Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 Ksenija
#151420
jst se resnično opravičujem ker težim s temle ampak ne najdem kam naj kliknem za merjenje razdalje. a lahko dobim bolj podrobna navodila prosim.
Uporabniški avatar
 lenči
#151425
Meni je pa danes uspelo prvič narisati oz. urediti rezultate proge na računalniku. Sedaj pa imam grafke in vse vidim. No, na višino se ravno ne bom zanašala, sem pa pomirjena glede pulsa, saj ne skače v višave.
 nana
#151434
@IRA: V Palmanovi ne boš rabila res čisto nič. Okrepčevalnice so bile dovolj pogoste, na njih pa točno vse kar si hotel in še veliko več. Tako, da se mi zdi, karkoli vlačit zraven, popoln nesmisel. :wink:

Lenčine tablete sem tudi jaz na polmaratonih uporabljala, je pa dobro, da jo vzameš pred vodno postajo, ker imaš sicer polna usta sladkorja, ki ga nikakor ne spraviš dol. Če poplahneš z vodo, pa ni problem. To je vsaj moje mnenje :D
Uporabniški avatar
 Tina1
#151702
Ksenija napisal/-a:jst se resnično opravičujem ker težim s temle ampak ne najdem kam naj kliknem za merjenje razdalje. a lahko dobim bolj podrobna navodila prosim.

Jaz najprej kliknem na en naslov, ki se izpiše v imeniku, potem pa se odpre okno za merjenje razdalj. Med ikonami zgoraj najdeš ikono Merjenje razdalje (rumeno ravnilo čez moder flek) in se miška spremeni v križec, potem pa klikaš in rišeš razdaljo tako.
čaw
 Susana
#156857
Ksenija napisal/-a:vprašanje imam (kdaj pa ne ;))
gledam na Tic vrisano traso, točno moja nedeljska proga je, pa mi ferbec ne da miru... kako naj ugotovim razdaljo (gozdne poti), ker če odtipkam naslov pa še en naslov, pa najdem še kakšen drug naslov (hišne cifre mislim) sej pridem do cilja samo čisto po drugi cesti haha
je tam možno izračunat brez hišnih cifer karkoli :oops:

Priznam, jaz pa še nisem merila razdalj s Tis-om, tako da ne vem. Me je pa navdušila enostavnost uporabe MapMyRun (www.mapmyrun.com). Najprej sem se upirala, ah, to ni zame, je preveč narejeno na svet, mesta... Kje pa! Najdeš satelitski posnetek svoje hiše, potem je pa kot Garmin. Klikaš svoje gozdne potke, pa okoli kozolca, pa do konca njive, pa čez potok... Vse se vidi! Sproti računa razdalje in še kaj, shraniš si svoje proge, zabeležiš svoje čase itd. Ok, saj mogoče to že poznate, pa je samo zame tako odkritje...

Aja, sem nova, pa sem se opogumila kar k Polžkom. Sama ideja me je takoj navdušila, namreč pri "pravih" tekačih nimam kaj početi, tek mi je pa ratal všeč. In vsem povem, da po zaslugi naše drage Ire! In od nje skoz poslušam o Polžkih. In ko sem eno le spoznala na LM (Ksenija?), sem se takoj počutila domače, hehe.
Za začetek vedno berem stare poste...

LP Suzana
Uporabniški avatar
 niki
#156871
Susana napisal/-a:[
Aja, sem nova, pa sem se opogumila kar k Polžkom. Sama ideja me je takoj navdušila, namreč pri "pravih" tekačih nimam kaj početi, tek mi je pa ratal všeč. In vsem povem, da po zaslugi naše drage Ire! In od nje skoz poslušam o Polžkih. In ko sem eno le spoznala na LM (Ksenija?), sem se takoj počutila domače, hehe.
Za začetek vedno berem stare poste...

LP Suzana


Dobrodošla :laola vedno smo veseli novih polžkov :wink:
Uporabniški avatar
 lenči
#156873
Susana napisal/-a:
Aja, sem nova, pa sem se opogumila kar k Polžkom. Sama ideja me je takoj navdušila, namreč pri "pravih" tekačih nimam kaj početi, tek mi je pa ratal všeč. In vsem povem, da po zaslugi naše drage Ire! In od nje skoz poslušam o Polžkih. In ko sem eno le spoznala na LM (Ksenija?), sem se takoj počutila domače, hehe.
Za začetek vedno berem stare poste...

LP Suzana


Dobrodošla, :laola , pa ne vsega verjet IRI, včasih kaj doda ali pa odvzame :wink: :lol:
Mapmyrun je bil moj začetek in je bil tudi meni v veliko pomoč. Kar lepo nadaljuj in poročaj, kako ti gre.
Uporabniški avatar
 IRA
#156885
Suzana, dobrodošla :twisted:


Spoznala si pa Ksenijo in niki-co ...
Onidve sta bili namreč tisti nesrečni duši, ki nista prišli do kave :twisted:

... no pa si jih rešila :lol: 8)


Lahko dodajam ali odvzemam ... ampak dejstvo je, da smo polžki ZAKON!!!

Sicer pa se tudi "starim" tekačem že kolca za polžki, sem zadnjič že ujela v neki temi "kaj, če bi polžki to organizirali, k so že čist utečeni" ...

Ha!

Polžki smo zakon!
Uporabniški avatar
 lenči
#156895
IRA napisal/-a:Lahko dodajam ali odvzemam ... ampak dejstvo je, da smo polžki ZAKON!!!

Sicer pa se tudi "starim" tekačem že kolca za polžki, sem zadnjič že ujela v neki temi "kaj, če bi polžki to organizirali, k so že čist utečeni" ...

Ha!

Polžki smo zakon!


IRA, seveda smo ZAKON, tisto temo smo pa čisto "nenamerno" prezrli :wink: :lol: .
 Susana
#156897
Hvala. :oops:

IRA napisal/-a:Spoznala si pa Ksenijo in niki-co ...

Točno, na koncu sta bili že dve polžki!!! Še tista lepa muca z modrimi očmi...
Uporabniški avatar
 solatka
#156906
IRA napisal/-a:
Sicer pa se tudi "starim" tekačem že kolca za polžki, sem zadnjič že ujela v neki temi "kaj, če bi polžki to organizirali, k so že čist utečeni" ...

Ha!

Polžki smo zakon!


.

Aja? Nč ne vem... mogoče zato, ker ne berem foruma (razen polžkastih tem...).
Madoniš smo popularni.


Suzana dobrodošla
Uporabniški avatar
 lenči
#156912
solatka napisal/-a:
IRA napisal/-a:
Sicer pa se tudi "starim" tekačem že kolca za polžki, sem zadnjič že ujela v neki temi "kaj, če bi polžki to organizirali, k so že čist utečeni" ...
Ha!
Polžki smo zakon!

.Aja? Nč ne vem... mogoče zato, ker ne berem foruma (razen polžkastih tem...).
Madoniš smo popularni.
Suzana dobrodošla

Solatka, ne greš v Palmanovo, pa ti je ušlo :wink: :lol: . Važno, da greš v Velenje :lol:
Uporabniški avatar
 Ksenija
#156951
Suzana kuku 8)
hvala za kafico pa dobrodošla med nami...

no pa da vam povem - Tic baje računa tole samooo če imaš cd, sem dobila en programček ki dela povsod samo v Visti ne (a čem povedat kater program uporabljam?), kje hudiča pa mapmyrun najde vse to :shock: :oops: , tako da ostane mi samo eno - nakup murnčka ;) al pa da Lenči ukradem za kakšen dan potepanj tule okrog haha

ja en polžek je itak zakon - se sprašuje že kaj to tek je?
nič grem naprej ustvarjat...
vem da danes bo srečen dan ;)
Uporabniški avatar
 niki
#156979
IRA napisal/-a:Spoznala si pa Ksenijo in niki-co ...
Onidve sta bili namreč tisti nesrečni duši, ki nista prišli do kave :twisted:

... no pa si jih rešila :lol: 8)




Suzana, a ti si ta dobra duša :D Res hvala za tisto kavico :cast:
Uporabniški avatar
 solatka
#156985
lenči napisal/-a:
solatka napisal/-a:
IRA napisal/-a:
Sicer pa se tudi "starim" tekačem že kolca za polžki, sem zadnjič že ujela v neki temi "kaj, če bi polžki to organizirali, k so že čist utečeni" ...
Ha!
Polžki smo zakon!

.Aja? Nč ne vem... mogoče zato, ker ne berem foruma (razen polžkastih tem...).
Madoniš smo popularni.
Suzana dobrodošla

Solatka, ne greš v Palmanovo, pa ti je ušlo :wink: :lol: . Važno, da greš v Velenje :lol:


VIš, se mi je zdelo, da je na eni od "ta profijevskih" tem. :lol:
Jap, v Velenje pa pridem. Pa pripeljem še družo... juhujuhu... upam, da v popolni sestavi :roll:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA