Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 pajo
#345165
ZdravkoC napisal/-a:
Asparagus napisal/-a: S sinusi sem imela težave lani februarja (vsaj mislim, da je bilo to). Pozdravila sem se s Sinupretom, samo ne smeš prehitro nazaj ven na tek po mrazu, stanje se ponovno poslabša.

Lari fari ....
Sinusi se najlepše spirajo z inhalacijo mlačne slane vode.
Z nahodom lahko laufaš pozimi ... preizkušeno in preverjeno - pozoren pa moraš bit na preoblačenje v suhe cunje :-)

Zdravc če nos namažeš z tisto mojo zadevo pa , da vidiš veselje. No po nosu. Spuca v nulo nič ne peče in sedaj to prakticiram pred spanjem , tekom ... skratka če čutim, da ni prehodno vse skupaj.Nekaj se jih je opogumilo in sprobalo. Zadovoljni sploh pri glavobolih ali migrenah.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#345167
pajo napisal/-a:Zdravc če nos namažeš z tisto mojo zadevo pa , da vidiš veselje. No po nosu. Spuca v nulo nič ne peče in sedaj to prakticiram pred spanjem , tekom ... skratka če čutim, da ni prehodno vse skupaj.Nekaj se jih je opogumilo in sprobalo. Zadovoljni sploh pri glavobolih ali migrenah.

Verjamem Pajo, ampak spiranje sinusov je stara modrost ... skoraj kot civilizacija, ona tvoja je pa bolj sodobna :bum: :-)
Uporabniški avatar
 lenči
#345202
Važno je, da se miga, a ne :wink: . In danes sem se povzpela na naš Hum :D
Priponke
12593442_10204253285852940_29638773199065165_o (Small).jpg
12593442_10204253285852940_29638773199065165_o (Small).jpg (35.67 KiB) Pogledano 16042 krat
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#345215
Jaz sem pa naredil polžjih 11 km z nekaj bregof vmes
počutim se ful qul ... nimam pa fotke :-)
Uporabniški avatar
 lenči
#345268
ZdravkoC napisal/-a:Jaz sem pa naredil polžjih 11 km z nekaj bregof vmes
počutim se ful qul ... nimam pa fotke :-)


Zdravko, počaščeni smo, da se v naši sekciji javljaš :clap: :clap: :cast1: :cast1: . Samo šibaj dalje :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#345269
Pa sva oddelali z Levinjo danes 15 km .... le rahel dežek naju je spremljal bolj proti koncu, prej pa tu in tam kakšna kapljica. Zelo veseli, ker sva zmogli in prav zadovoljni čakava nadaljevanja :D :clap: .

Saj je res beden dan, vendar, sonček bo posijal in spet bomo polni energije :laola :laola . Migajmo polžki, migajmo :clap: :laola :laola
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#345388
lenči napisal/-a: ... Zdravko, počaščeni smo, da se v naši sekciji valjaš :rol:

Itak :-)
Uporabniški avatar
 lenči
#345650
ZdravkoC napisal/-a:
lenči napisal/-a: ... Zdravko, počaščeni smo, da se v naši sekciji valjaš :rol:

Itak :-)



:rol: :rol: :rol: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 lenči
#345651
Ja, danes sva z Levinjo spet malo klančke ubirali :oops: . Je zelo prijazno na vrhu počakala name, da sva skupaj odpolžali navzdol. prav lušten krog okoli Šmartinskega sva naredili :D . Važno je, da se miga :laola :laola :laola :laola
Priponke
Smartinsko 14 2 2016 (Small).JPG
Smartinsko 14 2 2016 (Small).JPG (51.39 KiB) Pogledano 15134 krat
Uporabniški avatar
 lenči
#345847
Vse tri teke med tednom me je pralo, kot da nimamo tuša doma :twisted: :lol: :-- . No,danes pa je bilo vreme le bolj prijetno in sva z Levinjo lahko v lepem,rahlo vetrovnem jutru odtekli 9km ob Savinji. Veliko sprehajalcev, midve sva pa uživali na polno. Luštno je migat, zato le dajmo,bliža se pomlad :clap: :laola :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#345981
Migam, migam, danes sva spet z Levinjo malo več km ubrali ...no za naju je 15 km že kar dosti :oops: :-- . Sva pa pošteno klepetali zraven in je prav prijalo. To je balzam za dušo in telo :D :clap: .
Migajte polžki, migajte, tudi s prstki kdaj :laola :laola :laola :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#346590
Dragi polžki, še migam, še :-- :lol: :D . Danes ob 7.00 me je Levinja prepričala, da sva šli tekat :lol: . In tako sva malo krožili po Laškem. O tem, da mi je skoraj zmrznila, raje ne bom :? :oops: . Na koncu sva pa le pošteno "prešvicani" zadovoljno ugotovili, da je bilo super :clap: . Malo je treba migat, v nedeljo se greva preganjat okoli Šmartinskega jezera, tam pa je ravnina v hrib prislonjena :oops: .
Polžki, saj vem, da pridno migate, no sedaj sem si pa tudi jaz malo prste :-- .
Gremo, častno po polžje naprej :laola :laola :laola
Priponke
27 3 2016 (Small).JPG
27 3 2016 (Small).JPG (40.45 KiB) Pogledano 13682 krat
Uporabniški avatar
 Asparagus
#346655
Zdravo Lenči,

izgleda lep krog po Laškem, sploh tam po levem bregu Savinje. Zadnjič sem se peljala skozi Celje in Laško in se mi je zdelo, da imate lepo urejene sprehajalne poti. Pri nas nimamo nič takega in ne kaže, da bomo kdaj dobili :evil: . Imamo pa vsaj Šmarsko obvoznico, kjer lahko zvečer tečeš po osvetljenih pločnikih.

Prva dva meseca letošnjega leta je bil tek precej na stranskem tiru, zdaj pa nadaljujem tako kot po navadi, vstopila sem v 10. leto tekaških aktivnosti :D .

Pozdrav Levinji in ostalim polžkom, če ste kaj v stiku.

A
Uporabniški avatar
 lenči
#347170
Asparagus napisal/-a:Zdravo Lenči,

izgleda lep krog po Laškem, sploh tam po levem bregu Savinje. Zadnjič sem se peljala skozi Celje in Laško in se mi je zdelo, da imate lepo urejene sprehajalne poti. Pri nas nimamo nič takega in ne kaže, da bomo kdaj dobili :evil: . Imamo pa vsaj Šmarsko obvoznico, kjer lahko zvečer tečeš po osvetljenih pločnikih.

Prva dva meseca letošnjega leta je bil tek precej na stranskem tiru, zdaj pa nadaljujem tako kot po navadi, vstopila sem v 10. leto tekaških aktivnosti :D .

Pozdrav Levinji in ostalim polžkom, če ste kaj v stiku.

A


Super, mogoče bi pa kdaj kakšno skupno udarli Polžki, saj je vseeno kje, kaj praviš?
In ja, tu in tam pa še srečam kakšnega polžka, verjetno bo sedaj kaj pogosteje, če bom šla tudi na kakšno tekmo.
Migaj še naprej :laola
  • 1
  • 371
  • 372
  • 373
  • 374
  • 375
  • 378

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA