Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 lenči
#161822
spela* napisal/-a:
lenči napisal/-a:Sedaj smo pa kompletni :wink: .


Hm ... V kateri ekipi je pa lenči? :roll:

Jaz sem pa pri VESELIH CELJANIH :juhuhu: :hehe:
 spela*
#161823
lenči napisal/-a:
spela* napisal/-a:
lenči napisal/-a:Sedaj smo pa kompletni :wink: .


Hm ... V kateri ekipi je pa lenči? :roll:

Jaz sem pa pri VESELIH CELJANIH :juhuhu: :hehe:


Duhovna voditeljica polžkov ni v polžji ekipi? :shock: :lol:
Uporabniški avatar
 lenči
#161824
spela* napisal/-a:
lenči napisal/-a:
spela* napisal/-a:
lenči napisal/-a:Sedaj smo pa kompletni :wink: .


Hm ... V kateri ekipi je pa lenči? :roll:

Jaz sem pa pri VESELIH CELJANIH :juhuhu: :hehe:


Duhovna voditeljica polžkov ni v polžji ekipi? :shock: :lol:


Kdo pravi da nisem v polžji ekipi?
TF POLŽKI VESELI CELJANI :--

In edini polžek v ekipi sem jaz :cry: :oops:

Moram danes še pod nujno eno hitro udarit v klanec, da me ne bodo potem "veseljaki" grdo gledali :? . :lol:
Uporabniški avatar
 natasa
#161826
Lenči nič bat. Moj dragi se je po 40-ih dneh pavze (zaradi poškodbe), spremenil v polžka :roll:, vsaj tako pravi . Tako, da sta tudi tukaj dva polžka. Ja in tole mi je všeč TF POLŽKI VESELI CELJANI. :juhuhu: .
In nihče te ne bo grdo gledal :twisted: !
Se vidimo jutri.

:wink:
Uporabniški avatar
 lenči
#161828
natasa napisal/-a:Lenči nič bat. Moj dragi se je po 40-ih dneh pavze (zaradi poškodbe), spremenil v polžka :roll:, vsaj tako pravi . Tako, da sta tudi tukaj dva polžka. Ja in tole mi je všeč TF POLŽKI VESELI CELJANI. :juhuhu: .
In nihče te ne bo grdo gledal :twisted: !
Se vidimo jutri.

:wink:

Ja, en polžek in en turbo polžek :lol: , pa dva sprinterja :juhuhu: .
To se bomo luštno imeli :piti:
Uporabniški avatar
 Asparagus
#161838
Moram danes še pod nujno eno hitro udarit v klanec, da me ne bodo potem "veseljaki" grdo gledali :? . :lol:[/quote]

Sem mislila, da je en dan pred tekmo treba počivat :? :?:

Se vidimo jutri :!:
Uporabniški avatar
 vencelj
#161844
lenči napisal/-a:
vencelj napisal/-a:
lenči napisal/-a:EKIPE TF POLŽKOV NA BARBARINEM TEKU
TF HITRI POLŽI (seveda je sestava ekipe huda skrivnost, poznamo samo enega člana :wink: )


No ja, Lenči, pa ni tako huda skrivnost, seznam v tejle temi: http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.p ... c&start=15 , objavljen že 3. novembra, je doživel le eno spremembo: potem, ko je Mija odpovedala sodelovanje, smo v ekipo dobili bobra, torej:
MiciM
bobr
Andrej
vencelj
:D :D
Se vidimo jutri ob Škalskem jezeru :juhuhu:

Lep pozdrav, vencelj

Hvala za informacijo :wink: :lol: , lepo, da bo pri eni ekipi polžkov res poudarek na imenu : HITRI :wink: . Sedaj smo pa kompletni :wink: . Edino za prvo mesto med ekipami polžkov ni zanimivo ugibanje, ker je itak že znano :D


Ekipa je s tem imenom nastopila že lani, za letos smo se pač odločili obdržati ime ... :|
Se vidimo, LP, vencelj
Uporabniški avatar
 Loni
#161847
Ha, ha, sem danes trenirala polžji tempo in polžjo razdaljo, oboje mi je šlo perfektno od nog, sem pa še vedno malo čutila desno koleno. Počivanje, obkladki, kremice, analgetiki, skratka - čudeža še ni :lol:
Uporabniški avatar
 lenči
#161853
Asparagus napisal/-a:Moram danes še pod nujno eno hitro udarit v klanec, da me ne bodo potem "veseljaki" grdo gledali :? . :lol:


Sem mislila, da je en dan pred tekmo treba počivat :? :?:

Se vidimo jutri :!:[/quote]

Saj nisem šla :lol: :wink: , to je bil hec. Pridno počivam, sem včeraj na fešti kar precej utrjevala določene mišice :wink:
Uporabniški avatar
 lonely
#161857
Potrjujem prihod v 191 km oddaljeno Velenje.
Uporabniški avatar
 Ksenija
#161871
lonely napisal/-a:Potrjujem prihod v 191 km oddaljeno Velenje.

še en član tvoje ekipe potrjuje udeležbo ;)
 docca
#161872
Tako, pecivo je narejeno, še zapakiram ga in grem lahko spat. Ne, knjigo brat. Upam, da ne bom predolgo, ker jutri moramo bit v Velenju že ob 9. uri, kajne Lenči? Ali pa malo čez, lahko?
Uporabniški avatar
 Asparagus
#161874
Tudi moje pecivo je že pečeno :D :D .

In to je tudi vse, kar sem naredila v smislu priprav na ta tek. Upam, da moja ekipa ne pričakuje preveč od mene. Deževni in kratki dnevi mi ne zbujajo želje po teku.

Računam, da mi jutrišnji dan spet dvigne motivacijo.
 docca
#161876
Tudi moje priprave so bile bolj švoh.
2 dni že hodim v natikačah zaradi žulja. Danes smo peljali otroke na miklavževanje pred naš Spar, jaz pa kar v natikačah. Saj gore je že šlo, tam sem se pa kar pošteno namrazila v noge. Ko pa smo hoteli domov, je pa tako deževalo, da ni šans, da grem v tiste luže. Smo poklicali "taksi", da nas je transportiral.
Nabavila sem še dodatne obliže Urgo. Včerajšnjega sem zvečer odstranila, ker nisem imela navodil. Danes pa preberem, da gre po 3 dneh sam dol.
Upam, da bom jutri lahko tekla ožuljena, saj ne upam nič obut, in preverit, kako bo šlo.
Uporabniški avatar
 niki
#161877
Asparagus napisal/-a:Tudi moje pecivo je že pečeno :D :D .

In to je tudi vse, kar sem naredila v smislu priprav na ta tek. Upam, da moja ekipa ne pričakuje preveč od mene. Deževni in kratki dnevi mi ne zbujajo želje po teku.

Računam, da mi jutrišnji dan spet dvigne motivacijo.


Točno tako je z mano.. od prvega stavka do zadnjega :D
no samo še dodala bi, da mi čas in zdravje nagajata :roll:
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA