Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#175176
draga Lenči, spet sem "na tvoj račun" ostala brez besed, s cmokom v grlu. res sem vesela zate !!!

BRAAAAAAAAAAAAVO !!!!

:cast: :clap:
Uporabniški avatar
 aljosa
#175180
Vse čestitke za pogum in uspešno pretečen maraton.
Le tako naprej. Bravo.
Uporabniški avatar
 riba
#175182
Bravo :clap: ......prava Ironwoman si :cast1:
Uporabniški avatar
 Loni
#175192
Meni se je pa tako fajn zdelo, ker si se potrudila in mi poslala SMS. Ultrasuperfajn, kaj hočem reči drugega. A se naju spomniš, kako sva sopihali v Domžalah in kako sva bili važni z najinima majčkama.
In kako daleč lahko prideš, če se malo potrudiš. A imaš kaj te volje viška zame, jaz še vedno treniram samo psihično.
Uporabniški avatar
 lenči
#175199
Najlepša hvala vsem, res, tudi med tekom ste bili forumaši z mano :TF)
Loni, ja kar lepo se spomnim sopihanja v Domžalah :oops: , majčke so bile pa itak zakon, tako kot smo polžki še danes :juhuhu:
Volje imam trenutno veliko viška :lol: :wink: , že pošiljam :lauf: .

Pa ker sem bila že včeraj spodbujena, kdaj pa bo naslednji:
Ljubljanski maraton
zatorej držim pesti, da bo zdravje vredu, do takrat pa lepo uživanje.
Uporabniški avatar
 Loni
#175203
Najlepša hvala, je z veseljem nekaj vzamem, da zatre tistega črva v glavi, ki pravi, da se moram še vedno paziti in kajjazvemšekake neumnosti mi trobezlja. Kar ni meni podobno, po pravici povedano, se zlepa ne predam oziroma rajši vidim, da me pobere, kot da bi se, zdaj pa to.
 klopotec
#175204
Moj globoki poklon. Mi nekoliko počasnejši si zaslužimo še večjo čestitko, ker moramo pač dalj časa vztrajati na progi. Zato prejmi mojo veliko čestitko.
Res je včasih na progi kar malo težko, ampak občutek podoživljanja vsega je pa neprecenljiv.
Uporabniški avatar
 tae
#175249
lenči, glede na to, da se s tekom ukvarjaš šele 1 leto, je to res neverjetno, da ti je uspelo premagati celotni maraton (priznam, nisem verjel, da ti bo uspelo :oops: ). Jaz tečem slabe 4 leta in sem prepričan, da ga še vedno nebi uspel preteči. Očitno si skriti talent zdržljivosti. Vsekakor ti čestitam, tako kot vsi ostali pred mano. V enem letu si bila najbolj pridna pri pisanju in očitno tudi pri treniranju. Glede na to, da imaš že plan za drugega, si se hitro preusmerila med maratonke in "polžki" ti bodo sledili.
Uporabniški avatar
 INOT
#175251
Sploh nisem dvomil, da ne bi zmogla... :D
Uporabniški avatar
 lenči
#175257
Tae, hvala za pohvalo. Res imam v planu drugega, ampak Ljubljanski je bil pravzaprav prvi v planu, Treviso je bil test in trening, ker se na Ljubljancu nočem blamirati (tam bom tekla za firmo :wink: ). Sem pa bolj sigurne sorte. In bilo je vloženega veliko truda v tale projekt.

INOT, kako je že bilo: "Ti si material za maratone". :lol: :wink: Hvala.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA