vabila na predstavitvene in potopisne večere ter predavanja

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 Matevz
#81949
Za fidži res ni ovir.

Je malo lažje če so froci veliki, ampak mi si nismo nikoli delali problemov. Edinokrat smo zakomplicirali, ko smo šli z Borom, ki je imel malo manj kot pet let na Kubo, Vida pri slabih treh pa smo pustili doma. Vid nam še zdaj to očita. In res bi šli komot tudi z njim. Potovali smo pa sami, organizirano smo imeli le letalo. Skratka čisto popotniško.

Pa tudi sicer smo stalno potovali z otroki. SIcer z avtom, amapk vedno v kampih in to vsake dva do tri dni v drugem (kar precej kilometrov narazen) ker se meni začne trenati drugi dan na istrem mestu.

Tako da fidžiji čakajo. Edino stroški so za 4 kar precej višji. Mi se sedaj že ene dve leti odpravljamo nekam (Vietnam, Šri lanka sta najpogostejši destinaciji med opcijami) ampak je že samo letalo za 4 skoraj 4.000€. Poleg tega pa tudi otroci v teh letih (8 in 6) hočejo samo plažo. Za potovanje kot tako, kulturo, naravo, mesta se jim fučka. Tako mi na koncu pri kakšni Korziki, Sardiniji pristanemo. Še vedno kao potovanje, ampak za otroke bolj prijazno.

Pa kakšne res rock bottom end variante je fajn spustiti, ampak saj toliko si pa že lahko privoščimo, da lahko namesto 10 tudi 15 ali celo 20 dolarjev (ampak ne prevečkrat) damo za spanje :)
Uporabniški avatar
 meduza
#82124
Res so izjeme predvsem Američani in Avstralci
Tudi pri nas so takšni, ki potujejo z otroci.
Predvsem so navajeni in imajo relativno dosti denarja
Tudi mlajsi pari hodijo z dojencki po svetu, ker ne komplicirajo. V bistvu, povsod živijo stručke.
Praksa je drugačna in so redki, ki potujejo popotniško z otroci.
Šola, dopust, denar in različni interesi so večinoma izgovori


Midva sva čakala kar 20 let + izjeme, ki so povezane s sluzbeno posamezno potjo?kaksen dan dopusta za potepanje.

Je pa danes lažje kot pred leti

Matevz, čestitam, še tako naprej
Nazadnje spremenil meduza, dne 27 Jan 2007, 23:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 meduza
#82530
potopisni posnetki
Belize, Kuba, Mehika

bodo na netu še samo do konca tedna

Nada pohiti

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA