Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 lenči
#279217
Danes smo tri polžke uživale pri nabiranju čemaža :wink: . Lep sprehod na Čemšeniško, za ponovit v toplejšem vremenu :wink: .
Priponke
P1090665 (800 x 600).jpg
P1090665 (800 x 600).jpg (170.07 KiB) Pogledano 4825 krat
Uporabniški avatar
 levinja70
#279348
lenči napisal/-a:Danes smo tri polžke uživale pri nabiranju čemaža :wink: . Lep sprehod na Čemšeniško, za ponovit v toplejšem vremenu :wink: .


Medtem, ko ste ve krepile telo in duha je moja malenkost imela krepak pogovor sama s seboj o svojem nadaljevanju tekaške poti. Skratka po sobotnem teku mi je vse padlo dol. To se pa zgodi, ko tečeš z dvema, ki sta bistveno boljša od tebe in ju potem loviš in gledaš večino poti v zadnjo plat ali pa še tisto ne in potem pregoriš. No tek nato izgleda kot kratki interavli po štadionu :( :lol: - tek - hoja - tek - hoja...... O tem, da mi pred tekom sploh ni bilo jasno kam nas bo vodila pot sploh nebi. Vzponi so delovali na moje že izmučeno telo, kot, da bi se vzpenjala na Triglav, medtem, ko so mi pljuča igrala, kot zarjavela trobenta in je želodec želel vsebino pustiti na Rožniku. No vsaj to sem mu preprečila :lol: :lol: .

Epilog mojega poležavanja na kavču je sledeč. Še bom tekla, vedno dlje in vedno le naprej vse dokler mi bo dopuščalo moje telo. Torej gremo naprej novim zmagam naproti. :laola :laola :laola
Uporabniški avatar
 pajo
#279355
Ma kaj se ti sekiraš.... Bratova sodelavka je bila tako vesela tega teka, da je pozabila kje teče. Nekje na 3 km je srečala cestno svetilko in je bilo takoj konec teka. Ja se pa strinjam, da če si najšibkejši člen in to ostala tekmovalca ne opazita je jeba. Pri nas sem bil ravno sam ta oseba. :D In ko sem imel dovolj sem jima to povedal.
Uporabniški avatar
 Cormi
#279364
levinja70 napisal/-a: ... po sobotnem teku mi je vse padlo dol. To se pa zgodi, ko tečeš z dvema, ki sta bistveno boljša od tebe in ju potem loviš in gledaš večino poti v zadnjo plat ali pa še tisto ne


Sem imela pred leti podobno "travmatično" izkušnjo s trojkami, zato sem si rekla, da se tega ne grem več. No letos sem dobila super ponudbo Mace in Mušnice in verjamem, da bi tovariško držale skupaj, kljub temu, da bi bila spet najšibkejši člen. Žal mi je poškodba preprečila sodelovanje :(
Uporabniški avatar
 lenči
#279433
levinja70 napisal/-a:Epilog mojega poležavanja na kavču je sledeč. Še bom tekla, vedno dlje in vedno le naprej vse dokler mi bo dopuščalo moje telo. Torej gremo naprej novim zmagam naproti. :laola :laola :laola

Bravooooooo, tako se govori :laola :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#279434
Takole, pa sem spet tekla :clap: . Po postu prvi tek, skupaj z Indyem, prav uživala sva..no vsaj jaz, njemu je jezik dol visel, ker je bilo soparno :lol: . Sedaj pa spet malo migat, sem prav vesela, da sem spet noter.
Polžki, tisti, ki greste v Radence, lahek korak in uživajte, v mislih bom z vami :laola :laola :laola
 *Irena*
#279464
Pozdravljeni polžki :D
Že dolgo se nisem nič oglasila, kljub temu pa vas redno prebiram :D . Tečem še vedno dokaj pridno, tudi intervale povadim enkrat tedensko, skratka v soboto grem prvič v Radence. In vremenska napoved je tudi u redu :-- , saj je baje v Radencih ponavadi bilo vedno vroče. Upam, da bom solidno odtekla, sicer se s časom ne obremenjujem.

Vidim, da ste v polžji sekciji aktivni tudi na druge načine - pohod na Čemšeniško. Tudi jaz bi se vam rada pridružila, pa sem zmeraj na tesnem s časom. Pa še nekaj se moram pohvaliti - zasluge za to si lahko pripiše tudi Lenči - sedaj bom začela trenirati še zapestje (jutri imam prvo uro vožnje) :laola .

Polžki, pridno tekajte in se prepustite vsakdanjim užitkom!
Uporabniški avatar
 lenči
#279509
*Irena* napisal/-a: Pa še nekaj se moram pohvaliti - zasluge za to si lahko pripiše tudi Lenči - sedaj bom začela trenirati še zapestje (jutri imam prvo uro vožnje) :laola .

Opa, superca :laola , le poročaj, da vem, kdaj bova lahko šli na kakšno skupno furco..če ne boš preveč naspidirana, ker jaz sem polžji motorist :D
Uporabniški avatar
 levinja70
#279535
*Irena* napisal/-a:Pozdravljeni polžki :D
Že dolgo se nisem nič oglasila, kljub temu pa vas redno prebiram :D . Tečem še vedno dokaj pridno, tudi intervale povadim enkrat tedensko, skratka v soboto grem prvič v Radence. In vremenska napoved je tudi u redu :-- , saj je baje v Radencih ponavadi bilo vedno vroče. Upam, da bom solidno odtekla, sicer se s časom ne obremenjujem.

Vidim, da ste v polžji sekciji aktivni tudi na druge načine - pohod na Čemšeniško. Tudi jaz bi se vam rada pridružila, pa sem zmeraj na tesnem s časom. Pa še nekaj se moram pohvaliti - zasluge za to si lahko pripiše tudi Lenči - sedaj bom začela trenirati še zapestje (jutri imam prvo uro vožnje) :laola .

Polžki, pridno tekajte in se prepustite vsakdanjim užitkom!

Irena :clap: :clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 solatka
#279600
Pozdrav vsem Polžkom.

Tu pa ena polžka, ki je zadnji 2 leti stagnirala.
Zadnjih 14 dni se sicer trudim redno teči (3x na teden). O razdalji in hitrosti ne bom. Niti ne bom o tem, da zdaj pa zaziher bom tekla in nikoli več prenehala.

Ko tečem mi je fajn in želim, da tako ostane (predvsem mislim na redni tek :) )

Sem se pa prijavila na Nočno destko. Mogoče bo to pripomoglo k pozitivni motivaciji.

Lepo vas je po dolgem času brat.
Uporabniški avatar
 Asparagus
#279639
Tudi jaz sem vesela, da ste se spet oglasile :D . Trudim se, da redno tečem, čeprav krajše razdalje in brez kakršnihkoli načrtov, trenutno imam druge prioritete.

Že nekaj časa načrtujem, da bi šla iz Litije na Janče. Ali katero zanima?

Dobimo se tam kot pozimi, samo da takoj za spomenikom zavijemo v hrib. Možen je tudi povratek v Jevnico in od tam z vlakom v Ljubljano ali proti Zasavju.
Uporabniški avatar
 levinja70
#279643
solatka napisal/-a:Pozdrav vsem Polžkom.

Ko tečem mi je fajn in želim, da tako ostane (predvsem mislim na redni tek :) )

Lepo vas je po dolgem času brat.


Tale stavek si prilepi na hladilnik in vedno, ko boš kolebala bi ali ne bi te bo potegnilo in boš odpeketala novim tekaškim dogodivščinam naproti.

Asparagus napisal/-a:
Že nekaj časa načrtujem, da bi šla iz Litije na Janče. Ali katero zanima?

Dobimo se tam kot pozimi, samo da takoj za spomenikom zavijemo v hrib. Možen je tudi povratek v Jevnico in od tam z vlakom v Ljubljano ali proti Zasavju.


Sem takoj zraven ker nujno potrebujem spodbudo za tek v hrib. Ves pozitivizem glede tega je ostal nekje na poti trojk v Ljubljani :lol: .
Uporabniški avatar
 lenči
#279645
levinja70 napisal/-a:Epilog mojega poležavanja na kavču je sledeč. Še bom tekla, vedno dlje in vedno le naprej vse dokler mi bo dopuščalo moje telo. Torej gremo naprej novim zmagam naproti. :laola :laola :laola

Ha, ha, draga moja, trojka za prihodnje leto ti je že zagotovljena, brez ugovarjanja :laola . Pa da mi ne pobegneš naprej, ker te bom za ušesa, tokrat bom jaz najpočasnejši člen in mene se uboga, jasno :-- :lol: . Sedaj pa imaš čast, da nam izbereš ime :D .
Uporabniški avatar
 lenči
#279646
levinja70 napisal/-a:
Asparagus napisal/-a:Že nekaj časa načrtujem, da bi šla iz Litije na Janče. Ali katero zanima?
Dobimo se tam kot pozimi, samo da takoj za spomenikom zavijemo v hrib. Možen je tudi povratek v Jevnico in od tam z vlakom v Ljubljano ali proti Zasavju.

Sem takoj zraven ker nujno potrebujem spodbudo za tek v hrib. Ves pozitivizem glede tega je ostal nekje na poti trojk v Ljubljani :lol: .


Pa vedve sta čisto divje, meni je dovolj klanca na kRožniku :clap:
Uporabniški avatar
 Asparagus
#279649
lenči napisal/-a:
levinja70 napisal/-a:
Asparagus napisal/-a:Že nekaj časa načrtujem, da bi šla iz Litije na Janče. Ali katero zanima?
Dobimo se tam kot pozimi, samo da takoj za spomenikom zavijemo v hrib. Možen je tudi povratek v Jevnico in od tam z vlakom v Ljubljano ali proti Zasavju.

Sem takoj zraven ker nujno potrebujem spodbudo za tek v hrib. Ves pozitivizem glede tega je ostal nekje na poti trojk v Ljubljani :lol: .


Pa vedve sta čisto divje, meni je dovolj klanca na kRožniku :clap:


Jaz sem mislila Janče kot pohod :oops: , ampak če res hočeš, lahko vmes tudi malo tečeš :lol: .
  • 1
  • 326
  • 327
  • 328
  • 329
  • 330
  • 378

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA