Moderator: lenči

#240277
lenči napisal/-a: Glede obutve, obleke...sami najbolj veste, kaj vam prija za hladne dni.....mi bomo imeli kiklce :-- .
TF polžje zimske cvetke
1. Urška Sonček ,
2. Tina Čačilo,
3. Marta Pačnik,
4. Vera Kumperščak,

Polžki smo zakon :laola


Lenči ena napaka se je prikradla pri naši prvi kandidatki - to je URŠKA SOBOČAN, prosim, če popravite, saj je še čas. :laola
Smo pač cvetke in Urška je še vedno Urška..... :D :D :D , samo priimek je malce drugačen, sonček pa bo itak vedno sije za vse nas. :roll: :roll: :D :D
#240298
levinja70 napisal/-a:
lenči napisal/-a: Sicer pa bom itak tudi jaz tam :-)

A ti tudi? Sem mislila, da ni treba, ker sva ga itak že v soboto skup spravili..... :--
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Ah, daj no, tisti čas je pa še polžji sekciji v sramoto, bo treba malo hitreje nogice premikat :-- :lol: :lol: :lol: :lol: :clap:
#240352
lenči napisal/-a:
levinja70 napisal/-a:
lenči napisal/-a: Sicer pa bom itak tudi jaz tam :-)

A ti tudi? Sem mislila, da ni treba, ker sva ga itak že v soboto skup spravili..... :--
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Ah, daj no, tisti čas je pa še polžji sekciji v sramoto, bo treba malo hitreje nogice premikat :-- :lol: :lol: :lol: :lol: :clap:


Če bo tako snežilo vse do nedelje bomo nogice bolj kot premikali dvigovali v luft :--
#240354
Uroš Sobočan napisal/-a:Ena prošnja. Gre kdo mogoče iz Ljubljane v Velenje? In bi mogoče mel na poti tja plac za enega kenijca :mrgreen: , nazaj grede pa mogoče za dva :mrgreen: ?

Najlepša hvala!

Lp

Uroš


Jaz mam prednost sem se za isto stvar javila že dva tedna nazaj :) A bi se našlo še v kakšnem avtu placa za eno rit, prosim? Se mi ne zdi ekološko, da bi se vsak s svojim avtom v Velenje peljal.
No če vas pa ni nič iz Lj se pa brez problema tud sama javim da peljem v Velenje, ampak samo pod pogojem da gre vsaj ena oseba, ki ve kam mormo pridt v nedeljo ob 9 z mano.
LP

Katja
#240364
[quote="katka_25
No če vas pa ni nič iz Lj se pa brez problema tud sama javim da peljem v Velenje, ampak samo pod pogojem da gre vsaj ena oseba, ki ve kam mormo pridt v nedeljo ob 9 z mano.
LP

Katja[/quote]

V kolikor potrebuješ "pomoč" priti na cilj, ti lahko pomagam na tak način, da kreneš z avtoceste na izvozu Šempeter, Polzela, se pelješ proti Polzeli. Od tam naprej pa lahko pelješ z jeklenim konjičkom za mano.
#240367
Uroš Sobočan napisal/-a:Ena prošnja. Gre kdo mogoče iz Ljubljane v Velenje? In bi mogoče mel na poti tja plac za enega kenijca :mrgreen: , nazaj grede pa mogoče za dva :mrgreen: ?

Najlepša hvala!

Lp

Uroš

Imam prostor. Samo grem takoj po teku nazaj v Ljubljano. Obveznosti, ki se ne morejo preložiti. ZS kje in pa ura.
#240502
Tadaammmmm, tadaammmm, tadaaaammmm, pa ste dočakali :-- . Slavnostna razglasitev je tukaj :clap: .

No, pa poglejmo. Ker se je četrta ekipa priključila po objavi razpisa za nagrado, se ne šteje zraven in njena "kilaža" ni bila upoštevana :lol: . Čeprav so dejansko najmlajše cvetke :lol: . Uradno pa je najmlajša ekipa od teh treh "težka" ......138 let - TF Sladki polžki :clap:

Urška Sonček nagrada je tvoja :laola :laola

Torej v nedeljo dobiš sveže pečene muffine za čokoholike :clap: :clap: ...
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA