Moderator: lenči

#179566
UršaR napisal/-a:
:rol: In kaj si ti po soboti ugotovil, da vama sledi? Še sreča, da sva se na klancih ustavila, ker sicer... Ampak meni je bilo prav luštno. Če bo tako tudi na Trojkah, smo zmagali!! No, itak, da bo!!

LP, Urša


Da ne bi vidva meni kaj za hrbtom pripravljala slučajno, ker bo bič pel...če vaju doseže seveda!
Po Poooolžje gremo sunce vama žarko...!!!! (...tempo 7'30 plus...)

LP
Matjaž
#179618
Classix napisal/-a:Da ne bi vidva meni kaj za hrbtom pripravljala slučajno, ker bo bič pel...če vaju doseže seveda!
Po Poooolžje gremo sunce vama žarko...!!!! (...tempo 7'30 plus...)

LP
Matjaž


Don't worry!!! Po Poooolžje! Bič kar lepo doma pusti.

LP, Urša
#179703
kengurujko napisal/-a:A se teče čez Golovec?


Pa previdno čez tiste hribe in doline. Zadnjič sem se odločil, da jo peš v družbi boljše polovice prehodim, da vidim spremenejno traso vzpona na Golovec in kar se tega tiče bo to zadetek v polno in se ne bo treba več drenjati po tisti ozki potki čez gozd. Čeprav se mi zdi, da bo na ta račun par sto metrov krajša proga.
bolj zabavno je bilo potem po ravnini na vrhu in cilj sem imel priti ven pri zvezdarni in potem po tistih znamenitih kamnih dol v Prule.
mislite, da sem zadel cilj. :wink: zgubil sva se in to sem ugotovil šele, ko sem iz Golovca prišel dol pri Perucijevi. :mrgreen:
Skrata sem mislil, da je moja orentacija malo boljša v tisti goščavi, ampak zgleda, da sem do sedaj tekal v kolini, kjer ne moreš zgrešiti in sploh nisem razmišljal, da te kaka druga pot pripelje v drugo smer.
#180767
Vse tri ekipe polžkov, majčke prosim pazite, da ne bodo pred štartom prešvicane :D , ker potlej ne bo prijelo in ne boste na daleč vidni, komu pripadate oz. za katero ekipo tečete. Torej, ........aja, saj boste videli :-- .
#180905
Baje imamo tudi mi že številke. Hvala, Pajo!

Pa še obvestilo za vse (zainteresirane) polžje trojke (tudi ostali seveda niso izključeni):

Dobimo se od 8:30 dalje pri gostilni Maček v Stari Ljubljani. Classix, sem prav povedala?

Ljubljančani, prosim za natančni opis, kje se najdemo, saj jaz ne znam "tujcev" voditi do tja. :oops: Hvala.

Se vidimo!

LP, Urša
#180933
Najprej hvala Mojculji za dvig številk. :clap: :clap: :clap:
Jaz pridem šele po pol deveti, ker imam dobro uro vožnje, pa še kaj se bo našlo vmes.
Lenči na ZS sem ti poslala mojo telefonsko, da se slišiva, če se ne najdemo. Ni problem, da ne bi našla Mačke, računam pa na precejšnjo gužvo :?

Damjana
#180941
Torej, polžki dobimo se pri Stari mački od 8.30 dalje, da uredimo zadeve s številkami, oznakami na majčkah :-- in da se nekateri spoznamo, saj bomo prvič skupaj tekli. Jupiiiiii, spet bo veselo.
#180948
nana napisal/-a:Od Prešernovega trga čez Tromostovje, na koncu mosta desno na Cankarjevo nabrežje, pa direkt do Mačka ;) Ups, zdaj je to menda Stara mačka :lol:


No, saj ravno to me je zmedlo. Ker sem v bistvu vedela, kje je, pa sem našla samo Staro mačko. Pa nisem bila ziher, če je to to, pa da ne bi koga zavedla. :D

Hvala, nana!

LP, Urša
#180981
lenči napisal/-a:Torej, polžki dobimo se pri Stari mački od 8.30 dalje, da uredimo zadeve s številkami, oznakami na majčkah :-- in da se nekateri spoznamo, saj bomo prvič skupaj tekli. Jupiiiiii, spet bo veselo.



Poleg številk in čipov so v vrečki še majice in boni za Hervis, pa če bi jih želeli prej v avtu pustit (srčni, dušice, TF Štajerci) mi javite, se lahko tudi kje drugje prej dobimo in jo skupaj mahnemo proti Stari mački :wink:

Če ne bo drugih želja, bom ob 8.30 pri Stari mački, skupaj z vrečkami.

:laola
#181009
Mojculja, zlata si :laola
Lenči a moram bit jst kaj prej pri vas? Iraaaa, bi bil že čas da kej z dopusta prideš bemu ;) upam, da vidi tole... jst sem tasrčna ane ;)
tečem pa že cel teden nič... bomo vidli jutr bomo vidli... pa seksibilne copate bom sprobala....
danes mami praznuje r. dan, sem za jutri odpovedala skupno kosilo... pa rečte če nisem srčna ;)
#181011
Ksenija napisal/-a: Iraaaa, bi bil že čas da kej z dopusta prideš bemu ;) upam, da vidi tole... jst sem tasrčna ane ;)


Uživa dečva, na polno :twisted: . Sva se včeraj nekaj SMS-ale, tako da je malo na tekočem...Pride pa samo enkrat prespat :lol: , pa direkt na trojke :D

Ja Ksenija, res si srčna tasrčna :wink:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA