Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 ZABEC
#175820
Pozdravljam vse aktivneže iz POLŽJE sekcije.

Moja zgodba:

Kar nekaj let sem bil v zvezi, v kateri sem pridobil težo, da sem bil skoraj DOCENT (do 100 kg). Po razpadu zveze sem se vzel v roke in težo spravil na malo več kot 80 kg. Spremenil sem tudi prehrano.

Sedaj pa je počasi čas, da se aktiviram tudi z tekom. Aktivno hodim v hribe in obcasno kolesarim. Skoraj vsak dan sem fizično aktiven vsaj 5 ur (grandja hiše). Rad pa bi to malo nadgradil. In se mi zdi, da je tek prava zadeva. SAMO ZAČETI JE "PROBLEM".


Zdej pa me zanima:
-ali je kaksna skupina začetnikov, kateri bi se pridružil na začetku? Predvsem zaradi stimulacije. Recimo LJ ali pa okolica.
Uporabniški avatar
 IRA
#175821
Dobrodošel!!!

Če si čisti začetnik, bi bilo fino začet postopoma, recimo po programu "tek za začetnike!"

Če že kaj motoviliš naokoli pa se nam lahko pridružiš, kadarkoli!

Stalnice so torkovi kRožniki (slabih 10km gore, dole po Rožniku) in četrtkove Golade (cca 10km gore, dole po Golovcu).

Ostale stvari se zmenimo nekako "sproti" ... lokacijsko ali se "našpičimo" za določeno tekmo in se potem po svojih močeh spravljamo na tek ... na tekmi pa pol uživamo in obvezno "analiziramo" ob kakšnem kosilu in glažu piva :twisted:

So pa omenjeni teki tako za tahitre, kot tudi nas polžke ...
Ponavadi se vedno najde kdo, ki je "tam - tam" kot ti ... če pa slučajno ni nobenega pa se kak hitrostni odloči za počasni trening in ti dela družbo!

Skratka ne pustijo te kar na sredi hriba ... da se znajdeš sam :twisted:

Lep pozdrav pa se vidimo kaj ... :wink:
Uporabniški avatar
 Loni
#175826
Pa ne se hriba ustrašit, eni gremo radi včasih tudi po ravnem , jaz zadnje cajte sploh. :lol:
Uporabniški avatar
 ZABEC
#175829
O super.

Bregov se sploh ne bojim. Kot turni smučar jo rad mahnem kam:
Slika


Pa tudi kake previsne zadeve niso problem:
Slika

TOR in ČET so pa seveda zanimivi. Ob kateri uri pa se začne?
Uporabniški avatar
 IRA
#175830
Hja ...

Zdej mislim, da ob 18h!
Mal se "menjava" glede na temo in premik ure :twisted:


Sta pa za oba teka odprti temi, kjer se pol sprot dogovarja kdo pride, kdo ne pride (da se ne čaka) pa kdaj se teče ... točen čas ... pač "za piljenje detajlov!"

Fajn slike, mimogrede :twisted:
Si že naš :lol: 8)
Uporabniški avatar
 Loni
#175831
Ira, imam vso opremo doma (razen štrika), če boš tla it kdaj probat. Samo reci.
Uporabniški avatar
 ZABEC
#175834
IRA napisal/-a:Hja ...

Zdej mislim, da ob 18h!
Mal se "menjava" glede na temo in premik ure :twisted:


Sta pa za oba teka odprti temi, kjer se pol sprot dogovarja kdo pride, kdo ne pride (da se ne čaka) pa kdaj se teče ... točen čas ... pač "za piljenje detajlov!"

Fajn slike, mimogrede :twisted:
Si že naš :lol: 8)


Kje pa sta temi?
Da ne iščem preveč...



Loni napisal/-a:Ira, imam vso opremo doma (razen štrika), če boš tla it kdaj probat. Samo reci.


Vrv mam pa jaz. Kako Vransko je prava zadeva za "navijat" (roke).
http://www.plezanje.net/climbing/db/showCrag.asp?crag=642
Uporabniški avatar
 Loni
#175836
ZABEC napisal/-a:
IRA napisal/-a:Hja ...

Zdej mislim, da ob 18h!
Mal se "menjava" glede na temo in premik ure :twisted:


Sta pa za oba teka odprti temi, kjer se pol sprot dogovarja kdo pride, kdo ne pride (da se ne čaka) pa kdaj se teče ... točen čas ... pač "za piljenje detajlov!"

Fajn slike, mimogrede :twisted:
Si že naš :lol: 8)


Kje pa sta temi?
Da ne iščem preveč...


http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=7559
http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=3559



ZABEC napisal/-a:
Loni napisal/-a:Ira, imam vso opremo doma (razen štrika), če boš tla it kdaj probat. Samo reci.


Vrv mam pa jaz. Kako Vransko je prava zadeva za "navijat" (roke).
http://www.plezanje.net/climbing/db/showCrag.asp?crag=642

S tem se pa strinjam, za moje veleplezalsko vseznanje je tista stena prav fajn, pa še tam se znam prav pošteno zaštekat. :lol:
Uporabniški avatar
 IRA
#175838
Se priporočam za kako poskusno plezalno akcijo!
Mam že dolgo časa željo, tut dogovori so že dolgo časa nekje v zraku :twisted:
Uporabniški avatar
 Loni
#175841
Ira, to s plezarijo je bil lanski momentalni preblisk, na koncu mi je zadeva pa še všeč ratala, sem še bolj zelene sorte na tem področju. Baje, da uni ta pravi ne posojajo opreme, ma zelenci pa to lahko počnemo :lol:
Uporabniški avatar
 IRA
#175842
Loni napisal/-a:Ira, to s plezarijo je bil lanski momentalni preblisk, na koncu mi je zadeva pa še všeč ratala, sem še bolj zelene sorte na tem področju. Baje, da uni ta pravi ne posojajo opreme, ma zelenci pa to lahko počnemo :lol:


Men je tut en "taprav" rekel, da mi bo za prvič vse on zrihtal ... sam cifro noge nej povem ...
Pol si pa itak že okužen in letiš v trgovino nabavit vse kar imajo :shock: :roll: :wink:

Zgleda bo treba še kako plezalno temo odpret, da ne bo ŽABEC padel z akcije :D
Uporabniški avatar
 Ksenija
#175843
in kdaj boš ti našla čas za vse to... mal svoj tekaški plan preglej ;) mimogrede a bi še mene v torek v zagorju pobral ;)
Uporabniški avatar
 Loni
#175847
Ksenija, lahko, se pravi, da bo treba na Trojanah dol z AC ali kako? Za Zagorje pa celo vem, kje je (me je kar malo sram, samo tam naokoli pa res ne vintam). Avtočk je sicer majhen, ma mi se mamo vsi radi.
Daj mi še tel. cifro na zs napiši, pa predlagaj, kdaj naj gremo iz kapitale, da bomo do cajta v Celju.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA