Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 solatka
#127856
lenči napisal/-a:Solatka, kaj sem rekla, bravo :laola . Sedaj pa ne bo šlo več tisto o najpočasnejšem polžku :wink: . Se bom morala potrudit, ker mi bo "hitri polžek" dihal za ovratnik v Radencih :lol: . Še malo, pa boš morala spremeniti naslov oz. boš prešla v "hitrejšo" sekcijo.


lenči, nikarte se bati no :lol:
Vzami v zakup, da sem danes tekla najprej iz jeze, potem, ko se je pa jeza že razkadila, pa od strahu :roll: :oops:
Uporabniški avatar
 lenči
#127857
Vidiš to motivacijo :D . Mene pa ni danes nič razjezilo (tud šef ne), teme tudi ni bilo, ker je bilo prezgodaj, samo vroče :( je blo. Del te taktike uporabi na tekmi, pa boš kot polžek na motorju hitra. Zdej pa ni izgovora za 10k v Radencih :wink: Vse čestitke za uspeh in čimmanj "musklfibra" jutri :wink:
Uporabniški avatar
 solatka
#127859
Si me spomnila...
Zdej si verjetn ne morem premislit glede razdalje a ne?
A uni "redarji" (al kaj so) ob progi fejst ne razumejo, če bi mal podaljšala mojih 5,5 km?
 spela*
#127867
solatka napisal/-a:
No v glavnem... ratalo mi je. :D


Čestitam!!! :D
Uporabniški avatar
 solatka
#127872
spela* napisal/-a:
solatka napisal/-a:
No v glavnem... ratalo mi je. :D


Čestitam!!! :D


Hvala, hvala :lol: Mašina, še prevzela se bom. :roll:
Jutr pa počiteeeek. Glede na to kako danes hodim po stopnicah (presneta kolena), bo jutri kar precej "čuteče" :wink: :roll:
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#127904
bravo, bravo solatka

tudi moj čas za mojih prvih 10 km je bil 1:15 (lani nekje avgusta), na LJ 10-ki 1:03 (ntto), sedaj v radencih računam (pardon - upam) na 55-57 min :mrgreen: no, v glavnem: pod eno uro!!!!

počasi se daleč pride :lauf: :wink:
Uporabniški avatar
 Asparagus
#128014
Punce, drugo leto bomo sestavile trojko :) , za letos mi je kar žal, da ne bom šla, ampak še nisem dovolj zanesljiva za 12 :?
Uporabniški avatar
 lenči
#128016
Asparagus, prosim za pomoč, kako spremeniti besedo pretekel v pretekla v podpisu. Hvala lepa.
Jaz bi 12 že pretekla, ampak čas je pravi polžji :oops:
Uporabniški avatar
 Asparagus
#128020
Mislim, da samo spremeniš spol v nastavitvah.
Tale tek trojk sem malo spregledala, zdaj pa se mi zdi, da so v glavnem hitrejši tekači, pa se nisem prijavljala nikamor.
Saj imamo Radence prihodnji teden :wink:

Ali sva soimenjakinji?

Alenka
Uporabniški avatar
 solatka
#128035
Še jaz, še jaz...
Kako pa prilimam tale trakec spljoh :?:


Sicer pa... moja kolena so preživela tudi dan počitka. Po stopnicah že kar gre :lol:
Vseeno pa mislim, da so si prislužila vsaj še en dan "nedela".

Sem ugotovila, da bom morala poskrbet za kakšno bolj konkretno ogrevanje pred tekom, pa raztezanje po teku. Zdej delam po spominu vaje iz SŠ (kje je že to, pa itak me šport nikol ni zanimal).
Uporabniški avatar
 lenči
#128041
Asparagus, hvala, včasih človek ne vidi očitnega :oops: . In res je, sva soimenjakinji :toast:
Sedaj pa po kapico na pošto, da se bo Polžja sekcija lahko prepoznala.
Alenka
 Janazaspana
#128056
solatka napisal/-a:Sem zadnje tri kroge (v parku) tekla s ful (zame seveda :lol: ) hitrim tempom od samega strahu, ker je bilo že prilično temno, pa vse je šumelo, pokalo... :roll:


Tako sem jaz tekla svoj prvi mračno-nočni Rožnik. Od Cankarjevega vrha naprej sem slišala vsako počeno vejico, skovik sove in verjetno še kaj, česar v resnici tam ni bilo :lol:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 378

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA