Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 UršaR
#177763
Mi smo pa že prijavljeni! :D Moški zadeve takoj uštimajo. :D Classix, hvala!

LP, Urša
Uporabniški avatar
 Ksenija
#177764
no takle mamo ;)
dobiš zs haha...

vidim, da je en post pred mano
no a vidte da nisem Grozovitna :oops:
Uporabniški avatar
 lenči
#177774
UršaR napisal/-a:Mi smo pa že prijavljeni! :D Moški zadeve takoj uštimajo.
LP, Urša

Urša, ti kar pihaj na dušo Classixu :wink: , ampak tudi ženski del bo vse uredil :D . Smejali se bomo pa itak vsi :lol:
Uporabniški avatar
 UršaR
#177777
lenči napisal/-a:
UršaR napisal/-a:Mi smo pa že prijavljeni! :D Moški zadeve takoj uštimajo.
LP, Urša

Urša, ti kar pihaj na dušo Classixu :wink: , ampak tudi ženski del bo vse uredil :D . Smejali se bomo pa itak vsi :lol:


Lenči, če pa v koga ne dvomim, da bo vse uredil, si pa to ti. Ampak sem se pa mogla malo považit, da smo mi že na seznamu. :D Smeh pa absolutno za vse. Upam samo, da mi bo kaj energije ostalo za smeh. :roll:

LP, Urša
 Larchi80
#177883
Jst ne vem al bi šla al ne,..nekako se ne počutim ravno najbolje, tečem sicer redno zdej, ampak me fajn matra,..ne vem,...
Uporabniški avatar
 Asparagus
#178017
lenči napisal/-a:Skupina Larchi, Kei, Asparagus, vaši umetniški predlogi za ime ekipe :?: Drugače boste TF Polžje carice :wink: :lol: :clap:



:evil: Žal se moram jaz odjaviti. Imam vnete vezi gležnja :evil: in so mi odsvetovali da tečem, dokler se povsem ne pozdravi :evil: .
Uporabniški avatar
 lenči
#178055
Asparagus napisal/-a:
lenči napisal/-a:Skupina Larchi, Kei, Asparagus, vaši umetniški predlogi za ime ekipe :?: Drugače boste TF Polžje carice :wink: :lol: :clap:



:evil: Žal se moram jaz odjaviti. Imam vnete vezi gležnja :evil: in so mi odsvetovali da tečem, dokler se povsem ne pozdravi :evil: .

Pozdravi si gleženj in potem se kaj javi :lol:
 kei
#178172
polžje carice:),
Uporabniški avatar
 Bjkulinka
#178181
kei napisal/-a:polžje carice:),


:roll: Sej bo. Se zgodi. Imaš še kar nekaj časa poiskat novo trojko. Hitro se postavi v vrsto na prostem trgu. Želim ti, da bi našla eno lepo ekipico in da boš odtekla en tak res lep tek. Poročaj :--
Uporabniški avatar
 kengurujko
#178255
Mene tud zanima kaj točn to pomen tek trojk?? Mene tud to mika, sam se mi zdi da bi me znal kej zvit glede na to da laufam pretežno sam po ravnem in tm nekje največ 5-6 km naenkrat!? Mnenje?? Lp
#179530
pajo napisal/-a:Je še kaj kandidatov ne glede na spol brez ekipe? Polži, da se razumemo.

Kaj ti midva z Uršo več nisva všeč, ali so se gospa pozdravili? Upam da je slednje in da uspe sestaviti svojo ekipo.

LP
Matjaž
#179535
Classix napisal/-a:
pajo napisal/-a:Je še kaj kandidatov ne glede na spol brez ekipe? Polži, da se razumemo.

Kaj ti midva z Uršo več nisva všeč, ali so se gospa pozdravili? Upam da je slednje in da uspe sestaviti svojo ekipo.

LP
Matjaž

Boš ti že videl kako bova sopihala za Uršo. V soboto sem imel priliko spoznati kaj nama sledi. Jp žena je bolje...
#179538
pajo napisal/-a:
Classix napisal/-a:
pajo napisal/-a:Je še kaj kandidatov ne glede na spol brez ekipe? Polži, da se razumemo.

Kaj ti midva z Uršo več nisva všeč, ali so se gospa pozdravili? Upam da je slednje in da uspe sestaviti svojo ekipo.

LP
Matjaž

Boš ti že videl kako bova sopihala za Uršo. V soboto sem imel priliko spoznati kaj nama sledi. Jp žena je bolje...


:rol: In kaj si ti po soboti ugotovil, da vama sledi? Še sreča, da sva se na klancih ustavila, ker sicer... Ampak meni je bilo prav luštno. Če bo tako tudi na Trojkah, smo zmagali!! No, itak, da bo!!

LP, Urša
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA