Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 Loni
#162260
Če bo lepo vreme, pridem tudi jaz. Seveda ob pogoju, da si lahko privoščim zadolpastdobro čokoladno rezino z višnjami. Imam že eno približno recepturo v glavi, samo še alko del moram pogruntat.
Uporabniški avatar
 lenči
#162261
Loni napisal/-a:Če bo lepo vreme, pridem tudi jaz. Seveda ob pogoju, da si lahko privoščim zadolpastdobro čokoladno rezino z višnjami. Imam že eno približno recepturo v glavi, samo še alko del moram pogruntat.

Potem pa sploh pridem, če je nekaj tako dobrega za stimulacijo :lol:
Uporabniški avatar
 IRA
#162262
lenči napisal/-a:
IRA napisal/-a:Dan ...

Ja, ja ... krasno je blo!

lenči, naš multi-kulti-motivator, hvala za presenečenje in analizo :twisted: in spremljavo pri teku (matr skos mi je za ritjo stala, kako nej človek pol popusti :lol: )


Se vidimo še :D


A to je presenečenje, da sem skoz za tvojo ritjo stala :lol: :wink: . Če pa si prehitra zame, madonca, tolk sem se trudla, pa te nisem mogla prehitet, katastrofa :bum: , sramota :-(( , obup :--( , jaz ne vem, kaj naj naredim. Moram shujšat, da bom mela tko mal kil kot ti, pol se pa pazi :--


... ah ...

lenči :wink:
presenečenje v obliki diplome :P

čeprav, to, da me nisi prehitela je blo tut presenečenje ... na klancu si bla že itak z mano ... sam pol sem se jest odkotalila dol po hribu in dobila 3 sek prednosti ... (sej sem že cel teden opozarjala, da se bom kotalila :twisted: )

Glede kil pa ... :roll: sploh ne bom ...
Jih mam spet skor največ kar sem jih kdaj mela :roll: :lol:

Se bomo tut tega lotli ...

mic po mic pa bo 8)
Uporabniški avatar
 Loni
#162269
Pa seveda, Lenči, en alko bomo pa že vzeli s police v shrambi, ostale sestavine imam pa tudi že nabavljene.
Zdaj pa samo še sonček naročimo...
Uporabniški avatar
 lenči
#162270
IRA napisal/-a:
lenči napisal/-a:
IRA napisal/-a:Dan ...

Ja, ja ... krasno je blo!

lenči, naš multi-kulti-motivator, hvala za presenečenje in analizo :twisted: in spremljavo pri teku (matr skos mi je za ritjo stala, kako nej človek pol popusti :lol: )
Se vidimo še :D

A to je presenečenje, da sem skoz za tvojo ritjo stala :lol: :wink: . Če pa si prehitra zame, madonca, tolk sem se trudla, pa te nisem mogla prehitet, katastrofa :bum: , sramota :-(( , obup :--( , jaz ne vem, kaj naj naredim. Moram shujšat, da bom mela tko mal kil kot ti, pol se pa pazi :--

... ah ...
lenči :wink:
presenečenje v obliki diplome :P
čeprav, to, da me nisi prehitela je blo tut presenečenje ... na klancu si bla že itak z mano ... sam pol sem se jest odkotalila dol po hribu in dobila 3 sek prednosti ... (sej sem že cel teden opozarjala, da se bom kotalila :twisted: )
Glede kil pa ... :roll: sploh ne bom ...
Jih mam spet skor največ kar sem jih kdaj mela :roll: :lol:
Se bomo tut tega lotli ...
mic po mic pa bo 8)

Draga moja, ko boš ti 85 kg po hribu navzgor nosila :oops: , si jih ne boš upala navzdol kotalit :wink:
Uporabniški avatar
 lenči
#162271
Loni napisal/-a:Pa seveda, Lenči, en alko bomo pa že vzeli s police v shrambi, ostale sestavine imam pa tudi že nabavljene.
Zdaj pa samo še sonček naročimo...

Če rabiš kaj, samo povej :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 IRA
#162275
Ej lenči, vse bomo zrihtale ...
... sej prihaja novo leto in novi čas za nove cilje :twisted:

Drugač pa ... ej brez teh tvojih kil ... :shock: :shock: :shock: ... kdo bi te sploh lahko ujel ... tam nekje z vencljem in prijaznim marjanom bi se dajala :D
U u u to bo še akcija drugo sezono :wink:
Uporabniški avatar
 Loni
#162276
Kirsch alias maraskino bo treba nabavit, sem že zdavnaj izpraznila zaloge. Višnje po moje kar kličejo po višnjevem žganju, a se ti ne zdi???
Uporabniški avatar
 raf
#162289
A lahko kdo prilima GPS sled garmina, ki je postal tako priljubljen kot lizika :lol: , da vidim kje hudiča šte sploh lavfal tam v Saleški dolini.
Med tistimi brvami sem čisto zafarbal in sploh ne vem kaj kaj pomeni. :wink:
Uporabniški avatar
 solatka
#162316
lenči napisal/-a:
Ksenija napisal/-a:kdaj gremo? 8)

Poglej naspidiranko :lol: . Lepo počasi, najprej Istra, potem pa napademo Velenjsko jezero. Meni je blo všeč in bi mi kakšno nedeljo ali soboto pasalo tisto ta kolesarsko, pa še ta modro do Šoštanja udarit :lol: :wink: .


Jz bi tud, jz bi tud.... itak sam zarad torte :lol:
Pa da opravičim ime Polžje sekcije :lol: , ve ste itak že vse čist preveč turbo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA