Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 Classix
#176014
Classix napisal/-a:
Pogajanja so v teku, več bo znanega v prihodnjih dneh.

LP
Matjaž


...in je znano...:

UršaR
Pajo
Classix

...gredo na trojke pod imenom

TF Poooolžki

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 UršaR
#176015
Classix napisal/-a:...in je znano...:

UršaR
Pajo
Classix

...gredo na trojke pod imenom

TF Poooolžki

LP
Matjaž


:D

Preprosto, jedrnato in razumljivo! Taki smo, kaj češ. :wink:

LP, Urša
Uporabniški avatar
 Ksenija
#176343
kako odpoveš povabilo na 40 letnico z objasnilom, da greš tečt ( a morjo res imet vsi rojstni dan v tistem vikendu - 5 sem jih naštela zdejle na hitro, sigurno koga spustila=... prvi problem je bil žur pred ok ta prestavljen, zdej pa drug žur ob 16 - sem jst lahko ob 15 že doma ane ;)
ma grem na tek, amen

kr neki moram odpovedovat, kaj mi hoče un gor sporočit, mogoče da nisem za tek :oops:
Uporabniški avatar
 IRA
#176402
Ksenija napisal/-a:kako odpoveš povabilo na 40 letnico z objasnilom, da greš tečt ( a morjo res imet vsi rojstni dan v tistem vikendu - 5 sem jih naštela zdejle na hitro, sigurno koga spustila=... prvi problem je bil žur pred ok ta prestavljen, zdej pa drug žur ob 16 - sem jst lahko ob 15 že doma ane ;)
ma grem na tek, amen

kr neki moram odpovedovat, kaj mi hoče un gor sporočit, mogoče da nisem za tek :oops:


Uni gor ti hoče povedat, da če želiš se vedno najde "nekaj" kar pride vmes ... na tebi pa je, če kdaj ohraniš tudi "tisto" za dušo, tisto zase ... ali vedno skrbiš samo za to, da bo drugim fino in fajn ...

Če je žur ob 16h maš pač dve varianti:
1. da boš do 16h že na žuru
2. da prideš že na kuhano in pečeno, aperitiv pa spiješ med juho :twisted:

Pa še neki je, če so ljudje "pravi" bodo že razumeli in z lahkoto počakali, da prideš vsa srečna in nasmejana ... pa se še naplešeš do jutra ...
Če niso pravi je pa tako škoda, da razkiraš svojo srečo in veselje zaradi njih ...

Sej bo šlo boš vidla, kjer je volja je tudi pot :twisted:
Uporabniški avatar
 Tina1
#177109
Moram sporočit, da se ne bom mogla udeležit teka, ker grem na potovanje. Upam, da boste sestavile ekipo.
lp
 kei
#177400
nova kandidatka,če rabite še kakšno:)
Uporabniški avatar
 lenči
#177468
kei napisal/-a:nova kandidatka,če rabite še kakšno:)

super, glede na to, da nam Tina pobegne na dopust. Sem te že evidentirala. :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 IRA
#177727
Ej lenči, kako je zdej s temi trojkami ... :twisted:

Ksenija me gnjavi, če rabim kakšne njene podatke ... jaz pa lih tko nisem nič na tekočem :shock: 8)

A se bomo skupaj prijavili? Prijavljaš ti?
Se prijavljamo vsak posebej?
Kaj mormo vse nardit me zanima, ker me tisti teden pred trojkami pač ne bo, pridem direktno ...?

Bo lahko kdo drugi vzel še naš čip? Prijavo?
Če se prav spomnim, je treba en dan prej po to robo?

Skratka ...
.. kako je zdej s tem, ve kdo kej več :?: :oops: :P
Uporabniški avatar
 IRA
#177736
Hvala ...

Ampak vseeno, glede na to, da je lenči že pobirala prijave in "imena" polžjih ekip me zanima, če je to že ona dajala kaj naprej ali se prijavimo sami? :twisted:

PLUS ... se javi kakšen prostovoljec, da za našo skupino prevzame prijavo in čip? Ksenija ne verjamem, da bo letela v Ljubljano po prijavo, midva bova pa še na morju :roll: :oops: :wink:

mojculja, lahko mogoče ti prevzameš?

Sicer pa ... sej časa mamo še kar nekaj ...
... sam Ksenija je neučakana pa "teži" 8) :lol: :P
Hi hi hi ... že odšteva, sej veste kako to gre :twisted:
Uporabniški avatar
 IRA
#177738
Ksenija napisal/-a:grozna Ksenija, vam povem 8)


Tako mamo najrajš :heart
Uporabniški avatar
 Hojca
#177750
IRA napisal/-a:
mojculja, lahko mogoče ti prevzameš?


Komot. Se javim še, da za našo ekipo prevzamem.
Uporabniški avatar
 lenči
#177754
Uh, kakšna skrb :wink: :lol: .
Sem ravno včeraj gledala razpis :lol: .
Za prijavo mi javite na ZS ime in priimek in leto rojstva, da ne bom preveč zbirala po starih podatkih :D . Prijavo bom potem jaz oddala elektronsko. Tudi za dvig ni problem, se bomo dogovorili, Mojculja se je že javila, pa tudi jaz sem v Ljubljani.
Tako, sedaj pa vsi prijavljeni hitro ZS, čez vikend bom oddajala prijave ekip, kjer bom imela popolne podatke.
Hm, imena imamo vsi :?: :lol:
Od trenutka ko smo prijavljeni, prosim, da tisti, ki ne bo mogel iti zaradi upravičenih razlogov, skuša priskrbeti zamenjavo v ekipi, seveda pa bomo tudi vsi ostali pomagali.
Zadovoljni :?: :--
Smo pa super, spet bomo razturali :juhuhu:
Uporabniški avatar
 lenči
#177755
Skupina Larchi, Kei, Asparagus, vaši umetniški predlogi za ime ekipe :?: Drugače boste TF Polžje carice :wink: :lol: :clap:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA