Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 pajo
#174340
Classix napisal/-a:Tudi jaz bi šel zraven...čisto, čisto počasi...

LP
Matjaž

Matjaž če pocajtam nogo (mislim, da tale terapija in masaža bi morali pomagati) se ti javim za 2 člana v ekipi. Javim ti kmalu. Bomo videli kaj mi bodo drugi teden svetovali.
Uporabniški avatar
 Classix
#174351
pajo napisal/-a:Matjaž če pocajtam nogo (mislim, da tale terapija in masaža bi morali pomagati) se ti javim za 2 člana v ekipi. Javim ti kmalu. Bomo videli kaj mi bodo drugi teden svetovali.


Do trojk je še mesec in pol, tako da se kar v miru pocajtaj in potem javi. Definitivno pa grem na trojke res čisto, čisto počasi (puško na ramo in preganjati zalego iz Golovške hoste... :wink: ) saj je teden za tem tek v Radencih.
Uspešno okrevanje ti želim!

LP
Matjaž
 Larchi80
#174358
No sej jst tud nimam namena neki na full tečt, lepo u izi it, pa uživat :heart
Uporabniški avatar
 Loni
#174362
Larchi, plan je nekako takle - startamo skupaj vsi - tisti na ta dolgo in na krajšo razdaljo in pridemo istočasno v cilj :lol:
Uporabniški avatar
 Asparagus
#174367
Prijavljam se tudi jaz :D !
Uporabniški avatar
 valena
#174369
Živjo sem samo malo radovedna,kakšna je pa pričakovana polžja hitrost? Ali 5- 6 min /km pašejo noter ali ne? Sem bolj nova na forumu in res ne vem kakšna je definicija polžje sekcije. Kot je že metkamarjetka povedala,smo z enim kolegom že zmenjeni za trojke samo še ne vemo ali bo ta kolega tekel ali bo bolj pod kikle gledal? :lol: Malo ga pomlad razganja.
Uporabniški avatar
 lenči
#174398
valena napisal/-a:Živjo sem samo malo radovedna,kakšna je pa pričakovana polžja hitrost? Ali 5- 6 min /km pašejo noter ali ne? Sem bolj nova na forumu in res ne vem kakšna je definicija polžje sekcije. Kot je že metkamarjetka povedala,smo z enim kolegom že zmenjeni za trojke samo še ne vemo ali bo ta kolega tekel ali bo bolj pod kikle gledal? :lol: Malo ga pomlad razganja.

Hm s tem tempom boš pa med polžki težko izbirala :oops: :lol: . No, nekaj jih je blizu 6.00 :D
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#174443
lenči napisal/-a:
valena napisal/-a:Živjo sem samo malo radovedna,kakšna je pa pričakovana polžja hitrost? Ali 5- 6 min /km pašejo noter ali ne? Sem bolj nova na forumu in res ne vem kakšna je definicija polžje sekcije. Kot je že metkamarjetka povedala,smo z enim kolegom že zmenjeni za trojke samo še ne vemo ali bo ta kolega tekel ali bo bolj pod kikle gledal? :lol: Malo ga pomlad razganja.

Hm s tem tempom boš pa med polžki težko izbirala :oops: :lol: . No, nekaj jih je blizu 6.00 :D


no drage moje dame (in gospodje), naj povem, da je Valena za trojke napovedala tempo pod 5 min/km :shock: :shock: :shock: , tako, da ufufufuf..... jao meni in kolegu ...... se mu ne čudim, da bi raje pod kikle gledal :D
Uporabniški avatar
 Tina1
#174448
lenči napisal/-a:
Tina1 napisal/-a:Letos pa bi tudi jaz šla na tek trojk, tempo 6-6:30 na km.

Tina, če se boš bolj na 6.30 orientirala, potem ne bo problema, te bomo veseli :lol: :wink: .


Ja, če prov pomislim, bi blo bolš it počasneje, torej se nagibam k 6:30.
:)
Uporabniški avatar
 valena
#174534
no drage moje dame (in gospodje), naj povem, da je Valena za trojke napovedala tempo pod 5 min/km :shock: :shock: :shock: , tako, da ufufufuf..... jao meni in kolegu ...... se mu ne čudim, da bi raje pod kikle gledal :D[/quote]



Namen je bil zastrašiti kolega,da bo začel trenirat,da mu ne bova sredi teka morali nuditi umetno dihanje. Naj fant malo natrenira!
Uporabniški avatar
 UršaR
#175233
Dragi moji Polžki (metkamarjetka in valena - vaju glede na pričakovan tempo res ne gre šteti mednje :wink: )!

Glede na to, da mi je Classix pihnil na dušco, da me bo čakal kot so nekoč v tistih koncih čakali najpočasnejše, mi ni preostalo drugega, kot da se grem stestirat, če sploh preživim 12 km. :roll: Glede na to, da je to zame že skoraj ultra razdalja :oops: , saj trenutno tečem med 5,5 in 9 km, nisem vedela, če sploh zmorem. No, zmogla sem!! Brez pavze, ultra polžje. Ves čas sem se imela prav fajn in šele doma ugotovila, da sem pravzaprav kar zmatrana. Ampak glavno je to, da sem pretekla 12,4 km. Torej - lahko grem na trojke, ampak svoj čas bom zaupala samo tistima dvema sotrpinoma, ki se me bosta usmilila (in upala, da me ne zamenjata). :oops: Ostaja pa še ena stvar, ki me "matra" - klanci. Ampak o tem pa kdaj drugič.

Če sem bila nerazumljiva, naj povzamem: UršaR skoraj odločena, da gre umirat na trojke.

LP, Urša
Uporabniški avatar
 lenči
#175265
UršaR napisal/-a:No, zmogla sem!! Brez pavze, ultra polžje. Ves čas sem se imela prav fajn in šele doma ugotovila, da sem pravzaprav kar zmatrana. Ampak glavno je to, da sem pretekla 12,4 km. Torej - lahko grem na trojke, ampak svoj čas bom zaupala samo tistima dvema sotrpinoma, ki se me bosta usmilila (in upala, da me ne zamenjata). :oops: Ostaja pa še ena stvar, ki me "matra" - klanci. Ampak o tem pa kdaj drugič.
Če sem bila nerazumljiva, naj povzamem: UršaR skoraj odločena, da gre umirat na trojke.
LP, Urša

Bravo, super, ti si pravi skriti talent. Sedaj pa lepo po pameti in ne pretiravaj, na trojkah bo itak šlo, kar teci svoje razdalje.
Uporabniški avatar
 Classix
#175274
Torej...v pričakovanju Pajo-tove rehabilitacije že skoraj z gotovostjo napovedujem sestavo ene izmed Polžjih trojk:

UršaR (sem vedel, da te bom prepričal...da veš!)
Pajo
Classix

Ime bomo izbrali pravočasno in v skladu z statutom sekcije.

Glavno selektorico milo prosim za potrditev.

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 lenči
#175279
Matjaž, potrditev je samoumevna :lol: , bolj me skrbi ta statut sekcije, ker razen, da imamo TF Polžja sekcija v imenih drugega nič ne piše v njem :hehe: . Kar začnite razmišljati o imenih :wink:
Uporabniški avatar
 IRA
#175314
Potrjujem prijavo naju obeh :twisted:

Sem mu politično razložila, da če bova že od četrtka na dopustu, da itak ne moreva bit do nedelje, torej do zadnjega dne ...
Tako, da je edino primerno, da se gre domov v petek, v soboto se gre malo "vasovat" v nedeljo se pa psihično pripravljava na službo in pereva cunje :twisted: :P 8)

Torej ... midva sva ZA :juhuhu:

Kdo je pa tretji me pa sploh ne briga :FO: :rol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA