Moderator: lenči

#161952
Sem si drznila kar odpret tole poročilo.
Pa se mi zdi, da čist paše v našo sekcijo - vsaj glede na število udeleženih Polžjih ekip (če sem prav preštela jih je bilo celo sedem :shock: )


Torej, vreme nam je bilo naklonjeno, hribčki malo manj. A smo vseeno preživeli. :wink:

Jaz sem odpolžala svoje. Štart je bil... hm... mal hud za nas polžke. Sem se trudila loviti ostale spredaj, pa sem kmalu ugotovila, da ne bom daleč prilezla, če bom tako šprintala.
Fantje iz moje ekipe so popravili vtis in resnično odšprintali svoje (bajdevej, dva od fantov sploh ne tečeta, niti redno niti izredno). Hvala fantje. Stane hvala, ker si se pridružil naši ekipi.

Polžki lepo vas je bilo srečat in spoznat.

Upam, da ste imeli (imate) našga Matjaža lepo, pa da ste ga (ga boste) dostavili v LJ.

P.S. Če uradno izmerjena razdalja drži, pa če drži tale izmerjeni čas, potem sem ostavila svoj osebni rekor - 6.27 :shock:

P.S.S. Bobr (se mi zdi, da si bil ti, če ne pa se pardoniram) obljubim, da ti bom kdaj drugič delala družbo do LJ :wink: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Ksenija
#161959
jst sem se imela luštn, ful, imela takšno družbo na poti, da je pot prehitro minila, en dva tri sva bili v Zagorju ;) hvala vsem polžkom, hvala Lenči za presenečenje, moji ekipi, ker je tko super tekla, vsem dekletom, ki ste pripravile nebeško pecivom, končno se je trio adio sešel ;) in hvala mojemu sotekaču, zlat si :oops: Spoznala kub novih članov foruma... ja luštn je blo... hvala organizatorju...

aja, pa analiza s kuhanim vinčkom je bila tud super :lol:

mimogrede Solatka, točno dolžino boš še izvedela 8)
 docca
#161961
Vso pot domov sem študirala, da sem moram Lenči zahvallit. Pa sem skoraj pozabla (Me je spomnila Ksenija s savojimi zahvalami)
Hvala Lenči, da si nas Polžke skupaj spravila in organizirala ekipe. In poskrbela tudi za želodce.
Pecivo je bilo dobro, Niki fajno taščo imaš. Če ne bojo moji hitro prišli domov, bo kroglic zmanjkalo:))
 spela*
#161968
Lepo smo se imeli. :D Družba na poti je bila super - edino šofer, edini moški v avtu, je bil bolj tiho (ni prišel do besede :lol: ). Start je bil zelo hiter, posledice sem čutila v drugem klancu. Šla sen krog, kolikor hitro sem pač lahko, potem pa še dva kroga in pol za iztek, v pogovornem tempu, pri čemer mi je na koncu delal družbo lonely.
Lenči je poskrbela za diplome (moja je sicer ostala pozabljena v nikijinem avtu, ampak se bova že zmenili), za analizo in za res množično udeležbo polžje sekcije. Bravo, lenči! :laola
Uporabniški avatar
 Ksenija
#161969
špela, tebe se vedno veselim srečat ;)
ja lenči je naš super multi.... :)
Uporabniški avatar
 Vreme
#161979
Uf to sem komaj sedaj opazil. Škoda,da ne pišete v temo, ki je za to namenjena. Ko se bo čez leto iskalo poročilo iz tega teka, ne vem če bomo ravno naletel na to vaše pisanje. Sicer pa bi po mojem morali polžke ukiniti, ali pa polžki niso več to kar so včasih bili! :D
Uporabniški avatar
 niki
#161980
Lenči hvala za vso organizacijo glede ekip in restavracije in seveda hvala za diplomo! :clap:

Vsem ostalih hvala za vse dobrote, ki ste jih spekle oz. prinesle.
Docca, me veseli, da grejo v promet :wink: .. škoda da še moji piškoti niso šli bolj :roll:

Ksenija hvala za darilo :heart , komaj čakam, da se ga danes zvečer lotim.

Družba je bila super, v avtu, v ekipi in na papcanju :D Nekatera imena so dobila še obraze :D
Škoda, da je polovica naše ekipa pobegnila domov. Sem vaju pogrešala!

Skratka lep tek in druženje.

Špela, tudi dežnik imam tvoj, ki si ga pozabila :wink:
Uporabniški avatar
 lenči
#161987
http://picasaweb.google.com/alenka131
Tukaj najdete moje slikice, na mojem blogu pa kompletno poročilo. Tako sem vesela, ker je bilo polžkov takoooo veliko. Polžki smo zakon :laola . Hvala vsem, ki ste se nam pridružili in tekli za nas. Se še priporočamo :toast:
Naj ostane lep spomin na današnji dan, hvala za zahvale, vendar brez vas ne bi bilo ničesar :clap:. Ste čudovita in neverjetna motivacija in inspiracija :heart.
Uporabniški avatar
 lenči
#161990
Vreme napisal/-a:Uf to sem komaj sedaj opazil. Škoda,da ne pišete v temo, ki je za to namenjena. Ko se bo čez leto iskalo poročilo iz tega teka, ne vem če bomo ravno naletel na to vaše pisanje. Sicer pa bi po mojem morali polžke ukiniti, ali pa polžki niso več to kar so včasih bili! :D

Vreme, Solatka ni vedela, da mora, če hočemo, da nas vsi berete, odpreti pod poročila s prireditev. Saj se bomo naučili tudi polžki.
Uporabniški avatar
 Vreme
#161994
Lenči to je bolj letelo na moj napisani zadnji stavek! :D
Uporabniški avatar
 lenči
#161997
Vreme napisal/-a:Lenči to je bolj letelo na moj napisani zadnji stavek! :D

Saj pravim, da ni "vedela" :hehe: :wink: :lol: . Tvojega zadnjega stavka itak ne razumemo :D
Uporabniški avatar
 Asparagus
#162003
Bilo je prijetno(z izjemo tistih par minut, ko sem sopihala v klanec) :oops:
Se že veselim naslednjih skupnih podvigov :D .
 docca
#162004
Docca, me veseli, da grejo v promet :wink: .. škoda da še moji piškoti niso šli bolj :roll:

Tudi tvoji piškoti bi šli, če bi prišli do mene. Zgleda, da so bili nekomu tako dobri, da si jih je kar pri sebi zadržal.
Uporabniški avatar
 solatka
#162005
lenči napisal/-a:
Vreme napisal/-a:Lenči to je bolj letelo na moj napisani zadnji stavek! :D

Saj pravim, da ni "vedela" :hehe: :wink: :lol: . Tvojega zadnjega stavka itak ne razumemo :D


Vedeti ali "vedeti"... to je zdej vprašanje.

Sem pa mislila, da cel forum bere polžke :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 lonely
#162009
Bilo je res lepo.

Nad celotno organizacijo prireditve sem zelo zadovoljen.Temperatura okrog ničle me ni ovirala da pretečem tri kroga po dokaj zahtevni progi ter združim prijetno s koristnim.
Prijetna (in lepa) družba je le del popestritve dneva v katerem sem premagal svojo lenobo in se imel zelo lepo "celo pot",od prihoda v Velenje do konca "analize".
@Lenči-čestitke za idejo in večmesečno koordinacijo-hvala
@Ksenija-pa še drugič.....
@Turbo polžki (IRA,Ksenija,MojcaZ,.....)-odličen nastop
@Organizator-BRAVO

Lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA