Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 lenči
#175125
Najlepša hvala vsem

hvala za vse spodbude (SMS so kar leteli med maratonom :lol: :wink: )

Slika
Takole pa sem vse pozdravila na 35 km - še kar solidno izgledam :lol: :wink:

Sem pa čisto šokirana, IRA :twisted: :heart , mi je Lonely nekaj omenil, samo nisem prišla do neta vse do sedaj, ko sem že doma.

Madonca, sploh mi ni bilo treba pogledati na uradno stran, vse je tukaj gori o časih :D .

Ja, ste bili kar ves maraton v mojih mislih, bemu mast, sem rekla, da ne sebe ne vas ne smem razočarati. Pa četudi je bilo celo sran.. (ups celo trikratno, no več pa v obsežnejšem poročilu).

Zelo zadovoljna glede na vse skupaj, pod 5 ur se mi je zdelo res nepojmljivo, da dosežem.

Priznam, da je bilo nekaj solzic v cilju, samo se ni videlo, ker je tako deževalo, pa strela, tudi ob prebiranju tehle vaših vrstic.

Sedaj pa nogice pošlihtat, pa prebavo, jutri pa daljši esej o polžki, ki se je spravila na The marathon :rol:.

Hvala Lonelyu za vse nasvete, zaradi tega mi je bilo veliko lažje :cast1: .
Mojemu za vso fotoreportažo, zeblo ga je še bolj kot mene :heart . Tine pa je zaslužen za fotografije, ker je z navigacijo moj enostavno našel poti do trase.

Nobenega žulja, nobenega črnega nohta :juhuhu: , ok, pekoča zadnjica :evil: :bum: , pa seveda stopnic ne bom ljubila nekaj časa :hehe:
Kjer je volja, je tudi pot in dosežen cilj.
Uporabniški avatar
 še1PR
#175128
Lenči, CARICA SI!!! Bravo!!! :laola :laola
Uporabniški avatar
 solatka
#175143
Lenči... vsaka čast! :cast: :laola

V čast mi je, da te poznam :wink: Čestitam.
Uporabniški avatar
 Asparagus
#175148
Bravo!

Res si neverjetna :cast: , še posebej ker vem, da si poleg teka zelo aktivna še na drugih področjih :wink: .
Uporabniški avatar
 nini32
#175162
Čestitam Lenči!!!! :) :) :) Bravo!! Zdej se pa le malo razvajaj.

lp, nini
Uporabniški avatar
 UršaR
#175163
Lenči, bravo!!

Super si! In v čast mi je, da te poznam!

LP, Urša
Uporabniški avatar
 Sebi
#175167
Še jaz, še jaz, še jaz:

najprej ti dam roko in enega velikega lupčka na lička :cmok: in ti iskreno čestitam za tale neverjeten dosežek! ČESTITKE! :cast:
Uporabniški avatar
 vanja
#175170
Bravo, Lenči! - za pretečeno z nasmehom! Čestitke!
Sigurno je to tudi fajn vzpodbuda za ostale.
Se že veselim branja eseja...
Uporabniški avatar
 5rca
#175172
ČESTITKE tudi od mene


:clap: :clap: :clap: :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA