Moderator: lenči

#205084
wiii wiii spet bom imela Aparagus v ekipi :clap: več kot odlično. S Solatko sva tekli lani skupaj en del,....no letos bova vsaka zase,...
bi pa prosila, da ste usmiljene, nisem namreč tekla že en lep čas in sem s kondicijo totalno na psu. Po 2 mesecih se bom v soboto končno spravila ven tečt :) komaj čakam.
#205577
Loni napisal/-a:
marjan napisal/-a:A mene tudi kdo hoče v ekipo :D :D :D

lp
Marjan


Lahko si z Rosijem in dvema čvekenzikikiriki karkoližesva maca in jaz. Iščemo še četrto persono.

O dio mio, tole pa bo čvekalo :-- pardon letelo okoli jezerca :laola . Samo ime še pogruntajte :clap:
#205589
Larchi80 napisal/-a:wiii wiii spet bom imela Aparagus v ekipi :clap: več kot odlično. S Solatko sva tekli lani skupaj en del,....no letos bova vsaka zase,...
bi pa prosila, da ste usmiljene, nisem namreč tekla že en lep čas in sem s kondicijo totalno na psu. Po 2 mesecih se bom v soboto končno spravila ven tečt :) komaj čakam.


Tudi mene veseli, da se spet vidimo :D .
#205595
Olala, sem šele zdajle pogruntala, da sem prestavljena :wink: (oz. Classixova menjava). Superca lenči :clap: , lepo si tole nakombinirala :D :D.
:laola

Drugič pa po PSTju intervale delamo :lol: :lol:, pa ime ekipci določimo .... No, se mi zdi, da bi bilo Tapravi polžki kar primerno...al pa tudi Polžji Miklavžki je čist luštkan.
#205620
lenči napisal/-a:13. Loni


Kot včasih v redovalnici, imam na seznamu št. 13, sigurno bom super odlično tekla :--

Od lani sem si najbolj zapomnila en pekač kremšnit, ki je krožil naokoli Wege. Pa kok so bile dobre. Bom letos tudi imela svojo žlico s sabo.
#205630
Loni napisal/-a:
lenči napisal/-a:13. Loni


Kot včasih v redovalnici, imam na seznamu št. 13, sigurno bom super odlično tekla :--

Od lani sem si najbolj zapomnila en pekač kremšnit, ki je krožil naokoli Wege. Pa kok so bile dobre. Bom letos tudi imela svojo žlico s sabo.

Torej se je treba samo Wege se držati pa je sladkor na dosegu roke... Super si bomo zapomnili.
#205644
Loni napisal/-a:Od lani sem si najbolj zapomnila en pekač kremšnit, ki je krožil naokoli Wege. Pa kok so bile dobre. Bom letos tudi imela svojo žlico s sabo.


O, kaka lepa pohvala Loni! :)

Sicer je res vse krožilo okoli Wege, ampak naredil sem jih pa jaz. In ker letos cincam ali naj naredim spet torto ali spet kremšnite, sem dobil odgovor. Hvala, kremšnite bojo!

Itak je tako, da baje mora zadnja ekipa prinesti nekaj. In E-kipa Srčnih se bo tudi letos na vse pretege potrudila, da bo tako tudi ostalo! In ne mislit, da bomo zabušavali! Presneto se moramo potrudit! :lol:
#205695
piskec napisal/-a:
Loni napisal/-a:Od lani sem si najbolj zapomnila en pekač kremšnit, ki je krožil naokoli Wege. Pa kok so bile dobre. Bom letos tudi imela svojo žlico s sabo.


O, kaka lepa pohvala Loni! :)

Sicer je res vse krožilo okoli Wege, ampak naredil sem jih pa jaz. In ker letos cincam ali naj naredim spet torto ali spet kremšnite, sem dobil odgovor. Hvala, kremšnite bojo!

Itak je tako, da baje mora zadnja ekipa prinesti nekaj. In E-kipa Srčnih se bo tudi letos na vse pretege potrudila, da bo tako tudi ostalo! In ne mislit, da bomo zabušavali! Presneto se moramo potrudit! :lol:


No, pol pa lahko rečemo, da je Wega delal reklamo kot se šika. Se pravi hvala Piskecu in hvala že vnaprej za letošnje. :laola
#205724
Takole, da se ne bomo matrali na prvi strani

Polžji Božički-ke
1. Lenči
2. Ksenija
3. Lonely
4. ZdravkoC

5. Mojculja
6. Nadja
7. Kustus
8. Pajo

9. Solatka
10. Larchi
11. Asparagus
12. Raf

Ragle
13. Loni
14. Maca
15. Rosi64
16. Marjan

17. Vidkul
18. Starbucks
19. Darinka
20. Zoran

No, ostali pa prosim z imeni na dan :laola
Jupiiii, smo pa res tanartabulši :clap:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA