Moderator: lenči

#138354
Dragi Polžki, da ostaja splošna stran malo bolj vitka in po različnih predlogih, tukaj pišimo, če gre katera na tekmo, kam nameravamo iti, katera bi rabila prevoz ......

Jaz grem na tek po zagorski dolini 9.8., sem že prijavljena, štartnina plačana, držite pesti zame, da tečem pod 1 uroSlika.
Uporabniški avatar
 lenči
#138379
Ksenija napisal/-a:pa še zame ;)

polžji pozdrav


Super, se morava zmenit, da tečeva skupaj, bodo padali rekordi :wink: :lol: :oops: .
Uporabniški avatar
 solatka
#138428
Grem na tek okol Bohinjskega jezera, 9.8. 2008.

Počasi, pa ziher :wink:
Uporabniški avatar
 lenči
#138432
solatka napisal/-a:Grem na tek okol Bohinjskega jezera, 9.8. 2008.

Počasi, pa ziher :wink:


Solatka, meni je Bohinjsko tudi zelo všeč, tekla boš v veliko bolj prijetnem okolju narave, ne se pustit preveč motit :wink: , uživaj v teku.
Uporabniški avatar
 solatka
#138438
Lenči a je dosti sence tam?
 mausi
#138443
solatka napisal/-a:Grem na tek okol Bohinjskega jezera, 9.8. 2008.

Počasi, pa ziher :wink:


mene tudi mika, da bi šla...seveda še vedno bo sprehod vmes :oops: mogoče bo pa tokrat tudi kakšna prijena "metla", pri takšni kot je bla na Blejski 10tki me čudi, da se ni kakšen moški zagrebel za zadnje mesto :lol: ?
Uporabniški avatar
 solatka
#138445
mausi napisal/-a:
solatka napisal/-a:Grem na tek okol Bohinjskega jezera, 9.8. 2008.

Počasi, pa ziher :wink:


mene tudi mika, da bi šla...seveda še vedno bo sprehod vmes :oops: mogoče bo pa tokrat tudi kakšna prijena "metla", pri takšni kot je bla na Blejski 10tki me čudi, da se ni kakšen moški zagrebel za zadnje mesto :lol: ?


Mausi sej pri men je sprehod tud v štet v ceno.
:roll: :wink:
Uporabniški avatar
 lenči
#138446
solatka napisal/-a:Lenči a je dosti sence tam?


S kolesom sicer nisem mogla čisto okoli pred dvemi leti, jo je pa kr nekaj na delu, kjer ni plaža, saj so drevesa, pa še voda je blizu, tko da vam kar zavidam, mi bomo pa tekli po cesti :cry: . Pa še sonce sije bolj pod kotom, tko da jo je res precej. Drevesa naredijo kar nekaj sence.
Uporabniški avatar
 solatka
#138452
Hvala Lenči.
Včeraj sem začela razmišljati, da bo tekma dopoldan, tekla bom cca. 1.30. tako da bom ujela največjo vročino.
Pa sem dobila preblisk iz Radencev, kjer sem se pražila na tistem soncu. Pa tako sveto sem si obljubila takrat da več kot 10 km nikoli ne bom tekla (zarečen kruh in to :roll: ).
Uporabniški avatar
 Loni
#138461
Solatka, trasa je krasna, nekje malo korenin in skalc, drugače pa super, pa seveda veliko zanimivsoti za afne guncat. A ti si se že prijavila? Jaz se še nisem, a sem zmeraj bolj zihr, da bom šla.
Uporabniški avatar
 solatka
#138463
LoniM napisal/-a:Solatka, trasa je krasna, nekje malo korenin in skalc, drugače pa super, pa seveda veliko zanimivsoti za afne guncat. A ti si se že prijavila? Jaz se še nisem, a sem zmeraj bolj zihr, da bom šla.


Nisem se še. Danes imam to v načrtu.
No super, se vidimo potem v BOhinju.
 mausi
#138757
gre kdo v Umag? mene močno mika, en tak podaljšan vikend imam v mislih, pa en tak lahkoten tek in glede na udeležbo lansko leto imam dobre možnosti da sem med prvimi desetimi :lol: :lol: :hehe: :--
Uporabniški avatar
 Frikica
#138760
Hey!

Mene mika Umag 6. september. Sicer je do takrat kar še nekaj časa, ampak bi bil lep podaljšan vikend s tekmo. :)
Je pa res glede na lansko udeležbo...bi zneslo med 10. :lol:
Uporabniški avatar
 Loni
#138764
Sem jezna, mene bi to tudi zanimalo, pa sem se glih včeraj zmenila za vse okoli Poli maratona - grem še malo na bicikel, da ni samo laufanje v igri.
Drugače grem pa na Bohinjski tek, pa verjetno tudi na Blejskega, če se bom uspela gor primajat z dvodnevne rojstnodnevne veselice.
Ker je Bohinj zmagal nad Pohorjem in gorskim kolesarjenjem, bo imel septembra prednost bicikel.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 39

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA