Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 solatka
#148514
lenči napisal/-a:Solatka, preberi ZS da se dogovorimo. Brez idejne ustanoviteljice bo piknik zelooo okrnjen, bomo naredili vse, da te spravimo zraven :lol: :wink: .


Sej prišla bom. V vsakem primeru.
Grem pisat zs.
Uporabniški avatar
 Asparagus
#148551
Tanjusha, Lenči :laola
mislim, da v navodilih nista pozabili na nič in bo to vrhunsko organiziran piknik!

Se že veselim :D
 Tanjusha
#148625
Polzki,

sva mogoce z Lenci na koga od prijavljenih pozabili in ni dobil napotkov za piknik? Ce je temu tako, naj se prosim javi na polzjasekcija@gmail.com
Uporabniški avatar
 majcha72
#148631
Mi pridemo v okrnjeni zasedbi. Dva otroka imata angino in bomo rajši imeli atisiterja kot babisiterja.
Popravljam število: majcha72 1x + 1 dete.
No, torta pa vsekakor pride z nama. Sestavine imam že doma. :D
 mausi
#148703
mi pridemo, tamala še vedno odšteva: a jutri mami, sej gremo jutri? :lol:

grozdje je že naštimamo, sladkarije se bodo pa danes pekle...
se vidimo...

mišja familija
 Tanjusha
#148711
Jest tut pridem, jest tut pridem :)

Mausi, a pol bos ti grozdje prnesla? Tut prav, mi nau treba sosedovga rabutat :wink:
 mausi
#148747
nič rabutat - je že naštimano (belo in črno) :lol:
Uporabniški avatar
 Miha65
#148759
Bom se jaz malo ljubljanskega grozdja dodal, sladko ko greh :lol:

Drgac pa naso tamalo (ravnokar enoletnico) mal uho zeza. Ze en teden AB pupa, pa jo mormo mal pazt.
Pridemo vsi, samo mami bo verjetno nas prej zapustila s tamuckeno, ostala dva froca ino moja malenkost ( :?: ) bomo pa se mal z vami uzival.
Uporabniški avatar
 pajo
#148766
Mačke lep dan pa ne preveč klepetat, da ne bo padal dež. Pa dober tek!
Uporabniški avatar
 lenči
#148783
pajo napisal/-a:Mačke lep dan pa ne preveč klepetat, da ne bo padal dež. Pa dober tek!


Sreča, da bomo imele kar nekaj moških predstavnikov za družbo :lol: :wink: .
Uporabniški avatar
 lenči
#148784
Jaz grem sedaj nabavit meseka, kruheca bom jutri zjutraj in seveda zvečer spakiram kuhinjo v avto.

Pripeljem našo idejno voditeljico s sabo :juhuhu: in njeno prijateljico.

Sem se sedaj dva dni šparala, ker mislim, da bomo jutri jedli kot p :cenz: :ignore: .

Se vidimo jutri :lol:
Uporabniški avatar
 Frikica
#148793
No, sam še enkrat gremo spat in imamo piknik :).

Jaz bom prinesla še malo šampinjončkov za na žar, pa kšno pijačko.

Glede muzike - jaz bom imela laptop in zvočnike...muzike nekaj imam, če ima pa kdo kako posebno željo pa naj prinese s sabo. :)

Še moj dragi komaj čaka na jutri, se mu že cedijo sline po mesku. Očitno je nekje mimo slišal, da bo fajn kuharca. :lol:
 marko85
#148797
Solatka prevoz maš od mene lahko zrihtan pa se ne javiš na ZS.

kaj zaj morem jaz met za jest kaj polek al kak? pa za laufat si morem vzet stvari tud ne?
 Tanjusha
#148800
Marko, s sabo rabis en kos dobre volje, topla oblacila, kaj za preobut, ce imas kaksno posebno zeljo glede pijace & jedace, si le-to priskrbis sam, drugace pa je za vse poskrbljeno.
Teklo se bo, ce bo zelja :) Sicer pa, kaksen pa je piknik polzje sekcije brez teka??? :D
Uporabniški avatar
 lenči
#148802
Marko, upam, da si dobil navodila, drugače pokliči, kot sem napisala na ZS. Za tek pa vzemi copate, drugače se pa ne bom branila pomoči tudi v kuhinji :lol: :wink: .
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA