Moderator: lenči

 TONEK
#351776
Lenči, to je pa kot v šoli pri telovadbi. Nikakor nismo ujeli ritma. :D
Uporabniški avatar
 lenči
#351896
Hja, napovedujejo sonček v nedeljo v Palmanovi, temperature bodo ravno prave, torej bomo lahko migali :laola

Polžki, pridno migajte, tako ali drugače :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 Asparagus
#351900
Naj se malo pokažem iz ilegale :wink: . Trudim se, da redno tečem, to je pa bolj ali manj vse na tem področju.

Ampak glavno je, da smo zdravi in da migamo. Lenči, drži se v Palmanovi. :D
Uporabniški avatar
 lenči
#351925
Asparagus napisal/-a:Naj se malo pokažem iz ilegale :wink: . Trudim se, da redno tečem, to je pa bolj ali manj vse na tem področju.

Ampak glavno je, da smo zdravi in da migamo. Lenči, drži se v Palmanovi. :D



:laola :laola :laola :laola :laola , tooooo samo da se miga :clap:
Uporabniški avatar
 lenči
#351926
pajo napisal/-a:Počasi gredo poškodbe nazaj ... ja bi moral malo počivati pa raje malo tečem.


Naj gre poškodba čisto nazaj :clap: :clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 pajo
#351942
lenči napisal/-a:
pajo napisal/-a:Počasi gredo poškodbe nazaj ... ja bi moral malo počivati pa raje malo tečem.


Naj gre poškodba čisto nazaj :clap: :clap: :clap: :clap:

Ja bi moral biti pri miru nič teka. Ah pa ravno sedaj ko imam malo več časa. Če hujšega ne bo...
 spela*
#351950
lenči napisal/-a:Hja, napovedujejo sonček v nedeljo v Palmanovi, temperature bodo ravno prave, torej bomo lahko migali :laola

Polžki, pridno migajte, tako ali drugače :clap: :clap:



Upam, da se vidimo! :)
Uporabniški avatar
 lenči
#351988
Uspelo mi je :laola :laola :laola ... z nasmehom sem prišla skozi cilj v Palmanovi
20161120_121117_a+.jpg
20161120_121117_a+.jpg (141.31 KiB) Pogledano 25001 krat



Čestitke vsem, ki ste tekli :laola :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#352134
Pa sva z Levinjo pričeli spet najine skupne nedeljske teke. Čisto na izi, samo da se miga in klepeta :-- :D :D . Tako bo novembra in decembra, ko bova ubirali kilometre po ravnini, potem bova pa še kakšen klanček dodali :lol: .

Migajte polžki, migajte :laola :laola :laola
 zag
#352135
Tudi najina trasa je bila zanimiva :wink: kar všeč glede na klančke :clap: :clap: :clap: tako lepo na izi,da sem še celo lahko videla kje tečem :lol: mislim,da je pa to tudi maximalna razdalja,ki jo še moja kolena trenutno zmorejo :bum: se vama ob priliki pridružim :laola :laola :laola :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#352148
zag napisal/-a:Tudi najina trasa je bila zanimiva :wink: kar všeč glede na klančke :clap: :clap: :clap: tako lepo na izi,da sem še celo lahko videla kje tečem :lol: mislim,da je pa to tudi maximalna razdalja,ki jo še moja kolena trenutno zmorejo :bum: se vama ob priliki pridružim :laola :laola :laola :laola


:laola :laola bravoooo, carica..... in veseli bova, če se nama pridružiš :clap: :D
  • 1
  • 373
  • 374
  • 375
  • 376
  • 377
  • 378

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA