Moderator: lenči

 Tanjusha
#160204
V Bitnjah pri Kranju je firma, ki izdeluje sportna oblacila. Tam sem pred nekaj leti kupila ledvicni pas, ker me pri smucanju vedno zebe v kriz - zadeva je spodaj kosmatena (tako kot zimske svic majce) in se super obnese. Ker je iz enakega materiala kot svic majcke, odvaja svic, torej nimas obcutka mokrote in hladu, pokriva pa celoten predel od sredine riti pa do polovice hrbta (pa se mal vampek notr stisne, hehe).
Uporabniški avatar
 nini32
#160205
Ira, prosim te, da poročaš o tem, kaj in kje boš nabavila,ker imam tudi jaz iste težave.

še tole. v lekarni mi je farmacevtka svetovala uživanje brusnic v obliki kapsul. kupila sem si tudi brusnični čaj. jem pa tudi suhe brusnice, kupljene v trgovini. lahko bi rekla brusnice z brusnicami ob brusnici. bojda pomaga pri reševanju težav z mehurjem in sečili. če je ali če uspeh bo, ne vem. upam na uspeh. ker presneto boli.

lp
Uporabniški avatar
 IRA
#160243
Tanjusha napisal/-a:V Bitnjah pri Kranju je firma, ki izdeluje sportna oblacila. Tam sem pred nekaj leti kupila ledvicni pas, ker me pri smucanju vedno zebe v kriz - zadeva je spodaj kosmatena (tako kot zimske svic majce) in se super obnese. Ker je iz enakega materiala kot svic majcke, odvaja svic, torej nimas obcutka mokrote in hladu, pokriva pa celoten predel od sredine riti pa do polovice hrbta (pa se mal vampek notr stisne, hehe).


Poznaš mogoče ime firme?

Lp
Uporabniški avatar
 IRA
#160400
Dobila ene krasne vire ... stopila v akcijo, jutri grem v šoping ...

Potem poročam :twisted:

Stiskite pesti, da se bodo stvari obnesle in da bodo "vampi" zadovoljni :twisted:
 wind
#160466
IRA napisal/-a:Poznaš mogoče ime firme?


<a href="http://www.termal.si/index.php?option=com_content&task=view&id=16&Itemid=28">Termal active</a> - imam takšno majico, malo debelejša je, za zimo zelo v redu.
 Tanjusha
#160505
@Ira: sori, nisem nic spremljala foruma potem vceraj ... no, sicer je pa Wind ze podal odgovor. Upam, da dobis kaj super toplega :)
Uporabniški avatar
 Ksenija
#172156
punce, bi si kaj novega omislile za toplejše dneve?
Uporabniški avatar
 lenči
#172157
Ksenija napisal/-a:punce, bi si kaj novega omislile za toplejše dneve?

Jaaaa, najlepše bi bilo, če bi na TF majčke dodale polžkaaaaa :lol: :wink: . Samo Ero še nič ni razpisal letošnjih naročil. Hm, ga bo treba povprašati, pa še kiklce so aktualne :D
 mausi
#172167
jaz bi tudi novo majčko seveda s polžkom gor!
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#172169
lenči napisal/-a:
Ksenija napisal/-a:punce, bi si kaj novega omislile za toplejše dneve?

Jaaaa, najlepše bi bilo, če bi na TF majčke dodale polžkaaaaa :lol: :wink: . Samo Ero še nič ni razpisal letošnjih naročil. Hm, ga bo treba povprašati, pa še kiklce so aktualne :D


kiklce, kiklce, kiklce!!!!!! :wink: :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 Ksenija
#172172
ero napisal/-a:ok ok ok :) delamo na tem!

zlat dečko si :cast:
Uporabniški avatar
 lenči
#172175
Ksenija napisal/-a:
ero napisal/-a:ok ok ok :) delamo na tem!

zlat dečko si :cast:

Pa kako hiter odziv :D , mislim, da bomo kmalu šminkirale naokoli :cast:
Uporabniški avatar
 NANIKA
#172259
Jest bi tud imela kiklco za Slika

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA