Moderator: lenči

#208451
glede štarta v štafeti, se lahko dogovorite in prijavite drugačen vrstni red, kot je tukaj naveden. Pomembno je, kako je na prijavnici naveden vrstni red, saj tako vpišejo potem čase. Čeprav jaz bi se kar strinjala, da tečem namesto Lonelya :wink: , ampak njega bi spraševali, če je poškodovan :-- . Zatorej, vsaka ekipa bo za prijavo in izpolnitev prijavnega listka poskrbela sama, da ne bo zmede.
Dobimo se pa ob 9.00 v bifejčku ob jezeru, ker so tam prijave, prostor itd. Parkira pa se pred stadionom, prostora je dovolj.
Če ima pa kdo še kakšno vprašanje pa le na dan z njim. Organizatorjem bom najavila 5 polžjih ekip :laola (čeprav so nekatere hudo naspidirane :clap: ).
#208458
Asparagus napisal/-a:Kako kaj naša ekipa? Ali se pripravljate skriti pred očmi javnosti :wink: ?

Asparagus, moj najnovejši šport je lavfanje od enih vrat do drugih vrat na faksu :lol:
Ampak kolikor kaže se bo to kmalu nehalo (šit no, pa lih sem not padla :mrgreen: ), saj imam v ponedeljek še zadnje dejanje na - zagovor.

Larchi - brez panike. Mi bomo taka super zen ekipa. Počasi pa z užitkom. :-- če bo pa kdo slučajno prehiter, ga bom pa jaz nazaj vlekla :lol:
#208460
lonely napisal/-a:Lenči...mene lahko daš kot prvega...samo za menoj daš npr.tebe ali Ksenijo...da se malo spočijem v vaši družbi... ker bom tekel 4 krat.
.

Superca, zmenjeno, mi boš držal "polžji tempo" potem bo tekla Ananda, na koncu pa še Zdravko, pa bomo kompletni :clap:
#208468
lenči napisal/-a:
Ananda napisal/-a:Ce rabite dodatno moc in se Dejzi javi za prevoz, sem jaz, zelo pocasna polzka, na voljo. ;)

Mislim, da ne bo problema, da bi Dejzi ne peljala, drugače pa pridemo po tebe :wink: . Dejzi, saj boš tako prijazna, a ne :?: :clap:



Veš da ni panike, sem vidla da si iz Trbovelj, tko da te poberem :)
#208527
solatka napisal/-a:
Asparagus napisal/-a:Kako kaj naša ekipa? Ali se pripravljate skriti pred očmi javnosti :wink: ?

Asparagus, moj najnovejši šport je lavfanje od enih vrat do drugih vrat na faksu :lol:
Ampak kolikor kaže se bo to kmalu nehalo (šit no, pa lih sem not padla :mrgreen: ), saj imam v ponedeljek še zadnje dejanje na - zagovor.

Solatka, tudi tekanje po faksu se splača, vsaj v večini primerov :wink: .
#208724
solatka napisal/-a:Polžki, se vidimo jutri! (pod pogojem, da mi bo ratalo najt jezero :lol: ).


Tud jaz se moram še pozanimat, kje se gre. Ker lani nisem šla sama, si nisem dosti zapomnila :? .
Bom šla pravočasno od doma za vsak primer.
#208727
lonely napisal/-a:Najlažje bo če sledite oznakam za stadion nogometnega kluba...tam se vse dogaja.


Lonely, hvala za nasvet!

Glede na to, da pridem iz smeri Gaberk, pa da me cesta pripelje (po zemljevidu sodeč) direkt do Skalškega jezera, se bo najbrž težko izgubit. Se mi zdi. :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA