MIHAPIHA
#197061
Živjo

Jz mam pa oprašanje kar se tiče strešnih nosilcev za smuči. Imam avto reno 19 in trenutno si hočem namontirat tale strešni nosilec za smuči. Zanima me ali se bota zadevi ujemali oz. bo šel strešni nosilec gor, ker sem že več kje zasledil, da so ga kupili, pa ni pasal na avto :| :| :|
Hvala za odgovore
Uporabniški avatar
 Loni
#197064
Kratko in jedrnato - vprašaj prodajalca oziroma poglej na Fapino stran, je navedeno, kam kaj paše.
 ton
#197068
Miha, ta zadeva gre na VSAKO prečko, TISTA pa mora biti prilagojena tvojemu modelu avta. Torej kupuješ dve stvari. Morda poglej na kako bolho in primerjaj cene.
In še zelo dragocen nasvet za potem: spravljaj ključe tako, da se boš naslednjo zimo spomnil, kje so.
 luzr
#197075
Ježeštana, Loni in Ton, uporabnik z imenom MIHAPIHA je smetilec (slovensko spammer). Le viagre ne prodaja...
A vseeno smeti forum, ker objavlja taka navidez naivna vprašanja s povezavami na spletne strani trgovine kjer dela, oziroma je plačan, če ostali dobronamerni ali radovedni uporabniki klikate na povezavo.

Zato ni prav nič smisleno pojasnjevati takim kvazi nakupovalcem v kvazi trgovinah.

Zatorej ne klikajte napamet... ;)
#213132
MIHAPIHA napisal/-a:Živjo

Jz mam pa oprašanje kar se tiče strešnih nosilcev za smuči. Imam avto reno 19 in trenutno si hočem namontirat tale strešni nosilec za smuči. Zanima me ali se bota zadevi ujemali oz. bo šel strešni nosilec gor, ker sem že več kje zasledil, da so ga kupili, pa ni pasal na avto :| :| :|
Hvala za odgovore


:--( :--( :--( :--(

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA