Moderator: lenči

#143380
Dragi moji Polžki, sem tako zadovoljna, da sem rekla, da bom odprla novo temo in opisala današjo 10ko.

Najprej, s časom sem zelooo zadovoljna, čeprav niti približno nisem mogla slediti super turbo hitri Loni, ki je danes bila kot na fedrcah :wink: . Moj čas 58:29 je supeeeeer, priznam pa, da je bilo soparno in da me je malo mučilo od 6 km dalje. Nisem pa imela težav s tekom na stezi, kroženje me ni prav nič mučilo. Sem se že doma odločila, da grem vsak krog ločeno skozi, gledam moj čas in tečem naslednjega. Začela sem tako hitro kot sem planirala, potem pa je moj čas malo padel, vendar še vedno, pod 1 uro mi je uspelo priti. Ker sem na vodni pogon, bi mi hladnejši dan in dežek pomagala še do kakšne sekunde hitreje, pa vendar, čudovito.

Organizacija teka je bila neverjetno dobra, Ero in ostala ekipa si zasluži vse pohvale. Zelo vesela, ker sem spoznala veliko forumovcev, ki sem jih poznala doslej samo po nicku. Upam, da niso zamerili, če sem tiste ta poznane spodbujala, no tiste, ki sem jih po nicku prepoznala. Pa malo vse skupaj tudi.

Sem veliko slikala, trenutno pa sem dala gor samo naše polžje slikce,
http://picasaweb.google.com/alenka131/T ... LJASEKCIJA

Majčke so zelooo seksi, so me potem še drugi prepoznavali. Aja pa kiklca je bila edina na tekmi :wink: .
Uporabniški avatar
 Ksenija
#143385
čestitam!!!!!!!!!!!!!!

verjetno si niti predstavljaš ne kako sem vesela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uporabniški avatar
 Loni
#143386
Madonca, kako smo ble fletne :juhuhu:
Uporabniški avatar
 niki
#143387
Bravo! To je super čas :clap:

V majčkah ste pa tudi super!

Čestitke vsem :clap:
Uporabniški avatar
 Frikica
#143392
Bravo Polžki in seveda VSI ostali, ki ste tekli. Verjetno so rekordi padali. :laola Čestitam vsem. :)

PS: Majčke so pa res luštne. ;)
Uporabniški avatar
 lenči
#143393
Ksenija napisal/-a:čestitam!!!!!!!!!!!!!!

verjetno si niti predstavljaš ne kako sem vesela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ksenija, malo pa razumem :wink: , zakaj si tako vesela :lol:. Jaz bom pa tudi, ko bova kakšno odtekli zopet skupaj. Majčko pa dobiš :wink: .
Uporabniški avatar
 lenči
#143395
Ja, dodala sem še našo Loni, kako se razteza po teku :wink: in pa njene superske kukije, njam.
Uporabniški avatar
 lenči
#143396
No, četudi težkokategornica, res priznavam, majčka in kiklca sta prav luštni kombinaciji. Na ptuju tečem kar lepo v naši majčki in kiklci, pa naj si mislijo kar hočejo :wink: :lol: .
Uporabniški avatar
 niki
#143399
lenči napisal/-a:No, četudi težkokategornica, res priznavam, majčka in kiklca sta prav luštni kombinaciji. Na ptuju tečem kar lepo v naši majčki in kiklci, pa naj si mislijo kar hočejo :wink: :lol: .


Prav dobro izgledaš, tako da ti po moje vsi zavidajo. :wink:
Uporabniški avatar
 gala
#143424
Kok ste bli dobri!!!!!!!! Mi je kr žal, da mi ni uspelo priti. Drugo leto pa zagotovo. Pa upam da z boljšo kondicijo :D
 mausi
#143688
zdaj mi je pa kar žal da me ni blo, moj gleženjček še ni ok, mah mi je kar voljo vzel... :cry:
Uporabniški avatar
 lenči
#143689
mausi napisal/-a:zdaj mi je pa kar žal da me ni blo, moj gleženjček še ni ok, mah mi je kar voljo vzel... :cry:


Pozdravi ti svoj gleženjček in jo primahaj na LM. Je pa Matjažu Loni malo družbo delala :wink: :lol: . Se boš spočila in potem prideš lepo počasi nazaj na kilometrino in užitke pri teku :lol: .

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA