Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 Hojca
#174026
IRA napisal/-a:Mojculja ... točnoooooooo... sem mislila nate :twisted: :twisted:

Kako ti je šlo???

Te je blo pa prav lepo videt tam pred ciljem :lol: 8)

Upam spet kmalu na kak skupni kRožnik :D


Šlo, šlo :lol: . Sem pred štartom malo za vami polžkami oprezala, ampak v tisti množici ... :? :( , pa sem šla kar lepo sama, svoj tempo, kar pa ima tudi svoje prednosti. Mal se mi je sicer vleklo, sploh proti koncu bi mi kakšna družba kar prav prišla.

Ja, kak skupen KRožnik pa itak.
Uporabniški avatar
 IRA
#174027
Kolk si pa tekla???

Se je tebi tudi zdelo, da klancev praktično ni bilo??? :twisted:

Jaz sem pa na štartu tudi mislila nate, v bistvu že prej, samo nisem mela tvoje telefonske, da bi se našle ... bomo nadoknadli :twisted: :P
Uporabniški avatar
 Hojca
#174029
Bomo nadoknadili, zdaj ko vidim, da jo zmorem :D , bomo še kakšno 21ko skupaj odtekle. Če pa že sprašuješ po času: 2:20:44 :wink:

Mi je pa žal :cry: , da saj po koncu nismo kakšne rekle, a sem bila na en organiziran prevoz vezana, tko, da se mi je mal mudil, pa drugič :wink:

Aja, klancev pa nekih hudih res ni bilo, so se mi še lani, ko sem samo čez Orlek tekla, zdeli hujši :twisted: .
Uporabniški avatar
 lenči
#174033
mojculja napisal/-a:Bomo nadoknadili, zdaj ko vidim, da jo zmorem :D , bomo še kakšno 21ko skupaj odtekle. Če pa že sprašuješ po času: 2:20:44 :wink:

Mi je pa žal :cry: , da saj po koncu nismo kakšne rekle, a sem bila na en organiziran prevoz vezana, tko, da se mi je mal mudil, pa drugič :wink:

Aja, klancev pa nekih hudih res ni bilo, so se mi še lani, ko sem samo čez Orlek tekla, zdeli hujši :twisted: .

Gremo enkrat 2x kRožnik, smo kar taprave s tempom, da sprobamo res klance :wink: :lol: .
Uporabniški avatar
 IRA
#174037
Mojculja ČESTITAM!!!
Super čas!!! Sem vesela zate, sem ti fino privoščila :P

Še bomo tekli, še :D
Tut jest sem mela danes občutke, da bi se dalo na tejle Sežani postavit kakšne rekorde. Res se mi je zdela krasna proga ... bomo še prišli :lol:

Ja, sva pa z lenči danes kar čvekali ... ena izmed idej je bila dvojni kRožnik ... jaz sem takoj za ... spodaj se lahko še fino napojimo in gaaasss še en krog. :roll: :twisted:
Po polžje ... seveda :lol: 8)
Uporabniški avatar
 lonely
#174038
-Larchi80- in -mojculja-......iskrene čestitke......BRAVO

Prvo in prvega ne pozabiš nikoli.
Uporabniški avatar
 Hojca
#174039
Hvala, hvala. Tud jaz čestitam vaši trojki, še posebej pa Larchi za njenega prvega :clap:
Uporabniški avatar
 Hojca
#174041
IRA napisal/-a:Ja, sva pa z lenči danes kar čvekali ... ena izmed idej je bila dvojni kRožnik ... jaz sem takoj za ... spodaj se lahko še fino napojimo in gaaasss še en krog. :roll: :twisted:
Po polžje ... seveda :lol: 8)


Ne vem, ne vem, tole se mi zdi, da bi bila zame malo prehuda :twisted: . No, mogoče, ko bom velika :rol: . Kaj pa če bi ta drug krog ravninskega odlaufale :?: Se enkrat zmenmo...
Uporabniški avatar
 IRA
#174042
Ah ... ravninskega pa res ne ... :P

Da bi pa zmogla je pa meni čisto jasno :lol:
En krog odtečemo, se spodaj pri avtih napijemo, najemo in seveda nadihamo .... (sej do dol se človek že malo spočije 8) ) ... potem pa še en krog :twisted:

Veš kolk bi blo luštno ... sam čas si moramo vzet :lol:
Uporabniški avatar
 Hojca
#174043
IRA napisal/-a:Veš kolk bi blo luštno ... sam čas si moramo vzet :lol:


Ja, velik časa. Še dobr, da drug teden uro premaknejo :-- . Luštn bi pa res blo :lol: , pa probimo enkrat.
Uporabniški avatar
 IRA
#174045
Jes :twisted:

Najprej še parkrat enojčke, pol pa gasaaaa :lol:
 Larchi80
#174061
mojculja napisal/-a:Hvala, hvala. Tud jaz čestitam vaši trojki, še posebej pa Larchi za njenega prvega :clap:


Tudi tebi moculja 8)
Super čas si imela!! ČESTITKE! Tak je bil sicer moj plan, ampak me je cesta res ubila, se vidi, da več tečem po gozdovih kot po cestah,..no tudi to bomo popravili :) . Ravno danes grem po nove supergice, komaj čakam, da jih potem sprobam hahaha :)
Uporabniški avatar
 pajo
#174064
Punce samo tako naprej. BRAVO!
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#174074
bravo za vse :clap: , predvsem za Larchi, ki je prvič premagala polovičko.
verjamem, da ste zadovoljne(i), ker ste spet dosegle(i) tisto o čemer večina lahko le sanja.

.....ste mi v spomin priklicale "mojo" Gorico :D
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA