Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 Ksenija
#164270
naj vam bo današnji večer čaroben. Poklonite si trenutek in okusite vonj Božiča. Ga čutite? tako sladek je, daje nam občutek znanega. prebudite v sebi njegov vonj.
Želim vam iskrenost in občutek miru v sebi
Ksenija
 Tanjusha
#164274
:) Ksenija, ful lepo! Tudi jaz vsem polzkam zelim, da kar se da lepo prezivijo bozicne praznike v krogu najdrazjih! :heart
Uporabniški avatar
 UršaR
#164275
Ksenija, hvala.

Tudi z moje strani vsem en krasen večer v družbi tistih, ki jih imate najraje!

LP, Urša
Uporabniški avatar
 lenči
#164276
Najlepših želja si natrosite sami, Slika Slika
sreče in veselja bodo prinesli prihajajoči dnevi, Slika
uživajte v življenju in prihajajočem letu. Slika
Prijetne in srečne praznike Slika
in naj bo novo leto veselo, srečno in zadovoljno. Slika Slika
Uporabniški avatar
 solatka
#164374
Drage Polžke, dragi Polžki in seveda vsi ostali.

Prazniki so zato, da se praznuje (logiš, a ne).
Pa vam želim, da bi znali praznovati. Da bi praznovali v svojih srcih, v svojih dušah. Da bi našli kar iščete, da bi ljubili, da bi hodili po svoji poti, da bi iskali Smisel in, da bi Smisel iskal vas.
Da bi si znali vzeti čas in prepprosto BITI Z. Biti z otroki, z najbližjimi, z malo manj bližnjimi, z neznanci.
želim vam, da bi znali živeti.
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#164400
zadnje čase pogosto premišljujem kakšne so moje želje za leto, ki je pred nami :?: :?: :?:

:idea: v bistvu imam vse! o materialnih dobrinah sploh ne premišljujem več - odkar nam jo je sinova bolezen tako grdo zagodla :cry: (hvala Bogu je že bolje :D )

vidim, da je edina stvar, ki jo potrebujemo ZDRAVJE in to, da IMAMO DRUG DRUGEGA :!: :!: :!:


vam pa namenjam tole - priznam preplonkana je z voščilnice, ki nam jo je naša malčica naredila v vrtcu:

STARO LETO SRAJČKO SLAČI,
SVEŽE ZLIKANO OBLAČI.
SRAJČKA JE POSLIKANA
Z VZORČKI DROBCENIH ŽELJA.
IZBERI VZORČEK ZASE,
TAKŠNEGA, KI BO VSE ČASE
ČIPKAL ZDRAVJE, MIR IN SREČO ZATE
IN ZA TVOJE NAJBOLJ ZLATE.


SREČNO!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA