Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 Hojca
#175531
lenči napisal/-a:Hi, hi, jaz imam za našo skupino eno utrgano idejo:

TF Polžje dušice


meni se tako dopade, Mojculja in Teka-teka, nimata pravice ugovarjat :wink: :lol:


niti nimam namena :lol: 8)
Uporabniški avatar
 IRA
#175538
Kaj bomo pa mi?

TF Srčni polžki
Uporabniški avatar
 lenči
#175733
Hm, takole je v moji glavi nekaj se kuhalo :wink:

Ekipe si ponavadi dajo imena tiskati na majčke. Tisk sem uredila :lol: , cca 5€ pride (zlata naša Loni :heart ).
Sedaj je samo vprašanje, ali tiskamo na naše tekaške majčke ali nabavimo navadne in tiskamo tam gor.

Kaj pravite?

Če bomo na obstoječe, bo treba kar zbrati majčke, da jih pravočasno natisnemo. Ekipe dogovorite se malo, seveda pa tudi za imena. Odločitev povejte do 6.4.2009. Če jih kupijemo, hm, bo pa spet z velikostmi težava. Torej, rok je postavljen, dajte javite mi.
Uporabniški avatar
 pajo
#175737
V bombažu nisem več navajen tečt in bom pač tekel v novem TF dresu. Čakam kaj povesta Matjaž in Urška.
Uporabniški avatar
 UršaR
#175796
pajo napisal/-a:V bombažu nisem več navajen tečt in bom pač tekel v novem TF dresu. Čakam kaj povesta Matjaž in Urška.


UršKa pravi takole: upam, da ne bom izpadla "špilfrderberca", ampak jaz najraje tečem v tem, kar imam. Se pravi - tekaška majica in pajke. Bombaža pri teku ne bi več... Na moje "obstoječe" tekaške majice pa jaz ne bi kaj gor tiskala. Nekaj mi to ne diši. Upam, da razumete. Če Pajo in Matjaž vztrajata, bomo poskušali najti nek kompromis. Sicer pa sem bolj za to, da svojo prepoznavnost podkrepimo z dobro voljo, smehom in sekciji primernim tempom!

No, zdaj me pa napadajte! :D

LP, Urša
Uporabniški avatar
 lenči
#175798
Pajo, Urša seveda bosta doživela napad :twisted: in to histeričen - smeha in dobre volje :hehe: .

No, bombaž pri teku zame tudi ni več opcija in je majčka Polžje sekcije za reklamo pred in po teku :lol: .

Sicer pa, debata je odprta, predlogi na plano, odločitev pa na vsakem posamezniku oziroma skupini.
Uporabniški avatar
 Ksenija
#175799
lenči napisal/-a:Hm, takole je v moji glavi nekaj se kuhalo :wink:

Ekipe si ponavadi dajo imena tiskati na majčke. Tisk sem uredila :lol: , cca 5€ pride (zlata naša Loni :heart ).
Sedaj je samo vprašanje, ali tiskamo na naše tekaške majčke ali nabavimo navadne in tiskamo tam gor.

Kaj pravite?

Če bomo na obstoječe, bo treba kar zbrati majčke, da jih pravočasno natisnemo. Ekipe dogovorite se malo, seveda pa tudi za imena. Odločitev povejte do 6.4.2009. Če jih kupijemo, hm, bo pa spet z velikostmi težava. Torej, rok je postavljen, dajte javite mi.


jaz se bom prilagodila mojim dvem, v bistvu mi je za en tek vseeno v čem tečem, majice pa vedno prav pridejo v naši hiši, pa še lep spominček bodo... tako da mi je popolnoma vseeno...Ira kaj pravita?
Uporabniški avatar
 IRA
#175815
Ksenija napisal/-a:
lenči napisal/-a:Hm, takole je v moji glavi nekaj se kuhalo :wink:

Ekipe si ponavadi dajo imena tiskati na majčke. Tisk sem uredila :lol: , cca 5€ pride (zlata naša Loni :heart ).
Sedaj je samo vprašanje, ali tiskamo na naše tekaške majčke ali nabavimo navadne in tiskamo tam gor.

Kaj pravite?

Če bomo na obstoječe, bo treba kar zbrati majčke, da jih pravočasno natisnemo. Ekipe dogovorite se malo, seveda pa tudi za imena. Odločitev povejte do 6.4.2009. Če jih kupijemo, hm, bo pa spet z velikostmi težava. Torej, rok je postavljen, dajte javite mi.


jaz se bom prilagodila mojim dvem, v bistvu mi je za en tek vseeno v čem tečem, majice pa vedno prav pridejo v naši hiši, pa še lep spominček bodo... tako da mi je popolnoma vseeno...Ira kaj pravita?


Mnja, nama je tole tut čist nepomembno ...
Zdej polžk majčke itak nimava, tko, da nimava kaj "vračat v tisk" ...
Nove majčke?
Ja komot ... sam v bombažu tut jest nebi več tekla ... tko, da ne vem ...

Men je res vseen :wink:
Mojmu pa sploh, on sam vpraša "kolk dnarja" :D :twisted:

Ksenija ... lahk gremo pa mi trije nagi, grem stavit, da bodo vsi vedli katera skupina smo :twisted:
Uporabniški avatar
 Ksenija
#175816
jst sem ko tvoj, povej mi kolk dnarja ;) tko da men je res vseeno... no naga pa ne grem... me bo špikal v podplate
Uporabniški avatar
 Classix
#175825
Tudi jaz bom tekel kar v tekaških cotah...bombaž bi prej ali slej trgal iz sebe in kdo bi se potem branil pred navalom vreščečih dam.
V vednost dajem tudi ime naše trojke:

TF Polžji ranjenci

Vljudno naprošam ostala dva člana, če mi na ZS javita svoji letnici rojstva, da uredim prijavo. Če ima kateri od vaju lasten ''Champion chip'' naj mi javi tudi to številko. Bomo tiste 4 ojre raje porabili za obveze, bandaže, longete...

@UršaR...v skladu z splošno veljavnimi demokratičnimi načeli Pajo-ta sploh nisem spraševal o imenu trojke. Bomo najprej odtekli in se potem jadali.

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 pajo
#175833
Glede na našo hitrost - TF Počasni polži :D
Uporabniški avatar
 lenči
#175959
pajo napisal/-a:Glede na našo hitrost - TF Počasni polži :D

Sedaj se pa odločite glede imena no. :twisted:
Uporabniški avatar
 lenči
#175961
Kaj pa ostala imena? Ali boste brez imen tekli? Ne gre, se je treba prijavit :-- . In seveda objavit, da vas CIA ne bo iskala :--
Uporabniški avatar
 Classix
#176012
lenči napisal/-a:
pajo napisal/-a:Glede na našo hitrost - TF Počasni polži :D

Sedaj se pa odločite glede imena no. :twisted:


Pogajanja so v teku, več bo znanega v prihodnjih dneh.

LP
Matjaž
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA