najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 gregorb
#9998
Bravo Ero!
A se boš prelevil v duatlonca ali celo triatlonca? :shock: :? :lol:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#10004
Čestitke !!! 8) 8) 8)

Moja malenkost je prišla samo mal počekirat kaka je kej konkurenca, glede na to , da sem lani domov prinesel eno malo železja ( v teku jasno ). Se mi zdi, da bi letos ostal praznih rok, pa to niti ni glavno, važno je, da ste ( smo ) se fino imeli.
Vreme je bilo kakor za koga. Meni je bilo kar malo v napoto, da sem moral stalno držati dežnik pokonci ( odprtega seveda ).

2x LP

P.S. Pohvalno za organizatorje, da so letos objavili tudi rezultate teka, katerih lani niso :cry: :cry: :cry:
Uporabniški avatar
 Matej
#10096
To je bil moj prvi duatlon. Kar malo treme sem imel, saj človek sprva misli, da ob ljudeh, in opremi, ki jih tam vidiš, kar ne spada tja. Še dobro, da je bila z nami Pia, ki mi je malo razložila, kako potekajo "tranzicije" (kakšna dobra beseda, a ne!), kdaj si daš čelado gor, kdaj dol, pa številko enkrat odspredaj, pa potem odzadaj...Sem rekel, to pa ni tako kot pri teku, ko štartaš in potem ne misliš nič drugega kot to, kako boš čimprej na cilju. Tu je treba še glavo uporabljati.
Dan je bil precej pust, oblačen, občasno je malo pršilo, za prireditev pa je bilo kar ugodno. Tudi razpoloženje je bilo pravo. Prve 4 km teka sva v hitrem drncu premlela z Erotom z ramo ob rami. Proga je potekala znotraj kompleksa Brdo, drugačna kot čudovita tam sploh ne more biti. Nato bicikl in dva kroga okrog Brda. Pot je bila na sveže posuta z gramozom, tako da nas je v tistem grušču kar ustavljalo. Pa še ravnine so se kar nenadoma dvignile pokonci in postale strmi klančki. Nato spet tek. Občutek je bil nemogoč. Prvih par sto metrov, kot bi hodil po jajcih. No, čez kilometer ali dva se je mašina uspela preklopiti in že sem bil v cilju.
Rezultat? Niti ne tako slab. Presenetljivo sem bil boljši v kolesu kot v teku, čeprav sem prevozil vsega skupaj 60 km.
Po tekmi golaž in analiza (union), na katero smo pa morali čakati kar nekaj časa. Na spominske majce bi lahko čakali še dlje, jih je namreč že kmalu zmanjkalo. Družba TF (Ero, Pia, lojzeP) je bila odlična, pa tudi z drugimi smo rekli kakšno prijazno.
Štartnina je znašala 3500 SIT. Ker je bil to "zdravstveni duatlon", je pač takoj jasno, da je blagajna prazna in da manj ne more znašati. Pa tudi vsi ljudje, ki so bili v častnem in organizacijskem odboru so upravičevali visok znesek.

Naj vam naštejem vse:
Častni odbor: Slavko Gaber, Minister za šolstvo znanost in šport
Dušan Keber, Minister za zdravje
Mohar Bogataj, Župan Mestne občine Kranj
Organizacijski odbor: Anka Bolka, Administracija
Tatjana Dolenc Veličković, Znanstveni simpozij
Mira Grm, Tehnični sekretar tekmovanja
Franc Hvasti, Tehnični direktor
Darja Ažman, Organizacija
Nada Hvasti, Organizacija
Jasna Majdič, Organizacija pogostitve
Pavla Kozamernik, Finance
Uroš Pikec, Vrhovni sodnik
Andrej Prislan, Marketing
Peter Štular, Zdravstvena in reševalna služba
Milivoj Veličković Perat, Predsednik

To je ekipa, ne pa krdela prostovoljcev, ki organizira razne vaške prireditve.

PS: Ero je fenomen. Istočasno je sodeloval na dveh različnih prireditvah. Grosuple in Brdo. Kdo pravi, da ne moreš biti v istem času na dveh različnih mestih. Einstein se obrača v grobu.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA