Moderator: lenči

#199697
mausi napisal/-a:no Polžike in Polžki bo lahko za koga navijala na LM?
:laola :juhuhu: :TF)

O, Mausi, pozdravljena :laola . Hm, a boš zdržala navijat vseh 5 ur zame :-- . Te bom vesela, še posebej v drugem krogu, saj veš, bo bolj dolgočasno tam pri repu :D . Bo pa kar nekaj polžkov, tako da boš imela precej dela :clap:
#199871
mausi napisal/-a:no Polžike in Polžki bo lahko za koga navijala na LM?

:laola :juhuhu: :TF)



Zame tudi, zame tudi! (na 10ki).

Sicer jaz načrtujem malo hitrejši tempo, predvsem zato, da bom lahko za koga navijala :lol: Ampak bomo videli kako bo šlo.

Mausi, se ti pridružim pri navijanju v cilju (če te bom našla) :D
#199953
lenči napisal/-a:
mausi napisal/-a:no Polžike in Polžki bo lahko za koga navijala na LM?
:laola :juhuhu: :TF)

O, Mausi, pozdravljena :laola . Hm, a boš zdržala navijat vseh 5 ur zame :-- . Te bom vesela, še posebej v drugem krogu, saj veš, bo bolj dolgočasno tam pri repu :D . Bo pa kar nekaj polžkov, tako da boš imela precej dela :clap:

Lenči veš kaj, ti sploh ne pašeš več v našo kategorijo :-- :argue: :clap: bom pa sigurno navijala...glede na tvoje dosežke, pa ne vem če boš glih pri zadnjih :laola
#199962
solatka napisal/-a:
mausi napisal/-a:no Polžike in Polžki bo lahko za koga navijala na LM?

:laola :juhuhu: :TF)



Zame tudi, zame tudi! (na 10ki).

Sicer jaz načrtujem malo hitrejši tempo, predvsem zato, da bom lahko za koga navijala :lol: Ampak bomo videli kako bo šlo.

Mausi, se ti pridružim pri navijanju v cilju (če te bom našla) :D


zmenjeno...ampak me boš morala počakat v cilju...zadnje mesto na 10tki je rezervirano zame! :-- Tko - pa sem se izdala...enostavno sem si rabla postaviti en cilj, ker drugače bi se izgubila, trenuten režim treninga je tak, da hodim 3x na teden v fitnes, za ogrevanje 20 minut teka, pa seveda za zaključek spet vsaj 20 minut in kar je pol še ohlajevanja tko da recimo da tečem cca. 50 - 60 minut, hitrost in naklon steze pa prilagajam počutju (mam fajn motivacijo :lol: pa seveda lušten razgled ) 2x tedensko pa še na eno kombinacijo thai-chija, pilatesa in joge, doma pa šibam trebušake - včeraj jih je bo 110 - sicer sem potem fajn čutla trebušne mišice -ampak sem trmasta...bomo videli kam me bo moja trma pripeljala :bum:
#199968
Imam občutek da bo letos precejšna gneča v zadnji vrsti. :lol: :roll: :twisted:
Še ena kandidatka se javlja, glede na to da je moj najdaljši tek do sedaj bil 8 km (pa še to več kot mesec dni nazaj). Sedaj pa dvomim da bom eno 10 za trening spravila pod streho pred LM. Bomo videli.
#199989
mausi napisal/-a:[Lenči veš kaj, ti sploh ne pašeš več v našo kategorijo :-- :argue: :clap: bom pa sigurno navijala...glede na tvoje dosežke, pa ne vem če boš glih pri zadnjih :laola

Hm, veš kaj :argue: nič me ne boš ven metala :--( :twisted: :lol: , se ne dam :laola meni je sploh super polžji tempo :clap: . Samo na tem LM me malo organizatorji zafrkavajo, ker so omejili čas v prvem krogu :evil: . Drugače pa je moj uradni čas iz Trevisa 4.55, tko da prosim, kje ne bom :-- :lol: . Bom pa vesela navijanja :clap: :laola. Upam, da se srečamo pred štartom, predvidevam, da bo tudi tokrat skupno fotkanje :wink:
#200017
Lenči ti si carica! Meni ni jasno kako zdržiš teh 42 km? od kje ti moč? no za fizično še razumem, ampak psiha??

za fotkanje se pa moramo zmenit...jaz sem vas vse tolk pogrešala da ni res... :oops:
#203234
Tako, da ne boste pozabile, jaz bom tam in bom navijala, raglja mi je zagotovljena, tako da pazite, da ne oglušite :-- . Ob 9.30 uredim še mojemu številko, potlej pa navijat za polžke :laola . Pričakujem vas tam nekje po 1 uri proti cilju, tako da hitrejše, sorry, saj ne rabite dodatne spodbude :-- :lol:

Hm, pa da malo mislim naprej, jaz imam spet v glavi Barbarin tek, kaj pravite ? :clap: Polžki smo zakon :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA