Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 lenči
#288814
Ko sem v soboto v prijetnem morskem okolju štartala, mi je postalo kmalu jasno, da je piramida v četrtek naredila svoje :? . Kljub vsemu 8 km ob obali, sproščujočih, v prelepem sobotnem jutru, kjer me je pozdravljal sonček...kaj bi si želela več :?: :D . Nekaj smo pa le pomigali :D .
Polžki, le migajte, tako ali drugače, po standardnih potek ali kje na novo :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#288905
Ah, tale K-Rožnik mi pa res polni dušco :laola . Sicer začnem zelo težko, potem pa me gozdne potke čisto napolnijo z energijo in gre lepo do konca. Pravi balzam.
Ko pa gledam kilometrino, pa ugotavljam, da bo letošnji september rekordna za letos. Uh, pa res pridno migam ...po mojih merilih seveda :lol:
Polžki, imejte se lepo :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#289326
Danes sva imeli z Levinjo najin trening za LM. Po predpisanem tempu trenerja sva pridno ubirali korake po Varaždinskih ulicah in okolici. Zelo lep tek. Medve pa tudi pridne in nisva nič divjali. Na koncu sva se v sončku prismejali v cilj na stadionu in se nama je še kar teklo. Odlično sva se imeli ves čas polmaratona, bili sva celo zajčici tekačici, ki je sicer na koncu zaostala, a še vedno dosegla osebni rekord :clap: . Ugotovili sva, da tudi Črnogorci tečejo in celo klepetati znajo vmes :lol: :D . skratka, super polmaraton v Varaždinu, organizatorji so lepo čakali zadnjo tekmovalko, ki je prišla malo pod 2.40 v cilj :clap: . Sva navijali zanjo, pa še Američanka je bila :clap: .
Nekatere polžke sem včeraj videla v drugi opravi, veliko hitrejšega tempa ...brummmmmm :D

Slika

Imejmo se lepo in uživajmo :laola
 *Irena*
#289343
Lenči in Levinja - :clap: :clap: :clap: , dobri sta, lep čas, pa važno, da sta imeli še polno energije na koncu. Levinja je torej pripravljena na prvega :) .

Lenči, si pa super, včeraj skoraj cel dan jahala konjička, danes pa ornk trening. Tudi jaz sem danes eno 10-ko odtekla čisto na izi. Bom pa mogla en malo daljši tekec nardit pred ljubljansko polovičko.

Polžki, imejte se lepo in pridno tekajte :D
Uporabniški avatar
 lenči
#289346
Takole pa zgledam, ko grem na srečanje motoristk :lol: ...rdeča je očitno moja barva :-- ..samo gre veliko dlje in hitreje kot na dvonožni pogon :D

Slika
Uporabniški avatar
 lenči
#289917
Polžki, smo pridni a ne :wink: .Tudi javite se lahko kaj :-- :clap: . No, saj tudi jaz migam malo. Sedaj je tistih hudih intervalov konec, včeraj zadnja runda, tako da bo danes lepih na izi 9 km. Se je potrebno malo spočit do LM :oops: . Moj Garminček mi je včeraj odpovedal pokornost, upam, da bodo gumbek lahko popravili (ta strošek ni bil ravno v načrtu :twisted: ). Bo morala v soboto biti Levinja meni za tempomat, da bova šle kot je trener naročil :D (ne prehitro :-- ).
Imejte se in uživajte
polžki smo zakon :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#289979
Lepih, počasnih 12 km se je danes nabralo, ko sva z Levinjo ubirali korake ob Savinji :clap: . Sicer je hotela nekaj pospeševat, pa sem jo uspešno nazaj držala :lol: :D . Tudi takšen izi tek za dušo je treba delat :clap: .
Imejte se lepo in uživajte :laola
Uporabniški avatar
 levinja70
#290098
Po dolgem času se ponovno javljam. No tečem še vedno :lol: :lol: . Menda kar pridno počasi. Fizične priprave za LM so več ali manj pri koncu. So pa na višku tiste psihične :( :o. Da je mira polna poskrbim z razgibavanjem v fitnesu dvakrat na teden, kjer pridno ubogam mladega trenerja :lol:.
Uživajte v lepem jesenskem vremenu med polji in travniki. Najbolje s tekaškimi copati na nogah.

*Irena* napisal/-a:Lenči in Levinja - :clap: :clap: :clap: , dobri sta, lep čas, pa važno, da sta imeli še polno energije na koncu. Levinja je torej pripravljena na prvega :) .

Lenči, si pa super, včeraj skoraj cel dan jahala konjička, danes pa ornk trening. Tudi jaz sem danes eno 10-ko odtekla čisto na izi. Bom pa mogla en malo daljši tekec nardit pred ljubljansko polovičko.

Polžki, imejte se lepo in pridno tekajte :D

Tudi ti nisi od muh. Uživaj......
Uporabniški avatar
 lenči
#290574
Hja, sva bili z Levinjo ta vikend pridni. Ona še bolj kot jaz :clap: . Včeraj sva tekali v Šenčurju za krompirjem :lol: (jaz samo do polovice, potem pa sem odstopila, ker ni bilo vode in se nisem hotela skuriti), danes pa kar na domačem terenu. Sem nadoknadila tempo tek od včeraj, sem imela odlični zajčici :clap: . No 17 km v dveh dneh pa ni tako malo :oops: . Ja, saj vem, da bo na LM 42 km, ampak to bo za naju z Levinjo mala malica :-- . V torek pa malo na K-Rožnik, da ne pozabim teč :wink:
Imejte se lepo in pridno migajte :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#290728
pajo napisal/-a:Natalija danes bi morala videti lenči :laola ... Auuuu

Ja, bi me tudi ti na vrhu klančkov skupaj s Pajotom čakala :oops: :lol: . Tole progo moraš enkrat oddelat, zate je pisana na kožo, gori doli naokoli...še jaz jo počasi vzljubljam, le klance ne gre tečt :oops: .
Drugače pa ja, res zgrešila rekord za 3 sekunde, vendar po vsem tekanju sedaj zelo zadovoljna, da še zmorem kaj takega skupaj spravit....Pajo, hvala za tempo in priganjanje, prihodnjič pa le vrečko za gobe vzami s sabo, itak imaš časa vmes dovolj :lol:
Uporabniški avatar
 levinja70
#291035
pajo napisal/-a:Natalija danes bi morala videti lenči :laola ... Auuuu


Pajo ti popolnoma verjamem. Punca je naspidirana tako pri času, kot kilometrih. Ja priprave na drugi krog LM je vzela popolnoma resno. :clap: :clap: Mi pa vedno znova pripoveduje o teh vaših tekih, da bom morala enkrat pridit pogledat.
Uporabniški avatar
 lenči
#291060
Hja, danes sem pa moji sotekačici kar malo presenetila :-- . Plan 15 km, potem pa sem v hipu predlagala, da gremo še en krogec, ko so naši sotekači tudi zavili še na kakšen kilometer :D . Na srečo je bilo prigovarjanja le za kakšne pol minute. Levinja itak ne potrebuje dosti spodbude, Mateji pa ni drugega preostalo :lol: :-- . Vendar nobena stvar ne ostane nepoplačana :shock: . Sta pospešili, da sem mislila, da ju kaj preganja :lol: :-- . Pa sta mi dejali, da je to za to, da si ne bi še kakšnega dodatnega kroga umislila :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Samo vojno sem pa le dobila :wink: , odtekle smo 17 km. Sicer sta zadnji kilometer pobegnili, ker sem popustila tempo za iztek. In uživala v lepem sončnem jutru. Čisto malo me je pa le imelo, da bi še kakšen km naredila :D :lol: . No, se mi je mudilo naprej, tako da ni bilo prehudo. Sem se pa vmes celo naklepetala, tako da je bilo prav luštno.
Levinja, res boš morala priti, ker je čudovito. Pa še Pajo bo imel koga za družbo v klanec :clap: :wink: .
Levinja, čisto resno sem vzela drugi krog, 42 km ni kar tako, še posebej, če ne želiš umirati na progi. Se mi zdi, da bom morala mahati nazaj navijačem, pa se smehljati fotografom in še z Lenči se bo treba kaj pogovoriti, če bo truplo kje štrajkalo :lol: :-- .
Polžki, imejte se lepo, tekajte in kakšno spodbudno napišite :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 lenči
#291061
levinja70 napisal/-a:
pajo napisal/-a:Natalija danes bi morala videti lenči :laola ... Auuuu

Pajo ti popolnoma verjamem. Punca je naspidirana tako pri času, kot kilometrih. Ja priprave na drugi krog LM je vzela popolnoma resno. :clap: :clap: Mi pa vedno znova pripoveduje o teh vaših tekih, da bom morala enkrat pridit pogledat.

Ha, ha, kdo ima več pretečenih kilometrov :?: :-- .
Pajo, saj bo prišla, je že okužena :clap:
Uporabniški avatar
 pajo
#291067
V torek z lenči Krožnik potem pa še čet,pet,sob in nedelja tek. Sicer nič kaj posebnega - po poljžje lepo ... Sedaj pa počasi mir. Da ne bo kako sranje. :D . Se vidimo a ne?
  • 1
  • 336
  • 337
  • 338
  • 339
  • 340
  • 378

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA