Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 Hojca
#166089
lenči napisal/-a: ..... Sicer pa je pomembno, da imamo otroško srce :heart :roll:


Tole si pa zelo lepo povedala.
:laola


Aja, pa hvala za lepe želje.
Uporabniški avatar
 Asparagus
#166122
lenči napisal/-a:No, januarja in februarja je pa pri Polžkih res suša :lol: :wink:


Bom še jaz malo dvignila povprečno starost polžkov 20.2.1966 :cry: :) in poskrbela, da ne bo februar prazen.
Uporabniški avatar
 nini32
#166139
solatka napisal/-a:

SEZNAM:

MAREC
Majcha................7.3.
Solatka..............24.3. 1980

[


čeprav se še ne poznamo sem s srcem, tempom in hitrostjo z vami. tako da če daste še mene na seznam na bo nič narobe. :D Slika
nini ................ 24.03.1976

še moj rojstni dan. če gremo na kraški tek lahko tudi kako zapojemo .... ob svečkah in torti. Slika Slika

lp
Nazadnje spremenil nini32, dne 12 Jan 2009, 20:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 pajo
#166151
Starbucks 24. 3.1963 pajo 17. 5. 1961 :D tale dan v marcu bo pa :toast: :clap: :piti: :rol: v Sežani bo še hec!
Nazadnje spremenil pajo, dne 10 Jan 2009, 15:54, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 Classix
#166153
Da ne bo januarja suše...24.01. letnica je v podpisu.

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 IRA
#166154
nini32 napisal/-a:
še moj rojstni dan. če gremo na kraški tek lahko tudi kako zapojemo .... ob svečkah in torti.
lp, jasmina


Sem prepričana, da si mela v mislih zapijemo :pivo: :beer: :toast: :juhuhu:
Uporabniški avatar
 lenči
#166155
Ojojoj, huda bo tale Sežana :lol: :wink: :D :toast: :piti: :pivo: Definitivno ne smem manjkati :heart . tudi zapeli bomo
hvala vsem, ki ste se javili, predvsem pa moškemu delu, da ste popestrili seznamček :laola
Uporabniški avatar
 nini32
#166158
IRA napisal/-a:
nini32 napisal/-a:
še moj rojstni dan. če gremo na kraški tek lahko tudi kako zapojemo .... ob svečkah in torti.
lp, jasmina


Sem prepričana, da si mela v mislih zapijemo :pivo: :beer: :toast: :juhuhu:


kakor koli Slika sam da je žur. jst ne vem kako bom lahko pila, jedla po tekmi (če bom nanjo pripravljena bom šla), ker bom verjetno preveč vzhičena.

nini
Uporabniški avatar
 solatka
#166349
solatka napisal/-a:
MAREC
Majcha................7.3.
Solatka..............24.3. 1980
Nini32................24.3.1976
Starbucks...........24.3.19..


Uf... me neki časa ni na forum, pol pa vidim tole.
24. marec je res odličen datum.

A pravite, da ga bomo v Sežani zapili? Hm...pa ste mi spet naredili lušte, ko sem bila že tako trdno odločena, da v Sežano pa res ne grem.

:roll:
 nana
#166351
Vidim, da imate julija tudi sušo :D
Rakica, rojena 22.7.1967 (evo, pa še povprečje sem dvignila) :lol:
Uporabniški avatar
 Nadj@
#166359
Očitno da nas je kar nekaj rojenih 24.3.ne glede na letnice, lepo bi bilo če se res dobimo v Sežani in skupaj nazdravimo :D :D ah še moja malenkost
24.3.1967
Uporabniški avatar
 lenči
#166364
solatka napisal/-a:
A pravite, da ga bomo v Sežani zapili? Hm...pa ste mi spet naredili lušte, ko sem bila že tako trdno odločena, da v Sežano pa res ne grem.

:roll:

Kaj da ne greš? Saj je tudi 8 km :lol: :wink: :D
Uporabniški avatar
 lenči
#166365
Nana, Nadj@ hvala za pridružitev, ja julija je res suša, v Sežani bo pa očitno huda žurka :lol: :wink:

Aja, sedaj imamo pa vse mesece zapolnjene :laola
Uporabniški avatar
 solatka
#166375
lenči napisal/-a:
solatka napisal/-a:
A pravite, da ga bomo v Sežani zapili? Hm...pa ste mi spet naredili lušte, ko sem bila že tako trdno odločena, da v Sežano pa res ne grem.

:roll:

Kaj da ne greš? Saj je tudi 8 km :lol: :wink: :D


Lenči sej ni problem v kilometrih.... em... no... lažem... je TUDI v kilometrih (ampak, če praviš, da je možno tečt tud sam na 8km, pol res ni problema v km), je še nekje drugje.
Pač prioritete. Sam klinc, ko je več tako super stvari, pa se je potrebno odločati med eno odlično in drugo prav tako odlično stvarco.


Sploh pa zdej, ko vidim, da bo žur v Sežani. :roll: :lol:

Sicer pa... super, da se naš seznam vedno bolj polni.
Uporabniški avatar
 lenči
#166384
Solatka, te razumem, je res problem, kako se klonirat na dva konca :lol: , da bi povsod užival. Ampak, se boš že odločila in važno je, da boš na obeh uživala. Pa veliko lepega ti želim :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA