kot lani. Se pravi, sploh ni problema, tko kratko bomo pa zmogli. Samo skupaj se spravimo, pa je. Verjetno bo razpis kmalu.
Uporabniški avatar
 nini32
#153417
docca napisal/-a:Tole kopiram:

Objavljeno: 23. 10. 2008, 8:08 Naslov sporočila:

--------------------------------------------------------------------------------

"Tek bo potekal v obliki štafetnega teka mešanih ekip. Ekipa šteje štiri člane, od tega mora biti vsaj en pripadnik nežnejšega spola. Vrstni red določi ekipa sama, vsak tekač preteče 3,6 km.
Tek se prične ob 10.00 uri na pomožnem stadionu ob Škalskem jezeru. "

Ups, sem bila malo nerodna. Rabimo štiri člane ekipe, vsak teče 3.6 km, če bo tako kot lani. Se pravi, sploh ni problema, tko kratko bomo pa zmogli. Samo skupaj se spravimo, pa je. Verjetno bo razpis kmalu.



pozdravljene,
sem čisti začetnik. v teku in tudi na TF. :wink: sicer ze nekaj mesecev redno tečem, trikrat tedensko. cca. 40 - 50 minut. zanima me kakšen je vaš čas za 3,6 km. če sem vsaj malo konkurenčna, se prijavim.

imejte se.
Uporabniški avatar
 lenči
#153451
nini32 napisal/-a:pozdravljene,
sem čisti začetnik. v teku in tudi na TF. :wink: sicer ze nekaj mesecev redno tečem, trikrat tedensko. cca. 40 - 50 minut. zanima me kakšen je vaš čas za 3,6 km. če sem vsaj malo konkurenčna, se prijavim.

imejte se.

Nini, kar se časa tiče, gremo polžki zelo počasi, v hrib tudi 10min na km, po ravnem tudi hitreje :oops: , če rečem, da prideš 4 km v pol ure si itak čisto naša :wink: :lol: , če pa prej te pa še toliko bolj radi vzamemo :lol: .

Pa pozdravljena med forumaši :lol:
Uporabniški avatar
 niki
#153457
3. niki

:juhuhu:

ali sem že 4. mogoče :roll:
Uporabniški avatar
 IRA
#153460
Jest bi načeloma tut šla (je še malo dolga do tja pa mami ma 6-ga rojstni dan - ne vem, če bo kej častila :twisted: )... pa še nekako moje ime paše h teku, a neda :twisted:
Tako, da bi se že spodoblo :laola

Tut mojga bi verejtno prepričala, če bo časovno šlo skozi ...

nikica, bosta mela še kej placa v avtu, da se ne vozimo vsak posebej???

Sam mam en problem ... al pa dva ... MAJČKA!!!
Nimam majčke???
So še kje kakšne obležale, ki jih mačke - polžke niso pobrale??? Ali pa bo mogoče padlo še kako naročilo vmes?
Lahko si pa zasilo tut na eno rdečo majčko narišem polžka :oops: :oops: :oops:

Skratka ... js bi tut :P
Uporabniški avatar
 lenči
#153469
IRA, no, saj kakšno izjemo tud nardimo, se boste pa preoblačile sproti :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 lenči
#153472
Prijave sprejemam, povedala sem, da lahko naredimo tudi 2 ekipi, lahko teče tudi manj tekačev, pa eden dvakrat, vse se da. Počakajmo pa tudi na uradni razpis, da vidimo še tudi kakšne dodatne pogoje bi letos zahtevali organizatorji.

Vidim, da bomo polžki sigurno zastopani :laola

POLŽJA SEKCIJA I
1. Lenči
2. Solatka
3. Docca
4. Niki


POLŽJA SEKCIJA II
1.IRA ?
2.
3.
4.
Uporabniški avatar
 niki
#153474
IRA napisal/-a:Jest bi načeloma tut šla (je še malo dolga do tja pa mami ma 6-ga rojstni dan - ne vem, če bo kej častila :twisted: )... pa še nekako moje ime paše h teku, a neda :twisted:
Tako, da bi se že spodoblo :laola

Tut mojga bi verejtno prepričala, če bo časovno šlo skozi ...

nikica, bosta mela še kej placa v avtu, da se ne vozimo vsak posebej???

Sam mam en problem ... al pa dva ... MAJČKA!!!
Nimam majčke???
So še kje kakšne obležale, ki jih mačke - polžke niso pobrale??? Ali pa bo mogoče padlo še kako naročilo vmes?
Lahko si pa zasilo tut na eno rdečo majčko narišem polžka :oops: :oops: :oops:

Skratka ... js bi tut :P


Ja, Ira tega teka pa sigurno ne smeš izpustiti :D

Glede prevoza tudi jaz računam, da bi se skupaj zmenili, ker jaz se tudi ne bi sama vozila v Velenje. Se bomo zmenili :)
Uporabniški avatar
 Ksenija
#153497
majčko ti lahko jst posodim, če se polžike strinjajo...
am jst sem zraven... če mi ne bo tačka odpadla...
Uporabniški avatar
 lenči
#153500
Trenutni seznam:
POLŽJA SEKCIJA I
1. Lenči
2. Solatka
3. Docca
4. Niki


POLŽJA SEKCIJA II
1. IRA
2. Ksenija
3.
4.

Jupi, še malo pa imamo dve ekipi. Smo pa Polžki res the best sekcija :laola , sploh ni dileme.

Ksenija, a tisto majčko, ki je še pri meni :oops: . Nogica se bo pozdravila, malo časa ji še daj.

No, tisto z majčko je blo bolj zaradi reklamnih namenov, da me ne boste čisto resno vzele, saj veste sem kako se že reče multikulti....... :hehe:

Ko bo tako daleč, bom prevzela uradno prijavljanje itd.... tko, da ne se bat :clap:.

Hm, no, ko bo še druga ekipa popolna, bomo pa stavili, katera ekipa bo bolj prepoznavna :oops: , verjetno bomo pa tekmovale za prvo mesto (od zadaj :lol: :wink: )
Uporabniški avatar
 lonely
#153506
Hojla

Kot opažam se familija PS povečuje iz dneva v dan:micika,nini32......

Bravo,bravo,le tako naprej.

Lp
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 27

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA