Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 Samo:-)
#175272
Bravo Lenči! :clap: :laola
Glede na to kako si razturala na Sladkih 6 itak ni bilo dvoma da tudi The Marathona ne bi :cast:
Uporabniški avatar
 zajc
#175275
Sem bil malce v dvomih, ker si se tako hitro odločila, da ti bo uspelo, pa ti je. Bravo :D Čestitam!
Uporabniški avatar
 lenči
#175281
Odkrito rečeno, dvomi so bili čisto na mestu, glede na mojo kratko tekaško kariero, vendar sem iz foruma načrpala ogromno znanja, praktičnih nasvetov sotekačev na skupnih tekih, spodbude, pa tudi moja volja je doprinesla nekaj zraven.
Hvala še enkrat za čestitke."Stari mački" itak veste, kako gre, vsi ki o tem razmišljajo pa pravim, naj gredo po pameti in z glavo, treningi dajo podlago in sigurnost.
Uporabniški avatar
 teka-teka
#175401
Mal zapoznela čestitka še iz moje strani. Si mi dala mislit. Ta "projekt" sem prestavljala v daljno prihodnost. Morda pa tudi po tvoji zaslugi kmalu dobi realizacijo.
Bravo!!!
 Larchi80
#176329
Sicer zelo pozno ampak vseeno od srca,..ČESTITKE :laola :laola razturaš!!!
Uporabniški avatar
 bernarda
#176336
teka-teka napisal/-a:Mal zapoznela čestitka še iz moje strani. Si mi dala mislit. Ta "projekt" sem prestavljala v daljno prihodnost. Morda pa tudi po tvoji zaslugi kmalu dobi realizacijo.
Bravo!!!



Hoj


Pogled še pod temo IRA in ekšn:, mogoče še tam dobiš kakšno misel in spodbudo za svoj bodoči projekt. Naj se ti čim prej realizira :lol:
Lenči mora začeti svoje izkušnje deliti z nekom :!: Je tako Lenči- maratonka :?:

Lp.
Uporabniški avatar
 lenči
#176368
Larchi hvala, tudi ti si na odlični poti :lol: .

Teka-teka, Bernarda ima prav, rade volje delim mojo izkušnjo, če kdo želi, potem pa si vsak prilagodi po svoje. Sicer pa se bova spoznali na teku trojk in potem bo več priložnosti :wink: . Vsekakor pa se da takšen projekt prestaviti tudi v bližnjo prihodnost :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA