Moderator: lenči

#204275
Saj mi je kar malo nerodno :oops: , da nas je moral Lonely opomniti, čeprav jaz nisem pozabila, sem že nekaj lobirala :-- . Pa vendar, sedaj je tema uradno odprta :laola .
Tek je štafetni, vsaj ena ženska mora biti med štiričlansko ekipo :lol: . Vsak preteče nekaj čez 3 km. Lani smo imeli toliko ekip, da smo morali paziti, da smo se razvrstili. Letos pa vas vabim, da se prijavljate. Prepričana sem, da nam bodo tudi ta hitri pomagali pri sestavi ekip.
Za prijavo in vse uradne podrobnosti bom poskrbela :D

Priznam, ime za eno ekipo že imam:
Polžji Božički-ke
1. Lenči
2. Ksenija
3. Lonely
4. ZdravkoC

5. Mojculja
6. Nadja
7. Kustus
8. Pajo

9. Solatka
10. Larchi
11. Asparagus
12. Raf

13. Loni
14. Maca
15. Rosi64
16. Marjan

17. Vidkul
18. Starbucks
19. Darinka
20. Zoran

Več informacij na linku viewtopic.php?f=69&t=10251 od lanskega leta.

Še več pa na poročilih viewtopic.php?f=69&t=10590

Torej, le pogumno s prijavami :clap: :clap:

Prav veselim se tega prijetnega teka ob jezercu, navijanja ob progi in predaji štafet in čudovite druščine.
#204330
Nadj@ napisal/-a:lp

Classix, pajo in kustus a gremo kot ekipa skupaj. če da, predlog imena Miklavžki ali pa morda Classixovi polžki .
aaaaaaaaaaa


Jaz sem načeloma za. Lani mi je ta tek ''pobegnil'' zaradi neodložljivih družinskih obveznosti. Na ''Sladkih 6'' sledi še sladko prepričevanje Pajo-ta, tako, da vama z Kustusom odločitev sporočim tekom naslednjega tedna, potem pa dorečemo še ostale podrobnosti.

LP
Matjaž
#204421
Classix napisal/-a:
Nadj@ napisal/-a:lp

Classix, pajo in kustus a gremo kot ekipa skupaj. če da, predlog imena Miklavžki ali pa morda Classixovi polžki .
aaaaaaaaaaa


Jaz sem načeloma za. Lani mi je ta tek ''pobegnil'' zaradi neodložljivih družinskih obveznosti. Na ''Sladkih 6'' sledi še sladko prepričevanje Pajo-ta, tako, da vama z Kustusom odločitev sporočim tekom naslednjega tedna, potem pa dorečemo še ostale podrobnosti.

LP
Matjaž

Ma me nimaš kaj prepričevati. :D Mega ekipa!
Nazadnje spremenil pajo, dne 01 Nov 2009, 19:15, skupaj popravljeno 1 krat.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA