Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 lenči
#147398
mausi napisal/-a:še malo, še malo,
moja tamala sprašuje kolk dni je še do piknika - vsak dan posebaj! :lol:


Jaz tudi štejem, še 8 dni :juhuhu:
Uporabniški avatar
 majcha72
#147936
Poslala sem uradno prijavo.
Mi pridemo v kompletu!
Uporabniški avatar
 lenči
#147959
Prijave so popravljene, danes zvečer pa pošiljam organizacijski del priprav na piknik. Marko85, upam, da mi bo uspelo poslati ti vse preko ZS, drugače javim in te bom prosila za mail.
Uporabniški avatar
 majcha72
#147960
Tale odgovor ni bil pa prav nič po polžje!!! :D
Razmislim, pa popoldne javim o naših preostalih prispevkih! Torto s polžkom sem "zadužila" že prvič.
Uporabniški avatar
 lenči
#147964
majcha72 napisal/-a:Tale odgovor ni bil pa prav nič po polžje!!! :D
Razmislim, pa popoldne javim o naših preostalih prispevkih! Torto s polžkom sem "zadužila" že prvič.


Majcha, saj polžki smo počasni samo pri teku :lol: :wink: .

Glede piknika pa razmišljanje je, da nabavim meso, kruh in krožničke, vilčke, kozarčke za vse in se potem povrnejo stroški.

Sladke dobrote, zelenjava in ostale priloge ter pijača pa prinesemo vsak svoj delček. Toliko na kratko, več pa še zvečer :lol: :wink: .
Uporabniški avatar
 solatka
#148070
Lenči jaz sem za to varianto, da ti kupiš pa potem vrnemo stroške.
Uporabniški avatar
 lenči
#148102
Dragi Polžki, uradna postava je naslednja:

1. Solatka 2x
2. Lenči 2x
2. Tanjusha 2x in psička
3. Frikica 2x
4. Mausi 2x + 1x mulček
5. Asparagus 1x + 1x
6. D.m.r. 2x + 2 mulčka
7. Miha65 2x + 3x mulčki
8. Tina1 2x
9. Marko85
10. Majcha72 2x + mulčki

Po mailu dobite še nekaj uradnih navodil. Marko tebi pošljem po ZS, za kaj več pa povej, kako ti naj pošljemo slikce itd, da ne boš zgrešil.

Nekateri se nam bodo oglasili, ko opravijo svoje druge prijetne obveznosti.
Uporabniški avatar
 Loni
#148112
Lenči, kot kaže, bom tudi jaz lahko prišla, zaenkrat zgleda, da v solo varianti.
Pripomba, ne spadam med mesojedce, tako da moja morebitna prisotnost na količino naročenega mesa ne bo vplivala. Za zihr pa bom vedela v četrtek.
Uporabniški avatar
 lenči
#148121
LoniM napisal/-a:Lenči, kot kaže, bom tudi jaz lahko prišla, zaenkrat zgleda, da v solo varianti.
Pripomba, ne spadam med mesojedce, tako da moja morebitna prisotnost na količino naročenega mesa ne bo vplivala. Za zihr pa bom vedela v četrtek.


Ni problema, bo tudi zate kaj :wink: . Če ne druga, palačinke boš dobila, bučke bodo tudi, pa še kaj se bo našlo. Ti pošljem vso gradivo :lol: .
Uporabniški avatar
 UršaR
#148171
Lenči, poslala sem ti zs s svojim mailom in te prosim za "gradivo" o pikniku.

LP, Urša
Uporabniški avatar
 Tina1
#148236
Midva pa zdej ne moreva prit, sem že poslala mejl.
Čaw
Uporabniški avatar
 lenči
#148238
Tina1 napisal/-a:Midva pa zdej ne moreva prit, sem že poslala mejl.
Čaw


Škoda Tina, se pa drugič srečamo :wink: . Imej se tudi ti lepo.
Uporabniški avatar
 lenči
#148442
Dragi Polžki, uradna postava je naslednja:

1. Solatka 2x
2. Lenči 2x
2. Tanjusha 2x in psička
3. Frikica 2x
4. Mausi 2x + 1x mulček
5. Asparagus 1x + 1x
6. D.m.r. 2x + 2 mulčka
7. Miha65 2x + 3x mulčki
8. Marko85
9. Majcha72 2x + mulčki

Počasnela nas pride pozdravit popoldne (bo malo pogledala še na mojega mulca tam v Slovenj Gradcu :wink: ), Loni pa še javi udeležbo.

Več informacij glede poti nam bo posredovala Tanjusha.

Jaz bom naslednja dva dni "odklopljena" :oops: , razen če mi uspe priti kje na javni računalnik, tako da ne boste mislili, da sem vas zapustila :-- .

V soboto ob 11.00 se vidimo, če pa bi kdo potreboval kakšno informacijo, pa se v teh dveh dneh naj prosim obrne na Tanjusho.

Če pa boste s sabo pripeljali še koga, ni panike :wink: :lol: .
Uporabniški avatar
 solatka
#148506
Mene je pa danes minilo vso veselje, da bi v soboto prišla na piknik.
Res.

Z Aljo (wannabe Polžkico) sva nagruntale 1000 variant kako prit do LJ iz Koroške v soboto. Matr, optimistično. Vse se je zaključilo pri: Niprevoza - beri vlaka ali busa.

Ma, če sem že dala pobudo za piknik, pridem. Sicer še ne vem kako, ampak pridem.

Ko bom velika, ne bom živela v "vukojebini" (se opravičujem izrazu - pa hvala fužinskim bratom, da sem si ga lahko izposodila :wink: :lol: - ampak kar se javnih prevozov tiče je to čista resnica).
Pa ko bom velika bom imla avto pa... (eh, to pa ne spada več sem :roll: ).

SE vidimo v soboto.
Uporabniški avatar
 lenči
#148512
Solatka, preberi ZS da se dogovorimo. Brez idejne ustanoviteljice bo piknik zelooo okrnjen, bomo naredili vse, da te spravimo zraven :lol: :wink: .
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA