najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#192005
Včeraj smo se Jani, Marko in jaz direktno s priprav na Rogli odpravili v hrvaški Prelog, kjer smo nastopili na Medjimurskem sprint triatlonu.

Pot do tja je bila razburljiva saj smo pred Ptujem, na novem odseku avtoceste padli v grozno gnečo, kjer smo za par km porabili več kot uro vožnje.

V Prelog smo vseeno prispeli pravočasno, smo se pa kar namučili, da smo našli prizorišče tekmovanja, ker na cesti ni bilo nobenih oznak za tekmo. To pa je bila edina pomankljivost. Štartnina 17 EUR. Možno je bilo nastopiti še v akvatlonu in super sprintu. Tekma je bila odlično organizirana. Plavali smo v manjšem bajerju (2 kroga). Kolesarska proga povsem ravna, 2 kroga po 10 km (popolna zapora ceste), tek pa po nasipu Dubravskega jezera na Dravi. Cilj je bil v marini Dubravskega jezera. Međimurci so itak poznani kot dobri gostitelji in tako so se iskazali tudi tokrat. Hrane in pijače je bilo v izobilju. Na sprintu je bilo 73 tekmovalcev. Jani (8. absolutno, 1. v kat) in Marko (15. absolutno, 2. v kat.) sta pobrala medalje, jaz pa sem, predvsem zaradi katastrofalnega plavanja, pristal šele šestem mestu v kat (31. absolutno).

Nekaj o tekmi najdete na njihovi strani: http://tkmedimurje.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=127&Itemid=1

REZULTATI sprint triathlona.

To tekmo PRIPOROČAM za naslednje leto! Super tudi za začetnike.

FOTKE

LP, Matjaž

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA