Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 Asparagus
#344609
Ta teden sem se zatekla k sobnemu kolesu (3x), malo spremembe je dobrodošlo v meglenem in deževnem vremenu. Jutri pa kak km pretečem :D .
Uporabniški avatar
 lenči
#344629
Asparagus napisal/-a:Ta teden sem se zatekla k sobnemu kolesu (3x), malo spremembe je dobrodošlo v meglenem in deževnem vremenu. Jutri pa kak km pretečem :D .


:laola :laola Bravooo, super
Uporabniški avatar
 lenči
#344630
Ko v nedeljo zjutraj vstaneš ob 6.00, da lahko greš tečt ob 7.00 in si ob 8.00 v fitnesu :-- .... in ponoči poslušaš, ali bo dež prenehal ali ne vsakič, ko se malo prebudiš :bum: . In to četudi je bila včeraj žurka pri hiši :oops: . Kako je prijalo migat, tudi popoldanski sprehod z mamo in Indyem je prav sedel :D .
Polžki, migajte, saj je težko rit spravit ven, samo ko jo nazaj prineseš, je pa zakon :clap: :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#344657
Iz radovednosti sem šla malo pokukat :shock: in ugotavljam, da mi pisanje tule gre bolje od rok kot kilometri v resnici od nog :oops: .
No, saj sem tudi 4 kilometre danes odtekla pred fitnesom, je pa res, da tule porabim par minutk in sem gotova, tek pa traja malo dlje :lol: .
Sicer pa je pomembno, da se miga :laola :laola
Priponke
Posti na TF 11 1 2016.JPG
Posti na TF 11 1 2016.JPG (68.24 KiB) Pogledano 7734 krat
Uporabniški avatar
 pajo
#344689
Takle mamo zadnje dni... Tako vnetje sinusov mislim, da še nisem imel. Groza. Je pa vsaj to pošteno, da po lastni napaki. Klinc ko bom v redu bo pa že spet ravno mrzlo, da spet lahko kaj fašem. Ma ja v nedeljo bi bilo pa pametno kak km nardit če bo šlo.
 stari bor
#344698
A ti tvoji tahudi čiliji ne pomagajo,Pajo?
Sicer pa se je tudi meni aktiviral medvedji gen("tata se samo šalio")in me zapeljal v fizično in psihično latergijo,kljub temu,da prebiram tekaško buditeljske prispevke in vizualiziram datume spomladanskih tekov.Ampak danes zvečer se bom zbrcal na nočni tek po p.........m
stadionu.
Na zdravje in na uživanje v teku vsem polžem in mravljicam!
Uporabniški avatar
 pajo
#344699
Ko ga sam userješ ti tudi ves hudič ne pomaga. Tudi Sinupret NE! Pomaga pa zelo posebna Čilijeva pasta z meto. Namažeš tam kjer boli ali recimo imaš zamašen nos... Po nosnem korenu namažeš in je nos prehoden. Saj veš kako pravijo? 1 teden z tableti ali brez. Torej brez .Sinupret so pa bolj kot ne zeliščne zadeve in ni tneka kemija. No ja...
Uporabniški avatar
 lenči
#345048
Polžki :clap: :clap: , upam, da ste vsi čili in zdravi in veselo migate :lauf: . Saj vemo, baza se nabira pozimi, tako da nič pančkanja, kar lepo migat :-- .

Kar prijetnih -6 je bilo danes zjutraj, ko sem se spravila tekat, no, mogoče sem imela hlače premalo :oops: , ker se nisem mogla ogreti v noge. Za ogrevanje pred fitnesom je bilo teh 5 km čisto dovolj :D . Je pa prav prijal tek po tednu dni smučanja :juhuhu: .

Požki, migajmooooo :laola :laola :laola
Uporabniški avatar
 Asparagus
#345084
Jaz ne mirujem, čeprav ne tečem veliko.

4 x sobno kolo + telovadba
4 x smučanje + večerni sprehod
4 x tek
1 x pohod.

Samo tega ne vem, zakaj sem se včeraj pri teku tako s težavo vlekla. :? Prekmalu je še za zimsko utrujenost, ki se pri meni včasih pojavi marca.
Uporabniški avatar
 Asparagus
#345085
pajo napisal/-a:Ko ga sam userješ ti tudi ves hudič ne pomaga. Tudi Sinupret NE! Pomaga pa zelo posebna Čilijeva pasta z meto. Namažeš tam kjer boli ali recimo imaš zamašen nos... Po nosnem korenu namažeš in je nos prehoden. Saj veš kako pravijo? 1 teden z tableti ali brez. Torej brez .Sinupret so pa bolj kot ne zeliščne zadeve in ni tneka kemija. No ja...



S sinusi sem imela težave lani februarja (vsaj mislim, da je bilo to). Pozdravila sem se s Sinupretom, samo ne smeš prehitro nazaj ven na tek po mrazu, stanje se ponovno poslabša.
 Sursika
#345129
Spet se oglašam po dolgem času. Se moram pohvalit, da sem včeraj prvič po poškodbi pretekla prvih 700 m (približno) in končno začutila tisti neverjeten občutek, ki ga dobiš ko tečeš! :D :D Kmalu bi se zjokala od sreče, ker nisem občutila nobene bolečine! :D Očitno je mirovanje (no hodila sem vseeno :) ) od zadnjega poskusa teka pomagalo! Zdaj pa samo pazit, da ne bom pretiravala in upam, da bom kmalu spet nazaj na starem tiru! :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#345161
Sursika napisal/-a:Spet se oglašam po dolgem času. Se moram pohvalit, da sem včeraj prvič po poškodbi pretekla prvih 700 m (približno) in končno začutila tisti neverjeten občutek, ki ga dobiš ko tečeš! :D :D Kmalu bi se zjokala od sreče, ker nisem občutila nobene bolečine! :D Očitno je mirovanje (no hodila sem vseeno :) ) od zadnjega poskusa teka pomagalo! Zdaj pa samo pazit, da ne bom pretiravala in upam, da bom kmalu spet nazaj na starem tiru! :laola

Super, sedaj pa lepo počasi naprej in ne prehitevat :clap: :clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 lenči
#345162
Ponedeljkov jutranji tek pred fitnesom je bil že v bolj temperaturno prijaznem okolju :oops: . Danes zjutraj pa ni bilo nič drugače, prijetnih -2 je bilo :lol: . Na srečo sem bila dobro opremljena, da me ni zeblo. In ker sem imela čas, sem odtekla 7 km ne le 5 :D . Najbolj pa sem vesela, ker bom imela na nedeljskem 15km teku družbo Levinje :clap: . Končno spet malo daljši tek na sporedu .... to bo luštno :juhuhu: .

Migajte polžki, migajte :laola :laola
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#345163
Asparagus napisal/-a: S sinusi sem imela težave lani februarja (vsaj mislim, da je bilo to). Pozdravila sem se s Sinupretom, samo ne smeš prehitro nazaj ven na tek po mrazu, stanje se ponovno poslabša.

Lari fari ....
Sinusi se najlepše spirajo z inhalacijo mlačne slane vode.
Z nahodom lahko laufaš pozimi ... preizkušeno in preverjeno - pozoren pa moraš bit na preoblačenje v suhe cunje :-)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#345164
lenči napisal/-a: ... ker sem imela čas, sem odtekla 7 km ne le 5 :D . ..

Migajte polžki, migajte :laola :laola

Lenči saj migamo :-)
sem z miganjem uvrščen v Polžjo sekcijo :-)
  • 1
  • 370
  • 371
  • 372
  • 373
  • 374
  • 378

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA