Moderator: lenči

 david30
#155761
naj mi kateri koliko je največ pretekla na kakšni tekmi (ne pocenjujem nikogar)sam izbrala si je kr fajn tek ki spada v sam vrh maratonov
Uporabniški avatar
 IRA
#155766
david30 napisal/-a:naj mi kateri koliko je največ pretekla na kakšni tekmi (ne pocenjujem nikogar)sam izbrala si je kr fajn tek ki spada v sam vrh maratonov


V prispevku je rekla, da rada teče na zelo dolge proge, tudi 60kilometrov, in da se ji zdi, da bi lahko kar tekla in tekla ...

Tako, da meni se ne zdi, da je brez izkušenj in se je "kr takoj" podala v New York!

No pa kakorkoli, bravo še enkrat za njeno veliko izpolnjeno željo!

Lp
Uporabniški avatar
 maca
#155769
Veste kaj, vsak maraton si zasluži spoštovanje in vsak, ki ga preteče - kapo dol. In ni vse v rezultatih - čeprav tukaj pohvala vsem zavidanja vrednim rezultatom naših fantov. Bravo :laola

Je pa "mala po letih" že morala garati, da si je upala it. Eni ga zmorejo z manj treninga, drugi rabijo več.
Ampak - pretekla ga je, carica je. Upam samo, da nima kakšnih posebnih težav, razen tistih, ki pač spadajo zraven.

A je mal foušije pr Slovencih in slovenčkih? :evil:
 david30
#155775
pri meni ni nobene foušije saj sem tudi sam pretekel že veliko maratonov samo ne razumete mojih vprašanj kateri me zanimajo


ps TinaLah vse čestitke za opravljen maraton v mestu mojih sanj
Uporabniški avatar
 pajo
#155780
Tina upam, da napišeš kaj več ko se vrneš nazaj.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#155792
... tek ki spada v sam vrh maratonov


"vrh maratonov"?
So težji, lažji, moraš bit hitrejši, ... :D ali je to le loterija (žreb) mogoče pa moraš biti dovolj zrel za ta vrh?

Vrh maratona je menda to, v kolikšnem času si prišel do cilja (temelj), za TF pa seveda še kako si se imel in česa se boš spominjal (vtisi iz prireditve - množičnost in organizacija, poškodbe, turizem, družba ...)
Uporabniški avatar
 raf
#155807
Punci je ratal in za to ji čestitam od srca. Kolikor sem sledil njenemu tempu sem videl, da jo je začelo zmanjkovati po tridesetem km .Zgleda, da je to tista razdalja pri kateri se začnejo težave v glavi.
Uporabniški avatar
 Classix
#155813
Pretekla je maraton...moje spoštovanje! Nekoč, nekje...(upam) ga bom tudi jaz.

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#155821
raf napisal/-a:Punci je ratal in za to ji čestitam od srca. Kolikor sem sledil njenemu tempu sem videl, da jo je začelo zmanjkovati po tridesetem km .Zgleda, da je to tista razdalja pri kateri se začnejo težave v glavi.


Raf, maraton ti ne rata, ampak je prigaran, pa ne na dan maratona, da se razumemo, ampak prej na stotinah pretečenih kilometrov. Ponavadi se težave na tekmi začnejo v nogah in ne v glavi. Čestitke Tini. Da zna tečt, smo pa že vedeli.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA