Moderator: lenči

#240555
mislim, da sem tudi jaz ostala brez prevoza... gre kdo iz Zasavja, čez Zasavje proti Velenju? Ali me pa vsaj na poti za nazaj vrže tam pri trojanah iz avta... najbolj so mi všeč presenečenja zadnji hip, adrenalinsko popestrijo dogajanje :mrgreen:
#240564
Larchi80 napisal/-a:Dragi moji, sem tik pred tem, da skenslam nedeljo :--( . Počutim se full slabo, kašlam, kiham, smrkam, grlo boli,....pa še tale sneg me spravlja v obup :--(


Joj boga! Glej velik čaja pa med in limona. Domač med kr na žlico jest-to zmer pomaga za grlo (vsaj meni). Jaz upam da se čimprej pozdraviš, če pa ne bo tudi šlo, bomo že našli kakšno zamnejavo. Verjetno ni možno, da bi imela ekipa 3 člane in bi en tekel dvakrat?
#240568
lenči napisal/-a:Urška Sonček nagrada je tvoja :laola :laola

Torej v nedeljo dobiš sveže pečene muffine za čokoholike :clap: :clap: ...


Čestitam, sedaj si sladek Sonček :clap:
Larchi80 napisal/-a:Dragi moji, sem tik pred tem, da skenslam nedeljo :--( . Počutim se full slabo, kašlam, kiham, smrkam, grlo boli,....pa še tale sneg me spravlja v obup :--(

Poznam tole in obup, ki je prisoten ob tem. Vendar je najprej zdravje potem pa vse ostalo. Upam, da bo zdravje ok in boš v zasneženem Velenju tekla.
#240572
Larchi80 napisal/-a:Dragi moji, sem tik pred tem, da skenslam nedeljo :--( . Počutim se full slabo, kašlam, kiham, smrkam, grlo boli,....pa še tale sneg me spravlja v obup :--(

Sneg naj nič ne vpliva nate, ostalo pa ti želim, da gre na bolje. Glede na to, da se je le treba malo organizirati, prosim, povej, ali prideš ali ne. Glede tekača ni problema, bom tekla jaz namesto tebe, prevoz za Ksenijo pa bomo morali še rešiti. Torej, javi prosim še danes. In čimprej ozdravi.
#240596
Ksenija napisal/-a:mislim, da sem tudi jaz ostala brez prevoza... gre kdo iz Zasavja, čez Zasavje proti Velenju? Ali me pa vsaj na poti za nazaj vrže tam pri trojanah iz avta... najbolj so mi všeč presenečenja zadnji hip, adrenalinsko popestrijo dogajanje :mrgreen:

Mene pelje boljsa polovica in mislim, da ne bo imel nic proti, ce pobereva se tebe.
#240606
Ananda napisal/-a:
Ksenija napisal/-a:mislim, da sem tudi jaz ostala brez prevoza... gre kdo iz Zasavja, čez Zasavje proti Velenju? Ali me pa vsaj na poti za nazaj vrže tam pri trojanah iz avta... najbolj so mi všeč presenečenja zadnji hip, adrenalinsko popestrijo dogajanje :mrgreen:

Mene pelje boljsa polovica in mislim, da ne bo imel nic proti, ce pobereva se tebe.

o hvala... sicer je plan, da bi šla z vlakom do Laškega, kjer me pobere Lenči, nazaj pa z Rafom in njegovo drago do Trojan (nadalje pa ne vem), ampak tole bi bilo še boljše... Če bi res šlo tole skoz bi bila vesela, vendar pa se najprej vidva dogovorita...lahko pridem z busom tud v Trbovlje...a za nazaj bi tud šlo. kakšen plan pa imata?
mimogrede, Dejzi, kaj je zdej????
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA