Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 lenči
#172852
IRA napisal/-a:Ja, ja ... sej vem pamet nas je srečala :lol:


Bemu mast (kot bi rekla IRA :wink: ), a potem sem samo jaz med ta "norimi" :bum: z mojim maratonom. OK, dost, tud jaz grem po Trevisu med pametne in tečem kratke :lol: tja do 21km. No, na dveh nogah, na dveh kolesih pa v tisočke :juhuhu:
Uporabniški avatar
 IRA
#172855
Tut tebe je pamet srečala, da si opustila intervale in tahud plan treninga ...

Sej pridemo še do vsega tega ... sam počas, tut zrastli nismo baje čez noč :twisted:

Na dveh kolesih ...
U ja ... mene tut tele biciklstvari fajn držijo.

Bi mogla nabavit kak pameten prtlažnik za bicikle :roll: ... 8)
Uporabniški avatar
 lenči
#172864
IRA napisal/-a:Tut tebe je pamet srečala, da si opustila intervale in tahud plan treninga ...
Na dveh kolesih ...
U ja ... mene tut tele biciklstvari fajn držijo.
Bi mogla nabavit kak pameten prtlažnik za bicikle :roll: ... 8)

IRA, ne pamet, viroza :lol: .
biciklstvari pri meni imajo pa ene bencinski pogon :D , tiste na nožni pa seveda tudi pridejo na vrsto.
Uporabniški avatar
 Asparagus
#172869
Danes sem si sprintala načrt proge in si jo ogledala. Preverila vremensko napoved in odtekla zadnji "trening" pred nastopom v novi majčki :D

Sledi samo še pranje majice, počitek, primerna hrana... seveda poleg običajnih obveznosti.

Na svidenje v Strunjanu oziroma v Sečovljah :wink:
 spela*
#172870
Loni napisal/-a:
spela* napisal/-a:
Loni napisal/-a:Mini Miška, saj to ni nič tacga, Ira sploh ni iz cukra - kot smo nekateri, beri jaz, sem svojo prisotnost na Solinah odpovedali, ker se nikakor ne uspem sestaviti skup.


A ne greš ti sem:
http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=10877
:?:


Kratko in jedrnato: NE, puzzlu manjka še nekaj koščkov, upam, da jih najdem do Sežane. :lol: Tja grem definitivno, pa čeprav samo na 8ko.


No, le najdi te koščke. :wink:
Tudi pavzo si je treba včasih vzeti.
Uporabniški avatar
 lenči
#172886
Loni, le pocajtaj se, delo na zemlji je težko :lol: :wink: , bo treba še kakšen dezirejček vreči vanjo :wink: . Saj sama veš, da na primorskem koncu vse hitreje uspeva :wink:
Uporabniški avatar
 Loni
#172903
IRA napisal/-a:Na dveh kolesih ...
U ja ... mene tut tele biciklstvari fajn držijo.

Bi mogla nabavit kak pameten prtlažnik za bicikle :roll: ... 8)


A za na streho od avta? Jaz sem si ga ravno zbrala, zdaj se moram pa samo še od evrčkov ločit. :lol:

No, saj drugače za miganje hodim na spinning, tako da ravno zaroštala ne bom. Pa bicikl gonim v službo in nazaj.
Uporabniški avatar
 IRA
#172906
Loni napisal/-a:
IRA napisal/-a:Na dveh kolesih ...
U ja ... mene tut tele biciklstvari fajn držijo.

Bi mogla nabavit kak pameten prtlažnik za bicikle :roll: ... 8)


A za na streho od avta? Jaz sem si ga ravno zbrala, zdaj se moram pa samo še od evrčkov ločit. :lol:

No, saj drugače za miganje hodim na spinning, tako da ravno zaroštala ne bom. Pa bicikl gonim v službo in nazaj.


Kerga si pa zbrala?
Maš kakšen link ?

Lp
Uporabniški avatar
 Loni
#172909
IRA napisal/-a:
Loni napisal/-a:
IRA napisal/-a:Na dveh kolesih ...
U ja ... mene tut tele biciklstvari fajn držijo.

Bi mogla nabavit kak pameten prtlažnik za bicikle :roll: ... 8)


A za na streho od avta? Jaz sem si ga ravno zbrala, zdaj se moram pa samo še od evrčkov ločit. :lol:

No, saj drugače za miganje hodim na spinning, tako da ravno zaroštala ne bom. Pa bicikl gonim v službo in nazaj.


Kerga si pa zbrala?
Maš kakšen link ?

Lp


Ob preklinjanju moškega sveta, ki mi je zmonitral navaden prtljažnik na tvingeca in ob misli na to, da bom bickl morala zdaj kar sama gor kvihtat (včasih je to počela ena oseba, ravno tako nosilec), bom vzela kar thule proride, vem, da je zadeva draga (cca 90 evrov), ampak ima v primerjavi z ostalimi eno malenkost, ki je meni zelo všeč - samonastavljivo držalo za bicikel. Ker jaz znam biti kar nerodna in ne bi rada cel dan preživela v pritrjevanju kolesa na nosilec.
Tole je tale stvarca: http://www.fux.si/index.php?option=com_ ... =view&id=2
Nazadnje spremenil Loni, dne 13 Mar 2009, 12:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Ksenija
#172971
mislim, da mene v Sežano ne bo. Sicer bi bilo izvedljivo, samo preveč utrujajoče za Tami in njeno koleno... ravno 22. ima sprejem v zdravilišču Strunjan...tako da se vidimo ob drugi priložnosti... kam gremo potem ;)
Uporabniški avatar
 Loni
#172973
A mislite, da bo kak prvoaprilski tek :?: :?: :?:
 nana
#173031
Loni napisal/-a:A mislite, da bo kak prvoaprilski tek :?: :?: :?:

TI se lepo šparaj za Dunaj, da se ne boš že do takrat skurila :lol: Potem bova pa v najinem tempu rušile rekorde :roll:
Uporabniški avatar
 Loni
#173039
Nana, ti še veš ne, kako močno jaz treniram to šparanje, na meni je že nekajcentimetrska plast cukra. Pa sem imela tak dober namen, da grem danes (spet) probat malo tečt, ma je na celi črti zmagal http://www.youtube.com/watch?v=EZuCwXIabd4

Nič žal, jutri je nov dan - če ne za drugo, zato, da si odebelim tisti cukr ovoj. :lol: Jebela cesta, prejšnji teden sem bil gnila in plesniva, ta teden sem pa cukrasta. Ojoj, upam, da se ne spreminjam v Eroico.
Uporabniški avatar
 IRA
#174021
Mojculja ... točnoooooooo... sem mislila nate :twisted: :twisted:

Kako ti je šlo???

Te je blo pa prav lepo videt tam pred ciljem :lol: 8)

Upam spet kmalu na kak skupni kRožnik :D
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 39

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA